Angelika Grzelachowska
5 na 5 gwiazdekw tym roku
W Klubie organizowaliśmy 6 urodziny córeczki (program sportowo-tenisowy oraz leśny tor przedszkód). Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości atrakcji, podejścia trenerów prowadzących zajęcia, ogólnej organizacji i kontaktu z p. Sandrą odpowiedzialną za eventy. Bardzo dużym plusem jest piękny zielony teren, który jest świetny dla dzieci, ale i umożliwia rodzicom gości spędzenie czasu w przyjemny sposób wśród zieleni. I dorośli i dzieci zachwyceni :) Chętnie wrócimy jeszcze w przyszłości i wypróbujemy inny scenariusz imprezy, np urodziny parkourowe. Bardzo dziękujemy za wspaniałą imprezę :)


