Baseny Wisła — kort Tenis w Wisła

Baseny Wisła

Wisła, Wisła

Tenis

Sprawdź dostępność telefonicznie

Rezerwacje napędza PlaymoreMasz swój obiekt?Wypróbuj Playmore

Akceptuje kartę MultiSport

Ten klub akceptuje kartę MultiSport

Akceptowane karty:

  • Classic
  • Classic Dziecko
  • Classic KIDS
  • Kids
  • Kids Aqua
  • Light
  • Light Dziecko
  • Light Kids
  • Plus
  • Senior
  • Student

Lokalizacja — Baseny Wisła

Wisła, Wisła

O klubie Baseny Wisła

Baseny Wisła to klub sportowy w Wisła, specjalizujący się w Tenis. Baseny Wisła akceptuje karty partnerskie (Multisport, FitProfit, Medicover Sport) z rabatem -15 zł za każdą odbijaną kartę.

Zarezerwuj tenis w Wisła online — sprawdź dostępność i zarezerwuj kort w kilka sekund przez Playmore.

Co mówią gracze

Synteza 106 opinii Google

Mocne strony klubu

  • Atrakcje wodne i zjeżdżalnie52 wzmianek
    „Na miejscu są cztery zjeżdżalnie wodne, z czego jedna z pontonami… a także dwie mniejsze zjeżdżalnie dla małych dzieci" — Faximileme
  • Idealne miejsce dla dzieci i rodzin38 wzmianek
    „Wg mnie rewelacja dla dzieciaków w każdym wieku. Byłam z młodzieżą 12, 17 i 18 lat i wyszli zadowoleni" — Joanna Fedorowska
  • Czystość i zadbanie obiektu18 wzmianek
    „Wzorowo czysto, czysto w WC i pod prysznicami" — cooltras
  • Ciepła i czysta woda16 wzmianek
    „Woda w basenach jest przyjemna, nie za zimna, a także była czysta" — Faximileme
  • Darmowe leżaki w cenie biletu8 wzmianek
    „Duży plus za darmowe leżaki i wejście na Multisport" — Aleksandra Fijalkowska
  • Bogata oferta rekreacyjna (tor przeszkód, siatkówka, ping-pong)10 wzmianek
    „Dużo atrakcji, ping-pong, boisko do siatkówki, plaża, zjeżdżalnie, tor przeszkód" — Rafał
  • Lodowisko zimą5 wzmianek
    „Syn jeździł na lodowisku i był zachwycony… Oświetlenie lodowiska ekstra. Polecam każdemu" — Angelika Chruścicka
  • Bezpieczeństwo – widoczni ratownicy i ochrona5 wzmianek
    „Super obsługa… ochrona jest widoczna oraz ratownicy. Bardzo polecam" — ZDZISŁAW KREIS

Warto wiedzieć

  • Wysokie ceny biletów32 wzmianek
    „Rodzina 2+2 i 200 pln to porażka, za dużo mniejszą kasę można znaleźć o niebo lepsze baseny" — TURECKI „KEBAB”
  • Zawyżone ceny i niska jakość gastronomii22 wzmianek
    „Basen świetny ale żeby coś zjeść, to porażka, czekaliśmy prawie godzinę na hamburgery i frytki" — Patryk
  • Brak zacienienia i mało miejsca do leżakowania12 wzmianek
    „Dość sporym minusem jest brak zacienionych miejsc, więc w słoneczny dzień jest się przez cały czas jak na patelni" — DT P
  • Drogi i ograniczony parking7 wzmianek
    „Parking w pobliżu jest dość drogi (70 zł płatne z góry)" — Raf Dom
  • Problemy z sanitariatami (brak mydła, papieru, czystość)7 wzmianek
    „Brak środka do dezynfekcji nóg. Brak mydła w toalecie męskiej" — Tomasz Mmm

Opinie graczy o Baseny Wisła

Opinie z Google Maps
4.4z 768 opinii w Google
  • *** AMG *** · w tym roku

    Dwa minusy za wysoką cenę posiłków no ale to jednak centrum Wisły 🙃 oraz w środku sierpnia bardzo rześka woda 🥶 - tutaj inwestor mógł się trochę bardziej postarać 🥴 a na pewno byłby z tego dużo większe korzyści 🤑 wiem rozumiem nie są to wody termalne 🙂 Poza tym miejscem oraz klimat bardzo fajne, brak kolejek, obsługa ok

  • Faximileme · rok temu

    Bardzo mi się tu podobało. Woda w basenach jest przyjemna, nie za zimna, a także była czysta. Jest oddzielona część basenu dla mniejszych dzieci, z o wiele mniejszą głębokością. Na miejscu są cztery zjeżdżalnie wodne, z czego jedna z pontonami (pontony są oczywiście na miejscu, nie trzeba przynosić własnych), a także dwie mniejsze zjeżdżalnie dla małych dzieci. Jest dobrze, dokładnie sprecyzowane w jaki sposób bezpiecznie zjechać, a nawet na wejściu na daną zjeżdżalnię jest światło palące się na czerwono lub zielono, zależnie od tego czy ktoś aktualnie ze zjazdu korzysta. Na basenach jest także tor przeszkód. Na basenach obecni są ratownicy. Ceny za bilety także są sensowne. Chętnie wróciłbym tu ponownie i serdecznie polecam to miejsce każdemu, kto rozważa jego odwiedzenie.

  • Krzysztof · w tym roku

    Jako osoba przyjezdna i od dekad związana z Wisłą, przykro mi było patrzeć jak ten obiekt niszczeje. Uczęszczałem na niego w latach 90 tych i z niecierpliwością czekałem na otwarcie. Odbudowę tego obiektu uważam za świetną inwestycję. Obecnie odwiedzam obiekt z rodziną i każdy jest zadowolony. Jest sporo atrakcji dla dzieci oraz dorosłych. Tanio nie jest, utrzymanie się na obiekcie też sporo kosztuje ale fajnie że jest tam kilka miejsc gdzie można kupić napoje oraz jedzenie.Rynna z pontonami i zjeżdżalnia oznaczona na czarno to totalny sztos! Można się też załapać na piana party oraz dyskotekę na basenie. Naprawdę jest co robić,dobra organizacja,warto skorzystać. Brakuje skoczni 3m,5m i 10m😁 Mam nadzieję że w końcu zostanie dołożona/wybudowana jako dodatkowa atrakcja jak za dawnych czasów.

  • Basia Mamok · rok temu

    Miejsce bardzo przyjemne. Trochę mało miejsca na leżakowanie, zjeżdżalnie ciekawe, jedna z pontonami. Nie było kolejek, ale byliśmy po 16, więc dużo osób już wychodziło. Są tory do pływania 50m, głębokość do 4m, są trampoliny👍, tor przeszkód, zaplecze gastronomicznel. Na stosunkowo małej powierzchni dużo atrakcji, w weekendy przy ładnej pogodzie dużo ludzi, tak jak wszędzie. Ceny biletów za wysokie, nawet po godzinie 15, studenci nie mają ulgowych biletow😔

  • Weronika Plinta · rok temu

    Baseny sa super, nie ma nudy, zjeżdżalnie, kilka głębokości, ciepła, czysta, woda, szafki, w końcu jest sie gdzie kąpać, w Ustroniu sie chyba nie doczekamy, parking czasem uda sie znalesc w poblizu, cenowo moglby byc taniej, ale warto odwiedzić to miejsce, na miejscu jedzenie, sklepik z podstawowymi pontonami ite

  • Agnieszka Ściwiarska · w tym roku

    Super miejsce po rewitalizacji zawsze polecam ! Sama korzystam od lat . Strefa dla dzieci i młodzieży genialna❤️zjeżdżalnie , baseny dla małych dzieci , tory do pływania . Strefa rekreacji : korty tenisowe , stoły do tenisa stołowego , boisko do siatkówki. Jest tu wszystko co potrzeba aby dobrze spędzić czas. Jednak mała uwaga do zarządu ! -bilet uprawnia do jednorazowego wejścia nie można więc wyjść np na obiad i wrócić … strefa gastro nie powinna mieć braków. Przebieralnie, zamykane szafki też super ! toalety czyste choć powinny mieć papier oraz mydło😉

  • Krzysztof Kris · w tym roku

    Bilet calodniowy w dobrej cenie ,duzo atrakcji dla dzieciaków, przyjezdzajac autem trzeba sie liczyc z platnym parkingiem pod basen ,calo dniowy 70 zł,za.godz chyba 7,50.W weekend trzeba szukac darmowego parkingu (niektore parkingi w weekend są bez opłat).Posiadajac bilety online w telefonie.moze.byc problem z.zeskanowaniem biletu ,czytnik go nie łapie niestety. Prawdopodobnie kod kreskowy jest za wysoko ,jakby był wysrodkowany łatwiej by go widział czytnik.Fajnie jakby to ktoś poprawił ;)sprawdzimy za rok ;)Ogolnie basen polecamy ,tor przeszkod dla dzieci super ,są kapoki na wyposazeniu ;)zjezdzalnie dla.starszych i dla bobasów. Miejsca jest duzo ;)Są skrzynki na depozyt,warto miec 2 zł na kluczyk.

  • DT P · w tym roku

    Bardzo przyjemne miejsce. Dość spory teren z dużym basenem dla dzieci, basenem sportowym (przyjemnie zimna woda, głęboko, mało ludzi) i kilkoma zjeżdżalniami. Jest boisko do siatki plażowej, bar (zapiekanki słabe, nie polecam) i jakaś budka z goframi. Rano mało ludzi i bez kolejek do kas i do zjeżdżalni, później już trochę gorzej. Dość sporym minusem jest brak zacienionych miejsc, więc w słoneczny dzień jest się przez cały czas jak na patelni. Baseny znajdują się nad Wisłą, a do centrum miasta z knajpami i innymi atrakcjami jest stąd tylko kilka kroków.

  • Mariusz Megger · rok temu

    Ogólnie basen pozostawił dobre wspomnienia. Nie jest tanio ale rekompensują to 4 rodzaje ślizgawek. Tor z przeszkodami, plaża, darmowe szafki czy strefa gdzie możemy coś przekąsić tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość jeżeli chcemy coś zjeść. To jedno z największych atrakcji Wisły które niedawno zostało otwarte. Obiekt na 5 gwiazdek ale...czas oczekiwania do 3 ślizgawek do których jest jedna kolejka zniechęca. Mega minus to obsługa i mega dziwne ustalenia które nie pozwalają opuścić basenu np. żeby wyskoczyć do hotelu na obiad i wrócić z powrotem mimo że ma się wykupiony bilet całodniowy, ma się paragon i opaskę wstępu. Może to widzimisię Pana kasjera, w każdym razie mimo całej sympatii do obiektu niestety jest nad czym pracować a zatem co poprawiać...

Najczęściej zadawane pytania — Baseny Wisła

Gdzie znajduje się Baseny Wisła?
Baseny Wisła znajduje się przy Wisła, Wisła.
Jak zarezerwować kort w Baseny Wisła?
Zarezerwuj kort online przez Playmore. Wybierz datę, godzinę i sport, a następnie potwierdź rezerwację.
W jakie sporty można grać w Baseny Wisła?
W Baseny Wisła (Wisła) zagrasz w: Tenis. Sprawdź dostępne terminy i zarezerwuj kort online przez Playmore.