
Sprawdź dostępność telefonicznie
Lokalizacja — Hotel Zajazd Piastowski
ul. Słoneczna 3, Kazimierz Dolny, Kazimierz Dolny
O klubie Hotel Zajazd Piastowski
Hotel Zajazd Piastowski to klub sportowy w Kazimierzu Dolnym, specjalizujący się w Tenis. Hotel Zajazd Piastowski akceptuje karty partnerskie (Multisport, FitProfit, Medicover Sport) z rabatem -15 zł za każdą odbijaną kartę.
Zarezerwuj tenis w Kazimierzu Dolnym online — sprawdź dostępność i zarezerwuj kort w kilka sekund przez Playmore.
Co mówią gracze
Synteza 128 opinii Google
Mocne strony klubu
- Miła i pomocna obsługa47 wzmianek
„Obsługa przesympatyczna i bardzo kompetenta. Właścicielka jest cudowną i ciepłą kobietką." — Paulina Chomiuk
- Smaczne jedzenie i śniadania38 wzmianek
„Śniadanie - prawdopodobnie jedno z lepszych jakie jadłam, pyszne i domowe." — Gabriela Janczewska
- Klimat PRL jako atut i urokliwa atmosfera25 wzmianek
„Tutaj czas nie goni, nie wymusza pędu za czymś wymyślonym i powielanym." — Nowy Użytkownik
- Czystość pokoi i obiektu22 wzmianek
„Pokoje czyste i pachnące." — Halina Krzywda
- Basen na terenie obiektu12 wzmianek
„Basen (koniec sierpnia) jak najbardziej do użytku po całym dniu wędrówek lub jazdy rowerem." — Rafael Santi
- Spokojna lokalizacja z dala od zgiełku14 wzmianek
„Bardzo blisko Kazimierza jednak na tyle na uboczu aby nie przeszkadzał tłum turystów." — Agnieszka Orzechowska
- Duży bezpłatny parking8 wzmianek
„Nie ma problemu z zaparkowaniem, śniadania są smaczne, miła i pomocna obsługa." — Kamil Frąc
- Akceptacja zwierząt1 wzmianek
„W hotelu akceptowane są zwierzęta, a obsługa jest bardzo pozytywnie do nich nastawiona." — Joanna G
Warto wiedzieć
- Przestarzały wystrój i brak remontu35 wzmianek
„Obiekt jest zapuszczony i bardzo dawno nieremontowany." — Agnieszka Tomasz
- Nieprzyjemny zapach w pokojach16 wzmianek
„W obu śmierdziało wilgocią. Lodówka w apartamencie brudna i oblepiona cieczami." — Barnaba Sibilski
- Brak podstawowego wyposażenia pokoi (czajnik, lodówka, suszarka)14 wzmianek
„Brak podstawowych rzeczy w pokoju, takich jak czajnik czy mała lodówka, o suszarce do włosów nie wspomnę." — Marta Banaszek
- Cena nieadekwatna do standardu12 wzmianek
„Ceny nieadekwatne do jakości." — Marek Mikolajewski
- Hałas (klub nocny, imprezy, sąsiedzi)7 wzmianek
„Głośne wrzaski do próżnej nocy, zakłócają nocny odpoczynek, w zajezdzie działa klub nocny." — Elsa
Opinie graczy o Hotel Zajazd Piastowski
Opinie z Google Maps- Gabriela Janczewska · rok temu
Przyjechałam z babcią na dwudniowy wypad do Kazimierza, z całego serca polecam Zajazd Piastowski, pokoje mają swój klimat, ale jest to widoczne na zdjęciach, więc nie rozumiem osób komentujących negatywnie wystrój PRL, jest zadbanie i czysto. Teren jest piękny i zielony z parkingiem, więc duży plus. Basen rewelacja. Śniadanie - prawdopodobnie jedno z lepszych jakie jadłam, pyszne i domowe. Jadłyśmy obiad w Restauracji na miejscu i porcje nas zaskoczyły - ogromne, a jedzenie tak jak i śniadanie pyszne i domowe. Rosół miał świeżo robiony makaron, a schabowy miał świeże kopytka i pyszną kapustkę. POLECAM!!!
- Obserwator · rok temu
Czytając opinie innych osób od początku wiedziałam co mnie czeka, dlatego nic mnie nie zaskoczyło. Jestem bardzo zadowolona. Czasem warto wybrać jak to inni pisali "Hotel z PRL" można poczuć klimat dawnych lat i to właśnie jest urocze w tym miejscu. Jeśli ktoś chce suszarkę do włosów,czajnik, WiFi, wode w pokoju to niech wybierze hotel z pięcioma gwiazdkami i później niech nie narzeka jak to słyszałam od innych osob podczas mojego krótkiego pobytu. Pozdrawiam Personel tam pracujący. I osobiście polecam to miejsce.
- malgorzata pyrka · 3 lata temu
Byłam w tym hotelu w maju 22 i listopadzie 22 może ten hotel trąci PRL-elem ale mnie i córce się podobało też nie mieliśmy telewizji bo jakąś awaria była ale od czego są tablety,na tabletach oglądałyśmy filmy. Obsługa bardzo miła. W tym roku w lipcu też przyjeżdzam z córkami i z zięciem bo bardzo mi się tu podoba trzeba czasem odpocząć od telewizji w domu mam na okrągło(tzn telewizję). Może nie ma dużego wyboru w karcie dań ale za to dania są pyszne np. żeberka w ciemnym sosie pycha.Mam nadzieję że przyjadę tutaj za rok!
- Paulina Chomiuk · 2 lata temu
Hotel może i wygląda jak za czasów PRL, ale dzięki temu ma swój niepowtarzalny klimat. Czystość w pokojach na najwyższym poziomie. Obsługa przesympatyczna i bardzo kompetenta. Właścicielka jest cudowną i ciepłą kobietką. Jedzenie przepyszne, panowie z restauracji bardzo mili i zawsze uśmiechnięci(pozdrawiamy Pana Andrzeja i kolegę od wina😉). Do takich miejsc wraca się z ogromną przyjemnością. Niebawem tu wrócimy i będziemy polecać wszystkim ten hotel. Dziękujemy za cudowny pobyt. Dziewczyny ze 115 😊
- Przemek · rok temu
hotel, w którym czuć ducha prlu. jest dużo miejsc parkingowych, bar, dodatkowo płatna sauna czy kort tenisowh y,, w cenie natomiast otwarty, wewnętrzny basen, gdzie można spokojnie polezec u się pomoczyć (woda niepodgrzewana). Śniadania skromne i brakuje owoców czy ciasta do kawy, jednak można się najeść. Kawa słabiutka. Na łóżkach niestety poduszki z pierza....co dla alergików jest zabójcze. Dośc dalwko od centrum, ponad 2 km. ie ma gdzie wyjść na krótki spacer :).
- piotr sosna · 4 lata temu
Najlepsze pierogi na świecie! Pani ,która je robiła podawała mi je na talerz i sprawiało jej to wielką frajdę,że ludzie tak smakuje. Gdzie nie cierpię szpinaku pierogi ze szpinakiem to rozkosz dla podniebienia. Choć moje serce skradły z Mięsem. Do wyboru w osobnych miseczkach skwarki albo cebulka. Jak pierogi to tylko W zajeździe Piastowskim!
- Nowy Użytkownik · rok temu
Znam to miejsce od kilkudziesięciu lat i zawsze wracam do niego z sentymentem. Tutaj czas nie goni,nie wymusza pędu za czymś wymyślonym i powielanym.Wi-fi,TV,hałas,tłum zostawiam za sobą kiedy pakuję walizkę i cieszę się na samą myśl o przyjeździe do tego urokliwego miejsca.Odpoczywam,spaceruję,wyciszam się i pysznie jem.To miejsce kryje w sobie piękno,którego większość nie dostrzeże..... cieszę się że mam tu swój czas ,to jak powrót do rodziców.
- Halina Krzywda · rok temu
Po raz kolejny wraz z Rodzinką gościliśmy w Zajeździe Piastowskim położonym w uroczym miejscu, wśród zieleni,z dala od zgiełku .Pokoje czyste i pachnące. Wyżywienie smakowite,obsługa zawsze uśmiechnięta...Panu Andrzejowi zostawiam szczególne podziękowania 😀 do takich miejsc wraca się z przyjemnością!!! Do miłego zobaczenia 😊😊😊
- Betina · 3 lata temu
Zajazd daleko od centrum,ok.2km.Z tego powodu cisza i spokój. Późny Gierek z małymi poprawkami-łazienki na plus, odkryty basen,czysty. W całym zajeździe trąci starością-zapach stęchlizny,wykładzin i ciężkich zasłon. Łóżka wygodne,ale kołra masakrycznie ciężka! Pościel i ręczniki czyste.Śniadanie skromne. Porażka to mini tv-3 programy, a w jednym pokoju na nasze dwa,nie działały. Internet słabiutki. Dla chcących tylko przenocować Ok.Na więcej nocy-nie przyjadę.
Najczęściej zadawane pytania — Hotel Zajazd Piastowski
- Gdzie znajduje się Hotel Zajazd Piastowski?
- Hotel Zajazd Piastowski znajduje się przy ul. Słoneczna 3, Kazimierz Dolny, Kazimierz Dolny.
- Jak zarezerwować kort w Hotel Zajazd Piastowski?
- Zarezerwuj kort online przez Playmore. Wybierz datę, godzinę i sport, a następnie potwierdź rezerwację.
- W jakie sporty można grać w Hotel Zajazd Piastowski?
- W Hotel Zajazd Piastowski (Kazimierz Dolny) zagrasz w: Tenis. Sprawdź dostępne terminy i zarezerwuj kort online przez Playmore.