Kasia Konowrocka
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Świetne miejsce do organizacji dużych eventów, spotkań integracyjnych i firmowych. Obiekt oferuje zarówno doskonałe warunki do uprawiania sportu, jak i przestrzeń do wspólnego biesiadowania oraz integracji. Na szczególne wyróżnienie zasługuje bardzo przyjazny, zaangażowany i pomocny personel, który dba o każdy szczegół organizacji. Zdecydowanie polecam zarówno sam klub sportowy, jak i to miejsce do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Polecam 😁
Ula B
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Fantastyczne miejsce i z naszej perspektywy super obsługa.
Zorganizowaliśmy w Klubie sportowe urodziny dla 8latka. Organizacja i zaangażowanie obsługi na bardzo wysokim poziomie. Trener zapewnił 3 godziny super zabawy, był bardzo przygotowany, ma wyjątkowe podejście do dzieci. Opiekunowie zorganizowali bardzo różnorodne dyscypliny, w tym do wyboru np. szarfy lub gry zespołowe. Szczerze polecam:).
Angelika Grzelachowska
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
W Klubie organizowaliśmy 6 urodziny córeczki (program sportowo-tenisowy oraz leśny tor przedszkód). Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości atrakcji, podejścia trenerów prowadzących zajęcia, ogólnej organizacji i kontaktu z p. Sandrą odpowiedzialną za eventy. Bardzo dużym plusem jest piękny zielony teren, który jest świetny dla dzieci, ale i umożliwia rodzicom gości spędzenie czasu w przyjemny sposób wśród zieleni. I dorośli i dzieci zachwyceni :) Chętnie wrócimy jeszcze w przyszłości i wypróbujemy inny scenariusz imprezy, np urodziny parkourowe. Bardzo dziękujemy za wspaniałą imprezę :)
Marta Wielgos
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Klub Sportowy Zakręt to wyjątkowe miejsce dla osób w każdym wieku. Nowoczesny obiekt oferuje szeroki wybór aktywności – od tenisa i squasha, przez fitness, pilates i treningi personalne, po zajęcia dla dzieci. Profesjonalna kadra, świetnie przygotowana infrastruktura oraz przyjazna atmosfera sprawiają, że każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Dodatkowym atutem jest piękne położenie w otoczeniu lasów i duża przestrzeń do organizacji różnych wydarzeń. Zdecydowanie polecam!
Ninibuba
★★★★★5 na 5 gwiazdek4 lata temu
Miałem ostatnio przyjemność uczestniczyć na imprezie okolicznościowej i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jedzenie bardzo dobre a dla dzieci istne szaleństwo. Tor przeszkód, strzelnica (w tym przypadku strzelanie z łuku), tyrolka, boisko do piłki i bardzo konkretny opiekun dla dzieci. Zapłaciliśmy za sale komunijną + jedzenie a dodatkowo dostaliśmy opiekuna i atrakcje dla dzieci. Na urodziny, komunie, integracje itp imprezy jak najbardziej polecam.
Natalia Oświecińska
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Urodziny parkourowe okazały się strzałem w 10tkę dla 7-latka i jego zerówkowej ekipy! 😀 Dzieciaki bawiły się wyśmienicie. Trenerzy profesjonalni. Dbali o rozgrzewkę, picie w trakcie zabaw, pilnowali poprawności wykonywania ćwiczeń (wszak dzieci miały nauczyć się podstaw parkouru 😉). Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Pani Sandra zawsze dostępna i pomocna. Na wszystkie nasze wymysły (piniata zwisaǰąca z sufitu, torebki na cukierki dla dzieci itp.) odpowiadała: coś wymyślimy. I tak też robiła. I najważniejsze na koniec: rodzice mogli w tym czasie w ciszy i spokoju (w porównaniu do tradycyjnych sal zabaw) wypić kawę i herbatę przy dobrym cieście, Bezcenne.
Ewa Klo
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Polecam. Zdecydowaliśmy się na 6 urodziny syna w stylu sportowym, pomimo wcześniejszym wątpliwości urodziny okazały się strzałem w dziesiątkę. 3 godziny wypełnione zabawą sportową. Świetni trenerzy z fajnym podejściem do dzieci. Dobra komunikacja co do organizacji - otwarci na propozycję rodziców. Dla niezdecydowanych - Polecam naprawdę warto. Na pewno wrócimy.
Michał Smokowski
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Cudowne miejsce i fantastyczna atmosfera! Pan Artur w świetny sposób prowadził zajęcia tenisowe dla dzieci – z ogromnym zaangażowaniem, cierpliwością i pasją. Również zajęcia survivalowe okazały się strzałem w dziesiątkę i zaciekawiły nawet najmłodsze klasy. Dzieci wróciły zachwycone, pełne wrażeń i nowych doświadczeń. Zdecydowanie polecamy!
Karolina Krajewska
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Bardzo fajne miejsce do aktywnego spędzania czasu. Klub jest zadbany, czysty i dobrze zorganizowany, a pracownicy zawsze chętnie pomagają, gdy pojawiają się pytania.
Duży plus za różnorodną ofertę i przyjazną atmosferę – można spokojnie skupić się na treningu, bez niepotrzebnego tłoku czy chaosu. Widać, że właściciele dbają o rozwój obiektu i komfort klientów. Ceny są adekwatne do jakości usług.
Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka miejsca do regularnej aktywności sportowej jak i organizacji imprez .
Aleksander Pieczko (Pieczko87)
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Komunikatywna obsługa, akceptują zwierzęta w poczekalni, super kadra trenerów i możliwość wielu zajęć na jednym karnecie to idelane rozwiązanie dla osób aktywnych na maxa.
Grzegorz Prot
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Piękne miejsce :)
Sandra
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Przemiła obsługa recepcji Pani Mileny!
Mirosław Antos
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Wyjątkowy Klub Sportowy prowadzony na bardzo wysokim poziomie-super miejsce do wielu rodzajów aktywności fizycznej
Andrzej Czajowski
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Na tenisa lub squasha jak znalazł !
Krzysiek Hajd
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Spoko
Krzysiek Krzysiek
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Świetne miejsce! Skorzystaliśmy z oferty urodziny na sportowo i szczerze polecam. Nasz 7 latek był baaardzo zadowolony, my również.
paweł sitek
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Polecam
Basia Krzak
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Super miejsce.
W czerwcu odbyły się w tym miejscu tzw. "poprawiny" po weselu naszych dzieci. Pogoda dopisała, a katering i orgsnizacja imprezy to bardzo duzy plus.
Polecam na organizację uroczystości mniejszych i większych.
Przemek Orzelek
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Super miejscowka, polecam
Radoslaw „Radoslaw” Roszczyk
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Polecam
Kamil Borkowski
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Super miejsce
Michał Helman
★★★★★5 na 5 gwiazdek3 lata temu
Bardzo fajne miejsce
Maryna Morozova
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Świetne miejsce do wypoczynku zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci! Miła obsługa i pełna pozytywnej energii atmosfera🤩🤩🤩
w tym roku
Super organizacja urodzin