Dariusz Prokopowicz
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
AM TENIS Klub Tenisowy, zlokalizowany przy ulicy Marymonckiej, to w mojej ocenie oraz zgodnie z licznymi, entuzjastycznymi relacjami, jakie słyszę od znajomych pasjonatów tego sportu, czołowy i bardzo profesjonalny ośrodek dla miłośników tenisa na Bielanach i w całej Warszawie. Wszyscy chwalą ten klub za doskonały stan kortów, które są świetnie utrzymane niezależnie od pory roku, oraz za wysoki poziom merytoryczny i indywidualne podejście trenerów, co przekłada się na efektywny rozwój umiejętności. Z rozmów wiem, że ludzie doceniają przyjazną, sportową atmosferę i dobrą organizację zajęć, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Moja subiektywna opinia jest taka, że AM TENIS to wzorcowy klub, który z powodzeniem łączy profesjonalne szkolenie z komfortem rekreacji, stając się idealnym miejscem do szlifowania formy.
Robert Radzio
★★★★★5 na 5 gwiazdek6 lat temu
Wielkie podziękowania dla AM-Tenis za stworzenie miejsca radości z biegania za piłeczką z rakietą w ręku by nie pozostać w cywilizacyjnym bezruchu. Brawo A i M. 🙂🖐️
Jan Kowalski
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Legendarne miejsce na AWF: caloroczna hala z 4 kortami plus 4 otwarte/balon plus 1 ze sztuczną trawą (nie trzeba siatkować) i 1 asfaltowy. Korty przygotowane bardzo dobrze. Polecam szczególnie zajęcia dla dzieci "tenisowe przedszkole": 60 min zabawy z elementami tenisa, świetnie prowadzone i uwielbiane przez praktycznie każde znane mi dziecko które sprobowało chodzić. Latem organizowane są półkolonie dla maluchów, też bardzo dobre.
lion and sun
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Very nice environment. Good quality court. Warm in winter and cool in summer. Very good lighting. Only parking is the problem which for 1hour is 10pln and longer 35 …
Mateusz Bogdalin
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Mączka dobrej jakości i dużo miejsca (na hali), przystępne ceny, Pan z obsługi potrafi znienacka pojechać na jakiś czas po jedzenie, ale generalnie obsługa bardzo dobra
Zosia Przychodzien
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
ℬ𝒶𝓇𝒹𝓏ℴ 𝒻𝒶𝒿𝓃𝓎 𝓀𝓁𝓊𝒷 𝓂ℴ𝓏̇𝓃𝒶 𝓃𝒶𝓊𝒸𝓏𝓎𝒸́ 𝓈𝒾ℯ 𝒷𝒶𝓇𝒹𝓏ℴ 𝒹ℴ𝒷𝓇𝓏ℯ 𝑔𝓇𝒶𝒸́ 𝒿ℯ𝓈𝓎 𝓈ℯ𝓀𝒸𝒿𝒶 𝓏𝒶𝓌ℴ𝒹𝓃𝒾𝒸𝓏𝒶 𝓌𝒾ℯℯ𝒸 𝓉ℴ 𝒿𝒶𝓀 𝓃𝒶𝒿𝒷𝒶𝓇𝒹𝓏𝒾ℯ𝒿 𝓃𝒶 𝓅𝓁𝓊𝓈 𝒶 𝓎𝓇ℯ𝓃ℯ𝓇𝓏𝓎 𝓈𝒶 𝓌𝓎𝓂𝒶𝑔𝒶𝒿𝒶𝒸𝓎 𝒶𝓁ℯ 𝓉ℯ𝓏 𝒷𝒶𝓇𝒹𝓏ℴ 𝓌𝓎𝓇ℴ𝓏𝓊𝓂𝒾𝒶𝓁𝒶𝒾 𝒹𝓁𝒶 𝓂𝓃𝒾ℯ 5 𝓃𝒶 5 𝒷𝒶𝓉𝒹𝓏ℴ 𝓅ℴ𝓁ℯ𝒸𝒶𝓂♡︎☆♡︎
Marcin Kapel
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Miejsce gdzie śmiało nauczysz się w gry w tenisa, popraktykujesz i udoskonalisz umiejętności a twoje dziecko przygotuje się do bycia drugą Igą lub Djoko.
Tomasz Macioch
★★★★★5 na 5 gwiazdek8 lat temu
To dość fajne korty ziemne (dobrze utrzymane), 4 korty pełnowymiarowe są na hali całorocznej, 1 normalny i 3 bez debla zimą pod balonem. Na hali jest jest fajne nowe oświetlenie. Trochę przeszkadza słabe zaplecze (szatnie). Trenerzy super, osobiście jestem fanem Tomka Mossakowskiego ale kątem oka widzę że Łukasz i inni trenerzy też są super. Fajnie że kort można zarezerwować prze internet.
Mateusz
★★★★☆4 na 5 gwiazdek4 lata temu
Przy temperaturach bliskich zera na na kortach jest trochę zimno, polecam bieliznę termo. Z szatni trzeba kawałek przejść na korty pod namiotem.
Ceny niskie jak na Warszawę, więc minusy wymienione wcześniej da się znieść.
Plusem jest możliwość rezerwacji przez aplikację.
Joanna Obara
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Najlepsze przedszkole tenisowe w Warszawie! Świetna, profesjonalna kadra trenerska z wspaniałym podejściem do dzieci. Chodzimy tam od 2 lat.
Bartosz Sinicyn
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Piękna historia, która trwa
Hubert Randzio
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Mega gram tam ile tylko mogę w tenisa
Jan Wróblewski
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Gitara
Дмитрий Гаврилов
★★★★★5 na 5 gwiazdek3 lata temu
Супер місце!!!
Супер персонал!!!
Damian Wamil
★★★★★5 na 5 gwiazdek4 lata temu
Pod balonem polecam kort 1 i 4 że względu na jakość/cena. Korty 2 i 3 nie mają korytarzy deblowych i są bardzo wąsko ograniczone siatkami bocznymi
Tomek Głowala
★★★★★5 na 5 gwiazdek4 lata temu
👍
Jan W
★★★★★5 na 5 gwiazdek4 lata temu
Legendarne miejsce na mapie sportowej Warszawy. Polecam serdecznie!
Agata Katarzyna Bomze
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Warto posyłać tu dzieci. Całkiem dobre ceny i zajęcia dobrze prowadzone.
Jerzy Pawlonek
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Profesjonalna kadra przestrzeń i wielkie możliwości
Michał Sobolewski
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
donry system rezerwacji, polecam :)
Rafał Nowakowski
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Fajne korty
Tadeusz Kobylanski
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Godne polecenia.
Czarek
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Przyzwoite korty w rozsądnej cenie
Michal Wekiera
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Super trenerzy! Bardzo miła atmosfera.