Karma House — kort Tenis w Grójcu

Karma House

Grójec, Grójec

Tenis
Nawiguj

Dostępność kortów

Brak dostępności na dziś
Rezerwacje napędza PlaymoreMasz swój obiekt?Wypróbuj Playmore

Lokalizacja — Karma House

Grójec, Grójec

Godziny otwarcia — Karma House

PnZamknięte
WtZamknięte
ŚrZamknięte
CzZamknięte
Pt16:00–23:00
Sob12:00–23:00
Nd12:00–20:00

Udogodnienia — Karma House

  • Cafe bar

O klubie Karma House

Karma House to klub sportowy w Grójcu, specjalizujący się w Tenis. Karma House to kompleks rekreacyjno-gastronomiczny zlokalizowany w Gościeńczycach koło Grójca, około 20 km od Piaseczna. Obiekt oferuje restaurację, hotel, organizację eventów i szkoleń dla firm oraz strefę rekreacji z halą sportową. Na stronie dostępne są informacje o restauracji i wydarzeniach, natomiast szczegóły dotyczące hali sportowej i kortów nie zostały opublikowane. Klub jest czynny w godzinach: Pt 16:00–23:00, Sob 12:00–23:00, Nd 12:00–20:00. Karma House akceptuje karty partnerskie (Multisport, FitProfit, Medicover Sport) z rabatem -15 zł za każdą odbijaną kartę.

Zarezerwuj tenis w Grójcu online — sprawdź dostępność i zarezerwuj kort w kilka sekund przez Playmore.

Co mówią gracze

Synteza 183 opinii Google

Mocne strony klubu

  • Obsługa kelnerska (ogólnie)160 wzmianek
    „Karma House zachwyca klimatem i smakiem, a Pani Małgorzata z obsługi zasługuje na najwyższą ocenę! Niezwykle miła i pomocna osoba." — Adrian Pytko
  • Jakość i smak jedzenia155 wzmianek
    „Karma House to absolutna perełka – jedzenie jest po prostu przepyszne! Tatar zasługuje na solidne 10/10." — Cezary S.
  • Klimat i wystrój wnętrza90 wzmianek
    „Piękne wnętrza i magiczny klimat kominka sprawiły, że ta kolacja była niezapomniana." — Le Li
  • Piękna okolica i teren zielony40 wzmianek
    „Super miejsce z klimatem z dala od zgiełku miasta, pełno zieleni możliwość siedzenia na tarasie ogromny teren gdzie mogą bawić się dzieci." — Zosia Lo
  • Szef kuchni rozmawia z gośćmi18 wzmianek
    „Miły akcent rozmowy z Szefem Kuchni. Jedzonko i picie 10/10." — Zbigniew Pietrzycki
  • Sezonowe i świeże składniki / własne uprawy15 wzmianek
    „Czuć, że wszystko świeże. Dużo lokalnych i sezonowych składników." — Paulina Szewczyk
  • Przyjazność dla dzieci i psów10 wzmianek
    „Świetne miejsce aby pojechać z dziećmi poza Warszawą z ogromnym ogrodem, korty tenisowe." — Karolina Karp
  • Oferta noclegowa i atrakcje (korty, mini golf)6 wzmianek
    „Korty tenisowe w doskonałym stanie, idealne zarówno do rekreacyjnej gry, jak i poważniejszych treningów." — Marcin Nowacki

Warto wiedzieć

  • Długi czas oczekiwania na danie2 wzmianek
    „Jedzenie bardzo smaczne, może trochę długi czas oczekiwania, ale zdecydowanie warto." — Kamila B
  • Jedzenie podane zimne i z opóźnieniem (impreza)1 wzmianek
    „Jedzenie podane było zimne, z dużym opóźnieniem po przybyciu, ciasto w mikroskopijnych kawałkach." — Logic Vet
  • Błędy przy alergiach / oznaczenia bezglutenowe1 wzmianek
    „w menu podane 'bezglutenowy znaczek' a danie ma sos sojowy… sos sojowy jest z GLUTENEM." — Ari
  • Dania przerysowane / smak nie dla każdego1 wzmianek
    „dania trochę przerysowane, ogólnie było ok." — Magic Mustang
  • Dodatkowa opłata za pieczywo2 wzmianek
    „Do tego doliczono nam do rachunku pieczywo." — Ari

Opinie graczy o Karma House

Opinie z Google Maps
4.8z 424 opinii w Google
  • Magdalena Wołkowicz · w tym roku

    Restauracja warta przyjazdu i posmakowania! To jest niesamowite w kuchniach autorskich, że jak szef (w Karma to Patryk Burnicki ) ma niesamowity talent, to każde nowe danie (menu kwietniowe) to pozytywne zaskoczenie i niesamowita podróż po subtelnościach smaków, od słodkości sosów sojowo miodowych, przez ostrości chili czy imbiru do świeżości np. kolendry, selera naciowego. Każde danie zaskakuje, w zależności od dodatków do dania głównego (które można sobie wybrać) smakuje nieco inaczej. Przemiła obsługa, szef kuchni, który nie boi się osobiście rozmawiać z gośćmi i dobrze dobrane wina (w niezłych jak na takie miejsca cenach) Polecam!! A do tego cudowne miejsce na spacery i oddech od Warszawy. Będę wracać :)

  • Julia Szturo · w tym roku

    Nie pierwszy raz jestem zachwycona wizytą w Karma House. Jedzenie przepyszne - świetnie skomponowane smaki i pięknie podane. Atmosfera spokojna, ciepła - idealna na spokojną kolację. Na duże wyróżnienie zasługuje również obsługa. Dziś opiekował się nami pan Maciej - bardzo uprzejmy, uśmiechnięty i niezwykle profesjonalny. Świetnie doradzał i trafnie proponował przepyszne dania. Zdecydowanie całość tego miejsca zachęca do powrotu :)

  • Katarzyna K · w tym roku

    Wspaniałe miejsce miejsce, do którego chce się wracać. Jedzenie pyszne, wszystko świeże i dopracowane w smaku. Czuć jakość i serce włożone w kuchnię. Atmosfera bardzo przyjemna, swobodna, można spokojnie posiedzieć i dobrze zjeść. Obsługa też na medal. Pani Małgorzata bardzo sympatyczna i zaangażowana, od razu robi się jeszcze przyjemniej :) Na pewno wrócimy! P.S. można przyjechać z psem, co też jest dużym atutem

  • Milena Adamczyk · w tym roku

    Karma House znajduje się w pięknym otoczeniu zieleni. Restauracja jest bardzo przytulna i chce się w niej być. Na uznanie zasługuje genialna zupa cebulowa (najlepsza jaką jadłam!) i krewetki. Jedzenie bardzo dobre, obsługa przemiła - nas obsługiwała Pani Małgorzata, która opowiadała historię tego miejsca. Widać, że miejsce prowadzone jest z misją 'naKarmimy Cie' a osoby związane z tym miejscem są pełne pasji i zaangażowania. Cenię takie miejsca, więc wielki plus za to!

  • Marta Maraj · w tym roku

    Mieliśmy przyjemność organizować w Karma House przyjęcie komunijne i z całego serca możemy polecić to miejsce. Wszystko było dopracowane w najmniejszym szczególe — od pięknie przygotowanego stołu, przez wyjątkową atmosferę, aż po obsługę na najwyższym poziomie. Każde serwowane danie było doskonałe — zarówno przystawki, jak i obiad zachwyciły smakiem i jakością. Widać ogromną dbałość o detale i wysoki standard kuchni. Na szczególne wyróżnienie zasługuje również samo miejsce — przepiękne, pełne zieleni, spokojne i niezwykle klimatyczne. Otaczający krajobraz tworzy wyjątkową atmosferę i sprawia, że można naprawdę odpocząć i celebrować ważne chwile w pięknym otoczeniu. Dziękujemy całemu zespołowi za stworzenie tak wyjątkowego dnia. To miejsce, do którego chce się wracać. Maria, Tomasz i Franciszek

  • Cezary S. · w tym roku

    Karma House to absolutna perełka – jedzenie jest po prostu przepyszne! Tatar zasługuje na solidne 10/10, a świadomość, że część składników pochodzi z ich własnych upraw, robi jeszcze większe wrażenie. Do tego klimatyczne, stylowe wnętrze, w którym chce się zostać na dłużej. Ogromne brawa także dla Pani Małgorzaty za fantastyczną obsługę – uważna, serdeczna i po prostu świetna w tym, co robi. Na pewno wrócimy!

  • Artur Puszkiewicz · w tym roku

    Fantastyczna restauracja. Pięć z plusem za jedzenie, wnętrze oraz obslugę (ukłonu dla Pani Małgorzaty. Warto przyjechać z daleka (to akurat nie nasz przypadek 🙂). Rewelacyjne obie dostępne zupy: żurek oraz szczawiowa w formie kremu. Z drugich dań probowaliśmy dorsza, wonton oraz gnocchi. Barszo dobra cukinia jako dodatek, ziemniaczki na czwórkę (akurat nie podpasoŵały formalnie. Bardzo świeże składniki i rewelacyjne pomysły szefa kuchni. Będziemy wracać!

  • Małgorzata Taracha · w tym roku

    Dawno żadne miejsce nie zachwyciło mnie tak bardzo jedzeniem, wnętrzem, atmosferą i okolicą. To lokal zdecydowanie warty krótkiej, 40-minutowej przejażdżki poza Warszawę. Idealnie łączy elegancję z sielskim klimatem, tworząc przestrzeń, do której chce się wracać! Na ogromne wyróżnienie zasługuje obsługa – serdeczna, uważna i zarażająca pozytywną energią. Opiekowała się nami Pani Małgosia, która potrafiła doskonale doradzić i wykazała się imponującą wiedzą o produktach, a także młody Pan (niestety nie znam imienia) – oboje przemili i profesjonalni.Jedzenie absolutnie przepyszne. Już samo czekadełko- seler z wyjątkowym dressingiem, w którym słodycz, delikatność i ostrość idealnie się przenikały- zrobiło świetne pierwsze wrażenie. Na przystawkę wybrałam tatara- prawdziwa poezja smaku. Podany z chlebem i masłem truflowym, pieczonym i przygotowanym na miejscu przez kuchnię. Na danie główne zdecydowałam się na, spoza karty, stek wysmażony w punkt, z aksamitnym puree z truflą. Perfekcja! Po posiłku warto wybrać się na spacer po okolicy, gdzie jest mnóstwo przestrzeni, akwen, cisza i spokój. Już nie mogę doczekać się wiosny, kiedy wszystko się zazieleni i będzie można skorzystać z atrakcji, takich jak mini golf czy tenis. Dodatkowym smaczkiem była wizyta w ich spiżarni, do której zostałyśmy zaproszone- własne kiszonki, konfitury i inne przetwory robią niesamowite wrażenie. Od tych słoików naprawdę nie da się oderwać wzroku. Wyszłyśmy z torbą skarbów 🤩. To miejsce ma w sobie coś wyjątkowego. Zdecydowanie polecam – i wiem, że wrócę. Może na citybreak, bo równiej jest oferta noclegowa w tym miejscu👌. Pani Małgosiu dziękujemy za to wyjątkowe popołudnie u Was 🤗. Jedzenie przepyszne , ale to tacy ludzie jak Państwo, tworzą wyjątkowe miejsce!

  • Malgorzata · w tym roku

    Nie pamiętam kiedy byłam w restauracji, w której każda podawana potrawa począwszy od czekadelks z sezonowanej kaczki ( marzyłam aby było ogromnym daniem głównym🙂) poprzez zupę cebulową, plastry mlecznej cielęciny z sosem kaparowym po obłędny sernik baskijski a skończywszy na lawendowej lemoniadzie i kremowej pachnącej kawie, była doskonała👏👏👏Kelner Maciej lubiący ludzi i znający menu oraz pełen pogody ducha Szef Kuchni to niezwykłe fundamenty gościnności i atmosfery tego miejsca. Będziemy wracać🙂

Najczęściej zadawane pytania — Karma House

Gdzie znajduje się Karma House?
Karma House znajduje się przy Grójec, Grójec.
Jak zarezerwować kort w Karma House?
Zarezerwuj kort online przez Playmore. Wybierz datę, godzinę i sport, a następnie potwierdź rezerwację.
W jakie sporty można grać w Karma House?
W Karma House (Grójec) zagrasz w: Tenis. Sprawdź dostępne terminy i zarezerwuj kort online przez Playmore.
Jakie udogodnienia oferuje Karma House?
Karma House oferuje m.in.: Cafe bar.
W jakich godzinach otwarty jest Karma House?
Karma House jest czynny w godzinach: Pt 16:00–23:00, Sob 12:00–23:00, Nd 12:00–20:00.