Leśnik Sopot — kort Tenis w Sopocie

Leśnik Sopot

ul. 23 marca 105, Sopot, Sopot

Tenis
Nawiguj

Dostępność kortów

Brak dostępności na dziś
Rezerwacje napędza PlaymoreMasz swój obiekt?Wypróbuj Playmore

Lokalizacja — Leśnik Sopot

ul. 23 marca 105, Sopot, Sopot

Nawiguj

Udogodnienia — Leśnik Sopot

  • Parking
  • Wi-Fi
  • Wypożyczalnia sprzętu

O klubie Leśnik Sopot

Leśnik Sopot to klub sportowy w Sopocie, specjalizujący się w Tenis. Klub jest czynny w godzinach: Pn–Nd 00:00–24:00. Leśnik Sopot akceptuje karty partnerskie (Multisport, FitProfit, Medicover Sport) z rabatem -15 zł za każdą odbijaną kartę.

Zarezerwuj tenis w Sopocie online — sprawdź dostępność i zarezerwuj kort w kilka sekund przez Playmore.

Co mówią gracze

Synteza 139 opinii Google

Mocne strony klubu

  • Profesjonalny i miły personel rehabilitacyjny/fizjoterapeuci52 wzmianek
    „Swoim uśmiechem i oddaniem wprowadzacie mega klimat podczas ćwiczeń i zabiegów. PROFESJONALISCI którzy swoją pracę wykonują na najwyższym poziomie!!!" — Dorota Wójtowicz
  • Smaczne i urozmaicone jedzenie45 wzmianek
    „Jedzenie jest pyszne. Naprawdę smaczne, może na pierwszy rzut oka porcje nie za wielkie ale w zupełności wystarczające. Widać, że w kuchni gotują osoby, które potrafią gotować po domowemu." — Adam K
  • Szeroka baza zabiegowa28 wzmianek
    „Sanatorium ze świetną bazą rehabilitacyjną i rehabilitantami na wysokim poziomie. Mimo że obiekt wymaga remontu, to zaplecze sprzętowe i możliwość różnych zabiegów jest imponująca." — Pat G
  • Piękna lokalizacja w lesie, cisza i spokój26 wzmianek
    „Jeżeli ktoś przyjeżdża tutaj żeby wypocząć i się podleczyć, to trafia we wspaniałe miejsce otoczone pięknym parkiem z dala od zgiełku (cisza i spokój)" — Forteczna Forteczna
  • Życzliwa i pomocna obsługa ogólna (recepcja, stołówka, ochrona)22 wzmianek
    „Przy wejściu miła obsługa w recepcji. W pokoju czysto, łazienka również czysta na przyzwoitym poziomie" — Małgosia Stecko
  • Dobra komunikacja autobusowa z centrum14 wzmianek
    „Autobus 143 jedzie przez centrum Sopotu do Oliwy (do centrum jazda około 10 minut), a autobus 177 zawodzi też do centrum" — Janina Kwiecień
  • Skuteczność leczenia i rehabilitacji10 wzmianek
    „Po 3 latach zmagań odzyskałem sprawność chodzenia!!!!" — Dorota Wójtowicz
  • Atrakcyjne otoczenie – liczne szlaki do spacerów i jazdy rowerem9 wzmianek
    „W okolicznym lesie są liczne, szerokie dukty - raj dla pieszych i rowerzystów." — Renata Matyskiewicz

Warto wiedzieć

  • Zdekapitalizowany budynek – pokoje i łazienki w stylu PRL, brud, grzyb55 wzmianek
    „Pokój214 po wejściu od razu poczuliśmy nie przyjemny zapach grzyba, łazienka mała, zaniedbana pełno czarnych fug, w brodziku płytki odpadnięte pełno dziur, sufit cały spuchnięty-zagrzybiony" — Barbara Dziaduch
  • Brak zasięgu GSM i Wi-Fi tylko przy recepcji40 wzmianek
    „Brak zasięgu wszystkich operatorów. WiFi tylko przy recepcji. Jak pójdziesz do pokoi to koniec jakiegokolwiek kontaktu." — Robert Witkowski
  • Chaotyczna organizacja przyjęć – wielogodzinne czekanie na pokój22 wzmianek
    „Klucze do pokoju otrzymaliśmy dopiero o 16tej, system wymeldowania sprzątania pokoju i meldowania w jednym dniu to nieporozumienie" — Sławek Brzezina
  • Duża odległość od morza i centrum, rzadkie autobusy20 wzmianek
    „Obiekt położony w lesie prawie 4 km od centrum. Najbliższy sklep Żabka chyba 1,5 km, wokół nic." — Nela Cholewa
  • Niedostateczne sprzątanie – kurz, brud na korytarzach i w pokojach18 wzmianek
    „Brud absolutnie wszędzie, nieprzyjemny zapach, a sprzątanie można nazwać prowizorycznym, niestety." — Natalia Gliwińska

Opinie graczy o Leśnik Sopot

Opinie z Google Maps
3.5z 211 opinii w Google
  • Dorota Wójtowicz · w tym roku

    Witam!! Chciałbym serdecznie podziękować dla całego personelu Uzdrowiska Leśnik za Mega profesjonalną opiekę podczas mojego 3 tygodniowego pobytu. Dzięki waszemu zaangażowaniu ,wiedzy oraz doświadczeniu. Po 3 latach zmagań odzyskałem sprawność chodzenia!!!! Swoim uśmiechem i oddaniem wprowadzacie mega klimat podczas ćwiczeń i zabiegów . PROFESJONALISCI którzy swoją pracę wykonują na najwyższym poziomie!!! Dziękuję również dla całego zaplecza gastronomicznego za przepyszne obiady i super miłą obsługę!!!!! Zaplecze zabiegowe również wyposażone w profesjonalny sprzęt! Polecam z calego serca. Miejsce i ludzie pozostaną na długo w mojej pamięci i mam nadzieje ze jeszcze tam wrócę. POZDRAWIAM SERDECZNIE !!!!!!Karol.

  • Julian Czech · 2 lata temu

    Z sanatorium wróciliśmy tydzień temu w brew niektórych opini jesteśmy z pobytu mile zaskoczeni obsługa miła na zabiegach na jadalni panie uśmiechnięte wyżywienie urozmaicone - dobre Pokoje na piętrze może nie są na wysokim standardzie ale ciepła woda w prysznicu zawsze Może ktoś kto nie ma w domu lepszych warunkow narzeka Reasumując wróciliśmy bardzo zadowoleni zwiedziliśmy dużo Pozdrawiamy cały zespół

  • wewa wewa · 2 lata temu

    Przepiękne umiejscowienie, jedyny minus to brak zasięgu tel. i internet, jedynie zasięg w holu na parterze. Jedzenie bardzo dobre, porcje duże. Byliśmy w czasie świąt Bożego Narodzenia 2023, pięknie udekorowane stoły (biały obrus, zielona gałązka świerku z gwiazdą betlejemską, opłatek na każdym stoliku, później śpiewanie kolęd).Obsługa bardzo życzliwa, zabiegi i rehabilitantki oraz rehabilitanci bardzo przyjemni i kompetentni. Mały minus dla łazienki (opadająca klapa sedesowa, szczególnie uciążliwa dla mojego męża ☹️) Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni, ja w szczególności za piękne spacery w tak niesamowitym miejscu jakim jest Sopot😁

  • Justyna D · 2 lata temu

    O pokojach się nie wypowiem bo mam system ambulatoryjny - kwiecień 2024 - ale lokalizacja i obsługa super. Fizjoterapeutki i fizjoterapeuci super! Pomocni, uśmiechnięci (w większości😅) Polecam ćwiczenia na tężni (to te "baseniki" z wodą na zdjęciach pod tym profilem), można się porozciągać 😁 Generalnie Leśnik serwuje dużo różnych zabiegów. Jedyna wada to czasami długie przerwy pomiędzy zabiegami no ale nie zawsze wszystko da się spiąć przy dużej ilości ludzi. Dla tych co mogą polecam kriokomorę 😎 Wifi jest chociaż słabe ale czasami warto telefon odłożyć na bok 😉 Parking mały, ciągle pełny ale można zaparkować "na górce" przy wejściu do lasku/parku.

  • 1243krzysiek · 2 lata temu

    Byliśmy w tym sanatorium w styczniu 2024 jest wiele krytycznych opinii na jego temat więc jeśli ktoś szuka wygód to powinien zamieszkać w Sheratonie dla nas warunki były do zaakceptowania, wielu malkontentów narzeka na wyżywienie to muszę powiedzieć, że jedzenie było bardzo dobre i w wystarczającej ilości trzeba to docenić choćby ze względu na to , że przez te trzy tygodnie byliśmy wolni od dylematu ,,co dzisiaj gotujemy" , personel kuchni bardzo sympatyczny i pomocny . Panie fizjoterapeutki bardzo się różniły w respektowaniu godzin wyznaczonych zabiegów podobno system informatyczny wg niektórych nie pozwala na przesunięcie zabiegu na wcześniejszą godzinę ale to bujda . Chcę tu wymienić panią Natalię bardzo sympatyczną zawsze uśmiechniętą , niezwykle przyjazna dla kuracjuszy . Minusem jest brak wi-fi i bardzo słaby zasięg sieci komórkowych no i oczywiście płatna telewizja w kwocie 100 zł. to już zdzierstwo.

  • Janina Kwiecień · w tym roku

    Ja po przeczytaniu niektórych opinii pojechałam do sanatorium z mieszanymi odczuciami, ale muszę przyznać, że nie wszystkim się da dogodzić. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Pokoj miałam po remoncie, a w pokoju i łazience czyściutko bo pani Kasia dbała o to. Poza tym jest przyjazna i sympatyczna i dba o atmosferę kuracjuszy. Duży plus dla pracowników kuchni bo obiadki pyszne, urozmaicone codziennie coś innego. Pracownicy obsługi byli życzliwi i pomocni. Owszem sam obiekt wymaga remontu, ale jest stopniowo modernizowany, a schody wejściowe, o których niektórzy piszą są właśnie w trakcie remontu, ale jest winda wiec nie ma problemu. Osrodek pięknie położony w samym parku (pewnie w okresie letnim urokliwy). Spacerkiem ścieżka asfaltową do najbliższego sklepu Żabka i małego ale bardzo dobrze zaopatrzonego warzywniaka około 15 minut spacerkiem, ale to nie problem bo jak ktoś nie lubi się ruszać to są 2 autobusy 143 i 177, które jeżdżą regularnie. Autobus 143 jedzie przez centrum Sopotu do Oliwy (do centrum jazda około 10 minut), a autobus 177 zawodzi też do centrum i końcowy ma niedaleko promenady. Czego chcieć więcej. No może jedyny minus jaki był to powolne przyjęcia w dniu przyjazdu, ale to przecież można poprawić przy dobrej organizacji. W tym miejscu muszę jeszcze wspomnieć o kawiarence i zbyt dużej opłacie za wstęp na wieczorki (20 zl), gdzie w innych ośrodkach jest to kwota 5 lub 10 zł. Ogólnie jestem zadowolona, wypoczęta i poznałam fajne koleżanki. Dziekuje pani z recepcji za fachowe podejście i dobranie fajnych kobiet do pokoju.

  • Alina Andrusiewicz · 2 lata temu

    Budynek pamięta poprzedni wiek. Przydałaby się remont. Zresztą jak w każdym tego typu miejscu. ALE... Personel tam pracujący jest niesamowicie sympatyczny I przyjazny dla pacjenta. Rehabiltacja w LEŚNIKU to przyjemność ze względu na atmosferę jaką została tam stworzona. W żadnym innym miejscu rehabilitacji nie spotkałam tak zgranego i miłego i pomocnego zespołu pracowników. Serdecznie pozdrawiam wszystkich tam pracujących 🙂

  • Eugeniusz Gatner · w tym roku

    Od 11.03 do 01.04 .2026 r. przebywałem z żoną w Sanatorium Leśnik w Sopocie .Z pobytu jesteśmy bardzo zadowoleni .Obsługa obiektu bardzo sympatyczna na czele z panią doktor Jolantą.Jedzenie urozmaicone dobre.Zabiegi wykonywane profesjonalnie.Obiekt położony w spokojnej okolicy ,obecnie jest w trakcie remontu ale da się przeżyć.Problemem jest słabe wifi w pokojach.W pokojach jest w miarę czysto sprzątane co drugi dzień.POLECAMY.

  • Ewa Wojciechowska · w tym roku

    Wspaniale wypoczęłlam. Jedzenie obfite i smaczne jak w domu. Cały personel bardzo miły i pomocny. Zabiegi zróżnicowane wg stanu zdrowia. kuracjuszy.Pokoje pamiętają dawniejsze czasy, ale jest czysto. Wokół przepiękne lasy bukowe do spacerów. Autobus sprzed ośrodka dowozi do centrum i dalej wg potrzeb, m.in. nad morze. Kłopoty z zasięgiem. Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników..Kiedyś może wrócę.

Najczęściej zadawane pytania — Leśnik Sopot

Gdzie znajduje się Leśnik Sopot?
Leśnik Sopot znajduje się przy ul. 23 marca 105, Sopot, Sopot.
Jak zarezerwować kort w Leśnik Sopot?
Zarezerwuj kort online przez Playmore. Wybierz datę, godzinę i sport, a następnie potwierdź rezerwację.
W jakie sporty można grać w Leśnik Sopot?
W Leśnik Sopot (Sopot) zagrasz w: Tenis. Sprawdź dostępne terminy i zarezerwuj kort online przez Playmore.
Jakie udogodnienia oferuje Leśnik Sopot?
Leśnik Sopot oferuje m.in.: Parking, Wi-Fi, Wypożyczalnia sprzętu.
Czy w Leśnik Sopot jest parking?
Tak, Leśnik Sopot zapewnia parking dla graczy.
Czy w Leśnik Sopot można wypożyczyć sprzęt?
Tak, w Leśnik Sopot działa wypożyczalnia sprzętu — możesz zagrać nawet bez własnej rakiety.
W jakich godzinach otwarty jest Leśnik Sopot?
Leśnik Sopot jest czynny w godzinach: Pn–Nd 00:00–24:00.