
Zdjęcia — Tenis w Łochowie
Sprawdź dostępność telefonicznie
Godziny otwarcia — Tenis w Łochowie
| Pn | 00:00–24:00 |
|---|---|
| Wt | 00:00–24:00 |
| Śr | 00:00–24:00 |
| Cz | 00:00–24:00 |
| Pt | 00:00–24:00 |
| Sob | 00:00–24:00 |
| Nd | 00:00–24:00 |
O klubie Tenis w Łochowie
Tenis w Łochowie to klub sportowy w E-mail:, specjalizujący się w Tenis. Klub jest czynny w godzinach: Pn–Nd 00:00–24:00. Tenis w Łochowie akceptuje karty partnerskie (Multisport, FitProfit, Medicover Sport) z rabatem -15 zł za każdą odbijaną kartę.
Zarezerwuj tenis w E-mail: online — sprawdź dostępność i zarezerwuj kort w kilka sekund przez Playmore.
Co mówią gracze
Synteza 158 opinii Google
Mocne strony klubu
- Jedzenie i restauracje52 wzmianek
„naprawdę od dawna nie byłam w hotelu, który serwowałby tak pyszne jedzenie!" — Marzena K.
- Miła i pomocna obsługa48 wzmianek
„Jedzenie jest wyśmienite, a obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna." — Justyna Kakareko
- Atrakcje dla dzieci (mini zoo, animacje, sale zabaw, basen)38 wzmianek
„Dzieci mają seanse filmowe, salę zabaw, zajęcia specjalne, ogniska, mini zoo z możliwością karmienia zwierząt." — Jarek Siudaj
- Piękny teren i otoczenie przyrody35 wzmianek
„Olbrzymie terenu wokół historycznego, odnowionego folwarku." — Patryk Martynus
- Strefa SPA, basen i sauny28 wzmianek
„Szczególnie polecam strefę SPA, z rozległą i satysfakcjonującą ofertą masaży - prawdziwi specjaliści, można dosłownie odpłynąć." — Aleksandra Jaworska
- Czystość pokoi i domków20 wzmianek
„Pokój był czysty, przestronny i komfortowy, co sprawiło, że czuliśmy się naprawdę swobodnie." — Jaroslaw Witkowski
- Dobre miejsce na wyjazd firmowy i konferencje6 wzmianek
„Bardzo fajne i urokliwe miejsce na różnego rodzaju imprezy firmowe." — Krzysztof Goljasz
- Klimat historycznego folwarku5 wzmianek
„Widać dbałość o szczegóły i klimat dawnego folwarku." — Jacek
Warto wiedzieć
- Przepełnienie w weekendy (basen, SPA, kolejki)12 wzmianek
„Basen, jacuzzi i szatnie są zdecydowanie za małe na tę liczbę gości." — KSK Line
- Braki i niedogodności w domkach (wyposażenie, mrówki, hałas)9 wzmianek
„Największy brak - to brak KANAPY! Podczas przebywania w domku, trzeba było siedzieć przy stole." — katie0o
- Problemy z organizacją wydarzeń specjalnych4 wzmianek
„Warsztaty zaplanowane - brak organizacji, przygotowania do warsztatów… dosłownie było to tak trochę 'każdy sobie'." — Emilia Wojtaluk
- Chłód w pokojach i domkach (szczególnie zimą)4 wzmianek
„domek nie miał ogrzewania - tylko klimatyzacje i farelkę. Po całej nocy grzania rano udało się wykręcić 18 stopni." — Bartosz K
- Wygórowane ceny w stosunku do jakości4 wzmianek
„ceny są tutaj dość wysokie (cena za pokój ze śniadaniem oraz ceny w restauracji Paśnik, czy ceny SPA)." — beata plak
Opinie graczy o Tenis w Łochowie
Opinie z Google Maps- Aneta Zawistowska · w tym roku
Mieliśmy przyjemność spędzić majowy weekend w jednym z domków. Jesteśmy bardzo zadowoleni, idealna czystość, super wyposażenie. Wszystko idealnie. Przed przyjazdem zgłosiłam potrzebę skorzystania z diety bezglutenowej ze względu na celiakię. Recepcja potwierdziła moje zgłoszenie. Byłam mile zaskoczona, że dział gastronomii opisał dania zaznaczając przekreślony kłos przy niektórych potrawach. Niestety nie obyło się bez wpadki. Rosół oznaczono jako danie bezglutenowe jednak dodano do niego zwykły makaron. Po zwróconej uwadze pani usunęła feralny opis jednak nie było możliwości otrzymania rosołu z makaronem bezglutenowym. To samo zdarzyło się przy śniadaniu. Boczek oznaczono jako danie bezglutenowe jednak ułożono go na tostach zwykłych. Poinformowałam obsługę, że takie oznaczenie wprowadza w błąd i poprosiłam o przekazanie informacji odpowiedniej osobie. Zgłaszając dietę liczyłam na to, że płacąc stawkę jak inny gość będę mogła bezpiecznie skorzystać z posiłków. Doceniam to, że było hotel przynajmniej częściowo zadbał o osoby z celiakią /oznaczono dania/ jednak nie do konca mogłam skorzystać z wielu potraw. Sobotnia obiadokolacja w większości nie była dla mnie. Mięsa i ryba niestety nie były bezglutenowe. Również desery były tylko w wersji glutenowej. Warto byłoby zapewnić coś słodkiego także klientowi z celiakią. Ogólnie polecam to miejsce. Z menu wybrałam coś bezpiecznego dla siebie, doceniam oznaczenie dań jednak pomyłki należy wyeliminować. Miejsce świetne dla rodzin z dziećmi, personel miły i chętny do pomocy. Strefa SPA godna polecenia. Dużym plusem była możliwość korzystania z basenu i strefy SPA oraz innych atrakcji po opuszczeniu domku. To duży plus dla obiektu. Polecam to miejsce. Planujemy tu wrócić, zobaczymy przy okazji czy nasze sugestie zostały wzięte pod uwagę.
- Dominika Księżopolska · w tym roku
Z całego serca polecamy Kuchnię Pałacową jako salę weselną ! ❤️Sala jest przepiękna, jedzenie przepyszne, a obsługa absolutnie bezbłędna. Goście do dziś wspominają nasze wesele i poprawiny - nie jestem w stanie zliczyć, ile komplementów dostaliśmy na temat jedzenia. Każdy był zachwycony smakiem i jakością potraw. Do tej pory żałuję, że sama nie spróbowałam „najlepszego tatara na świecie”, którego serwował m. in. Pan Sylwester - goście byli nim absolutnie oczarowani! Ogromne podziękowania należą się przede wszystkim Pani menagerce Kasi ❤️ To cudowna osoba, która dopilnowała wszystkiego w dniu wesela od początku do końca. Dzięki niej mogliśmy czuć się spokojni i po prostu przeżywać ten dzień bez stresu. Jej zaangażowanie, profesjonalizm i serdeczność są nie do opisania. Chcemy też wyróżnić Pana kelnera Kubę, który przez całą noc dbał o to, żeby niczego nam nie brakowało. Cała obsługa kelnerska była na najwyższym poziomie - uśmiechnięta, pomocna i niesamowicie profesjonalna. Słodki stół wyglądał jak prawdziwa dekoracja - coś pięknego! Wszystko było dopracowane w najmniejszych detalach. Nie da się opisać tego miejsca słowami - to trzeba po prostu przeżyć. Polecam każdemu z całego serca!
- Marzena K. · w tym roku
Pobyt 11-12 marca 2026. Czytam opinie dotyczące restauracji/serwowanych dań i ... ciężko mi to zrozumieć. Naprawdę od odawna nie byłam w hotelu, który serwowałby tak pyszne jedzenie! I rozumiem, że mamy różne gusta, smaki itp., ale w tym przypadku naprawdę zaskoczenie było ogromne, bo wszyscy z mojej ekipy (a było to kilkanaście osób) byli pod wrażeniem smaku potraw. Zaznaczę, że dania/dodatki bywały bardzo proste, ale tak idealnie doprawione (czasami nie miałam pojęcia czym :)), że zachwytom nie było końca. Tak więc polecam dać podwyżkę obecnemu kucharzowi i pozdrawiam go serdecznie! :)
- Patryk Martynus · w tym roku
Olbrzymie terenu wokół historycznego, odnowionego folwarku. Obiekt idealnie dopasowany I rozbudowany pod grupy biznesowe, a przy tym majacy również opcje dla Gości indywiwdualnych. Przyjazna, profesjonalna Obsługa, basen I sauny, restauracja serwujqca smaczne dania z karty oraz obfite, urozmaicone bufety śniadaniowe. Zapewne nie tylko dzieci ucieszy mini zoo, czy rozlegle terenu spacerowe. Extra opcja to domki ze wspólną częścią-kilka niezależnych pokoi w każdym z nich a taki wariant z pewnością docenią grupy firmowe czy większe grono Znajomych.
- Jarek Siudaj · w tym roku
Hotel jest super pod każdym względem. Jesteśmy już drugi raz w ferie zimowe i zarówno my jak i dzieciaki jesteśmy mega zadowoleni. Warto wybrać się w tygodniu a nie w weekend. Jest dużo mniejszy tłok. Ale nie tylko rodziny z dziećmi znajdą coś dla siebie. Pary też będą zadowolone. Spa, basen, sauna, top of the top. Pyszne śniadania, prawdziwa włoska pizza to delicje. Dzieci mają seanse filmowe, salę zabaw, zajęcia specjalne, ogniska, mini zoo z możliwością karmienia zwierzaków. I klimatyczna kręgielnia dla wszystkich. Z pewnością wrócimy tu po raz trzeci. Do zobaczenia
- Ania Kubica · w tym roku
To już mój 6 lub 7 pobyt na przestrzeni lat i za każdym razem uwielbiam tu wracać. Teren jest taki, że każdy znajdzie coś dla siebie :) Jedzonko w restauracji przepyszne, pakiety z obiadokolacją też z dużym wyborem i smaczne. Rano tłoczno na śniadaniach, ale przy tym obłożeniu to normalne, obsługa pracuje bardzo szybko. Teren przepiękny, dużo atrakcji dla dzieci. Pozdrowienia dla Pani Ani z restauracji oraz Pana Managera :) dziękujemy!!
- Piotrek J · w tym roku
Jestem zachwycony tym miejscem - pojechałem z córką na weekend i wszystko było cudownie - obsługa miła i pomocna. Jedzenie to klasa sama w sobie! Szał jest z karmieniem zwierzątek. Na basenie pomocny ratownik (system zamykania szafek to tragedia). Myślę że to moje ulubione miejsce na wyjazd z dziećmi w najbliższej okolicy Warszawy (dmuchany zamek, sala z zabawkami, ciepły brodzik, zwierzaki). Na pewno wrócimy!
- Jaroslaw Witkowski · w tym roku
Pobyt w hotelu oceniamy bardzo wysoko! Pokój był czysty, przestronny i komfortowy, co sprawiło, że czuliśmy się naprawdę swobodnie. Jedzenie było przepyszne – duży wybór i wszystko świeże oraz dobrze przygotowane. Ogromnym plusem jest strefa relaksu – basen i sauna były świetnym miejscem na odpoczynek po całym dniu. Całość dopełnia miła i pomocna obsługa. Zdecydowanie polecamy ten hotel i chętnie tu wrócimy!
- Pearl Ula · w tym roku
Jestem pod ogromnym wrażeniem tego miejsca! Hotel jest położony na przepięknym terenie, który zachwyca od pierwszego wejrzenia. To idealna lokalizacja zarówno na rodzinny wyjazd z dziećmi, jak i na samotny reset w całkowitym otoczeniu natury. Panuje tu "mega klimat", który pozwala naprawdę odpocząć.Jedzenie to kolejna mocna strona pizza z pieca jest po prostu najpyszniejsza, a śniadania są niezwykle bogate i różnorodne. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka relaksu w pięknych okolicznościach przyrody!
Najczęściej zadawane pytania — Tenis w Łochowie
- Gdzie znajduje się Tenis w Łochowie?
- Tenis w Łochowie znajduje się przy Telefon:, E-mail:, E-mail:.
- Jak zarezerwować kort w Tenis w Łochowie?
- Zarezerwuj kort online przez Playmore. Wybierz datę, godzinę i sport, a następnie potwierdź rezerwację.
- W jakie sporty można grać w Tenis w Łochowie?
- W Tenis w Łochowie (E-mail:) zagrasz w: Tenis. Sprawdź dostępne terminy i zarezerwuj kort online przez Playmore.
- W jakich godzinach otwarty jest Tenis w Łochowie?
- Tenis w Łochowie jest czynny w godzinach: Pn–Nd 00:00–24:00.