
Zdjęcia — Żeglarska Zatoka
Sprawdź dostępność telefonicznie
O klubie Żeglarska Zatoka
Żeglarska Zatoka to klub sportowy w Biskupcu, specjalizujący się w Padel. Żeglarska Zatoka akceptuje karty partnerskie (Multisport, FitProfit, Medicover Sport) z rabatem -15 zł za każdą odbijaną kartę.
Zarezerwuj padel w Biskupcu online — sprawdź dostępność i zarezerwuj kort w kilka sekund przez Playmore.
Co mówią gracze
Synteza 96 opinii Google
Mocne strony klubu
- Profesjonalna i zaangażowana obsługa / organizacja38 wzmianek
„perfekcyjna organizacja przerosła nasze oczekiwania" — Magdalena Szymczak
- Pyszne jedzenie i wysoka jakość kuchni30 wzmianek
„pyszniejszego menu (mięsnego i vege) nie mogłam sobie wymarzyć, smak i wygląd potraw przerosły moje oczekiwania" — Ewa Laska-Kurta
- Piękna lokalizacja i widok na jezioro28 wzmianek
„Nasz stół stał na tle jeziora co przyciągało uwagę gości" — Mała Mi
- Piękna, przestronna sala weselna18 wzmianek
„sala jest przestronna, nowa i usytuowana nad jeziorem" — Michasia Jamioł
- Czyste i komfortowe pokoje12 wzmianek
„Pokoje dla gości czyste, oddane przed czasem, w każdym ręczniki i komplet kosmetyków" — Małgorzata Duszak
- Bogata oferta sportowa i atrakcje (żeglarstwo, kajaki, park linowy)14 wzmianek
„Super miejsce, zwłaszcza dla osób lubiących aktywny wypoczynek (żaglówki, kajaki, korty, park linowy)" — Grzegorz Stachowski
- Obozy i zielone szkoły – profesjonalna kadra instruktorska9 wzmianek
„Kadra instruktorska na czele z Panem kierownikiem Michałem mają profesjonalne podejście i dużą wiedzę a przede wszystkim cierpliwość do pracy z dziećmi" — JustFun Elbląg
- Piękne dekoracje sali i kwiatowe aranżacje10 wzmianek
„Przepięknie udekorowana sala przez Karolinę" — Monika Kępczyńska
Warto wiedzieć
- Brudne pokoje i niedociągnięcia w sprzątaniu6 wzmianek
„nieposprzątane pokoje w momencie przyjazdu naszych gości. Nieprzebrana pościel, puste pojemniczki po kosmetykach hotelowych pod prysznicami, brudne łazienki" — Klaudia M
- Brak klimatyzacji na sali3 wzmianek
„Brak klimatyzacji, brak coolerow do wódki, wódka podawana bez chłodzenia katastrofa" — Dariusz Włodarczyk
- Słaba jakość jedzenia i obsługi na imprezach sylwestrowych / zbiorowych3 wzmianek
„standard obsługi, jakość oraz ilość serwowanych dań okazały się zdecydowanie nieadekwatne do ceny" — Katarzyna Szczepaniak
- Trudny kontakt z managerem / brak odpowiedzi na zapytania ofertowe3 wzmianek
„Na ofertę przyjęcia po zmianach oraz wycenę wystroju sali czekaliśmy ponad miesiąc i do tej pory jej nie otrzymaliśmy" — A L
- Niedociągnięcia organizacyjne podczas wesela (opóźnienia, błędy w pokojach, brak sprzętu)2 wzmianek
„Sala nie była w pełni gotowa, były błędy w ilości osób przy stołach, a najgorszą rzeczą były nieposprzątane pokoje" — Klaudia M
Opinie graczy o Żeglarska Zatoka
Opinie z Google Maps- Monika Kępczyńska · rok temu
Żeglarska Zatoka była naszym wymarzonym miejscem na organizację wesela. Dzięki wszystkim atutom oraz obsłudze to marzenie zostało spełnione ponad nasze oczekiwania. Oddaliśmy organizację w ręce profesjonalistów. Przepięknie udekorowana sala przez Karolinę, znakomite jedzenie wykonane przez Szefa kuchni, zwłaszcza krem z borowików (chwalony przez gości), obsługa Kierownika sali, Ani, która wyprzedzała nasze pytania, a do tego najważniejsza – opieka Karoliny, która na bieżąco była z nami w kontakcie i spełniła nasze prośby. Dziękujemy Wam i polecamy to miejsce z całego serca!!!
- Paulina Kosińska-Łach · rok temu
Na koniec Sierpnia maiłam ogromną przyjemność zorganizować swoje wesele i ślub plenerowy w Żeglarskiej Zatoce. Wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie! Jedziemy pyszne, alkohol zimny, podawany na czas, obsługa pod przewodnictwem Ani - menadżerki sali, świetna ! Ania jest niesamowitą osobą, mega profesjonalna i pomocna. Spowodowała że nasz najważniejszy dzień był bez jakichkolwiek zmartwień. Dekoracje wykonane przez Karolinę były idealnie takie jak sobie wymarzyłam i jak ustalilysmy i do tego w przestępnej cenie. Jedzenie przyrządzone przez kucharza było bardzo pyszne. W 100% polecam to miejsce jeśli szukacie pięknego miejsca z niesamowitą obsługą na najwyższym poziomie.
- Kamila H-W · 2 lata temu
W listopadzie spędziliśmy z mężem przemiły weekend w Żeglarskiej Zatoce. Bliskość natury to niebywały atut tego miejsca i pomimo, iż byliśmy poza sezonem - czas upłynął nam na słonecznych spacerach i wycieczkach rowerowych. Ośrodek jest piękny i nowoczesny, idealnie wkomponowany w otoczenie. Gwoździem programu jest tamtejsza kuchnia. Kucharz zadbał o nas ze wszech miar, ugościł po królewsku 🙂 Doceniamy jego kunszt kulinarny, widać pasję w tym, co robi. Pozdrawiamy i polecamy to miejsce, goście ze Śląska (Ci ciut młodsi 🤫) 😉👌
- Ewa Laska-Kurta · w tym roku
Nasze wesele odbyło się w Żeglarskiej Zatoce w dniu 4 października 2025 r. Nie wyobrażam sobie piękniejszego miejsca na nasz ślub, i nie mam na myśli tylko przestronnej, oszklonej sali, widoków na jezioro, super lokalizacji. Te miejsce jest wyjątkowe przede wszystkim przez Ludzi, którzy tworzą te miejsce. Pani Ania, Szefowa Sali - bardzo pracowita Pani Kierownik, zgadzam się z wcześniejszymi komentarzami - Kobieta robot. Pełna energii, cierpliwości, dużego doświadczenia, zaangażowania, pasji do tego co robi. Ja bym dodała: Anioł na ziemi! Dziękujemy Pani Aniu :) Pan Marek, Szef Kuchni - pyszniejszego menu (mięsnego i vege) nie mogłam sobie wymarzyć, smak i wygląd potraw przerosły moje oczekiwania. Pan Marek dla nas jest wybitnym MasterChefem, który zawsze witał nas serdecznie i służył pomocą. Dziękujemy Panie Marku :) Pani Karolina, Asystentka Szefa Kuchni - Pani Karolina zawsze była dla nas pomocna, uśmiechnięta, odpowiadała na każde nasze pytanie, dla Pani Karoliny i dla Pani Ani nie ma stwierdzenia - tego się nie da! Wszystko da się zrobić :) Dziękujemy Pani Karolino :) Pani Ania, Menadżer Ośrodka - Manager z profesjonalnym podejściem, zawsze mogliśmy liczyć na zaangażowanie, spokój i cierpliwość. Kontakt z Panią Anią był zawsze. Podczas naszych rozmów panowała miła atmosfera :) Czuliśmy się zaopiekowani. Dziękujemy Pani Aniu :) Z całego serca dziękujemy również Kelnerom, którzy profesjonalnie obsługiwali nasze wesele pod kierownictwem Fenomenalnej Pani Ani. Miałam ogrom szczęścia, że tak Wspaniali Ludzie tworzyli mój ślub i moje wspomnienia. Bardzo polecam Żeglarską Zatokę!
- IndiAnka · rok temu
To jest najwspanialsze miejsce w tej okolicy, na organizację imprezy rodzinnej, wesela, urodzin i wszystkiego! Lokalizacja i cały wachlarz atrakcji, które na miejscu zapewnia obiekt , spelni oczekiwania całej Waszej rodziny, znajomych. Jedzenie jest świetne, tylko prosic o wiecej Szefa Kuchni i Jego team! 130 osób z mojej rodziny było zachwycone! Koordynacja imprez przez 3 cudowne Kobiety, p Daria, p Ania, p Karolina to właśnie to, czego szukasz - Jesli chcesz, żeby Twój dzien był taki o jakim marzysz! One ogarną wszystko i jeszcze więcej! Obsługa cudowna, na obrotach milion i tak zawsze z uśmiechem! Pokoje zapewniają komfortowy wypoczynek, są przestronne i czyste :) Tu jest cudownie, brak jakichkolwiek ALE, polecam, polecam, poleeeeecam ❤️ Tylko czekam, aż ktoś wyślę zaproszenie na cokolwiek w tym miejscu ! 🥰
- Magdalena Szymczak · w tym roku
Mieliśmy ślub i wesele w Zatoce Żeglarskiej 9 maja 2026 i perfekcyjna organizacja przerosła nasze oczekiwania 🩷 Menadżerka ośrodka, pani Ania M. wspierała nas w przygotowaniach, zapewniając sprawną komunikację, elastyczność i jasne ustalenia. Dzięki niej cały proces był prosty i klarowny. Pani Karolina stworzyła dla nas kwiaty i dekoracje dokładnie takie, jak sobie wymarzyłam, piękne, spójne, subtelne i dopracowane w każdym detalu. Efekt końcowy połączony z przepięknym widokiem na jezioro stworzył magiczną atmosferę, którą zachwycali się wszyscy goście. Pani Ania zarządzająca obsługą na sali zadbała o to, aby każdy element organizacji wesela przebiegł perfekcyjnie i bez stresu. Kelnerzy i kucharze byli bardzo pomocni, uprzejmi i świetnie zorganizowani, jedzenie pyszne i ładnie podane, a my mogliśmy w pełni cieszyć się naszym dniem. Jesteśmy bardzo wdzięczni za życzliwość, wsparcie i perfekcyjną organizację. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie całego zespołu Żeglarskiej Zatoki. Gorąco polecamy to miejsce!
- Małgorzata Duszak · 2 lata temu
Żeglarską Zatokę wybraliśmy jako miejsce naszego wymarzonego wesela i nie zawiedliśmy się. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, dopilnowany każdy detal przyjęcia. Pokoje dla gości czyste, oddane przed czasem, w każdym ręczniki i komplet kosmetyków. Jedzenie pyszne, w dużej ilości, każdy znalazł coś dla siebie. Największym plusem tego miejsca są cudowne widoki, które napewno każdy gość zapamięta na długo, a my uwieczniliśmy je na zdjęciach. Bardzo dziękujemy Pani Karolinie za pomoc w organizacji naszego wielkiego dnia, Pani Ani za dopilnowanie przebiegu imprezy oraz Pani dekoratorce Karolinie za cudowny wystrój sali. Napewno zapamiętamy ten dzień na zawsze ❤️
- Maria Adamiak · w tym roku
Mieliśmy przyjemność zorganizować nasze wesele w tej sali 24.05 i z całego serca możemy ją polecić! Wszystko przebiegło bardzo sprawnie – zarówno w trakcie przygotowań, jak i w dniu samego wesela. Otrzymaliśmy ogromne wsparcie od obsługi, która była pomocna, zaangażowana i doskonale zorganizowana. Dzięki temu mogliśmy cieszyć się tym wyjątkowym dniem bez zbędnego stresu. Ostatecznie wyszło naprawdę super – goście byli zachwyceni, a my mamy mnóstwo pięknych wspomnień. Dziękujemy! ❤️
- Mała Mi · rok temu
Serdeczne polecamy Żeglarską Zatokę osobom, które chcą zrobić wesele jak z bajki! Widoki, teren ośrodka są kwintesencją Warmii. Nasz stół stał na tle jeziora co przyciągało uwagę gości. Ośrodek ma łącznik, którym można przejść do jeziora na molo🥰 Jeżeli chodzi o załogę to prawdziwy skarb. Zaczynając od Karoliny- managerki, złota dziewczyna. Zawsze służyła pomocą, czasem nawet uspokajała 😂 Mieliśmy z nią ciągły kontakt mailowy jaki i telefoniczny. Pani Karolina- dekoratorka stworzyła nam wystrój idealny, wygospodarowała miejsce na różne nasze dodatki. Jest to kobieta z tak ogromną wiedzą o kwiatach jak i dekoracjach, że głowa mała! Pani Ania- szefowa sali, to robot w ludzkim ciele. Bardzo ciepła i zabawna kobieta. Pomagała nam na weselu z każdym możliwym problemem❤️ Pan Marek- szef kuchni to kucharz z powołania, widać to po serwowanych daniach. Wszyscy byliśmy zachwyceni smakiem jak i wykonaniem. Jedzenie mogę określić jako takie domowe z nutką nowoczesności🤤 Jeszcze raz serdecznie polecamy Zatokę jako miejsce na wesele. Nasze zrobiło furorę wśród gości😊 Monika i Konrad
Najczęściej zadawane pytania — Żeglarska Zatoka
- Gdzie znajduje się Żeglarska Zatoka?
- Żeglarska Zatoka znajduje się przy Wilimy 100, Biskupiec, Biskupiec.
- Jak zarezerwować kort w Żeglarska Zatoka?
- Zarezerwuj kort online przez Playmore. Wybierz datę, godzinę i sport, a następnie potwierdź rezerwację.
- W jakie sporty można grać w Żeglarska Zatoka?
- W Żeglarska Zatoka (Biskupiec) zagrasz w: Padel. Sprawdź dostępne terminy i zarezerwuj kort online przez Playmore.