Marek Kuku
5 na 5 gwiazdekw tym roku
W Fabryce Formy gram w squasha, więc wypowiem się tylko w temacie kortów. Korty są nowoczesne i zadbane, mam też wrażenie, że często je odświeżają(malują itd). Obsługa w FF bardzo miła i pomocna. Jedynie do czego by się można przyczepić to cena. W tygodniu do godziny 14 cena jest rewelacyjna(50zł), jednak w weekendy i w tygodniu po 14 to aż 80zł. W weekendy często korty stoją puste i wg mnie jest to właśnie zasługa wysokiej ceny.
