Zuzanna Szelestowska
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Świetny klub! Bardzo miła i profesjonalna obsługa, zawsze pomocna i uśmiechnięta. Trenerzy super – zaangażowani, z dobrym podejściem i świetną energią. Właściciel zawsze otwarty i do dogadania się, co naprawdę się ceni. Zdecydowanie polecam każdemu – zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym!
Piotr Brudek
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Fantastyczne miejsce, jakiego brakowało w tej okolicy. Najlepsi w Trójmieście trenerzy squasha i padla, nowe i kryte korty, stoły do tenisa stołowego, zajęcia i treningi grupowe.
Wygodne kanapy, kawa, herbata, coś do przegryzienia, sklepik sportowy, przybory do rysowania dla najmłodszych, aby wypełnić im czas oczekiwania na rodziców.
Dużo przestrzeni urządzonej ze smakiem.
Do tego przesympatyczna obsługa i rewelacyjna atmosfera, sprawiająca, że chce się wracać.
Bardzo polecam!
Requek
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Super klub do gry w padla i squasha, można również pograć w tenisa stołowego. W klubie można sięgnąć po różne napoje i kawę. Korty w super jakości, nowe i profesjonalne polecam wszystkim graczom! Znajdziecie tam fajny i nowoczesny wystrój. Atmosfera miła i luźna, Obsługa super!
Jeden z najlepszych klubów w jakich byłem.
Polecam wszystkim!
tomek halulko
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Dobre miejsce żeby się zmęczyć i dobrze spędzić czas. Przyjazny system rezerwacji PLAYMORE daje możliwość rozwoju poprzez możliwość umawiania na zajęcia. Polecam to stosunkowo świeże miejsce na mapie sportowego Trójmiasta.
Wioletta Matynka
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Super klub sportowy z kortami do padla i squasha. Świetna atmosfera, fajni ludzie i dużo aktywności – od gry na korcie po zajęcia fitness jak Zumba. Organizowane są też zajęcia i urodziny dla dzieci, więc to miejsce dla całej rodziny. Zdecydowanie polecam!
Szymon Starszym
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Fajne miejsce do poruszania się. Są 3 stanowiska do squash i 2 do Padel’a. Oba deblowe. Prysznice czyste i nowe choć bez przegródek. Obsługa miła i sympatyczna. Zdecydowanie polecam skorzystać z tej formy rekreacji.
Adam Wawrzyniak
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Super miejsce! Dobra atmosfera, właściciel bardzo miły, pomocny i pozytywny. Chce aby wszyscy czuli się tam jak u siebie. Korty zadbane, łazienki i szatnie czyste. Dostępny duży, bezpłatny parking. Możliwość rezerwacji kortów online. W chłodne dni w szatniach trochę chłodno.
Maksym Cierżniak
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Świetne miejsce do gry w padla, fajna atmosfera, bardzo sympatyczna obsługa, czysto i schludnie. Dosyć szeroki wybór zajęć w padla, fajni instruktorzy, Także idealne miejsce do nauki gry w padla.
Grzegorz Siegert
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Fajny, czysty klub. Obsługa super. Na miejscu można kupić rakiety do obu sportów. Zajęcia prowadzone w przyjazny sposób. Wjazd nie jest super oznaczony, ale mapy Google dokładnie pokazują gdzie jest wejście.
Albioza Evo
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Dobre dobre miejsce do gry w squasha. Niesamowicie przyjazny i pomocny trener który wszystko cierpliwie tłumaczy i pokazuje.
Wojciech Rogaczewski
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Super miejsce. Uprzejma obsługa, dobry sprzęt i dużo radości z gry!
SKILpl
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
polecam
fajne miejsce
Patryk Muszytowski
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Świetne miejsce, dobry sprzęt, bardzo miła obsługa, szatnia i łazienka z prysznicami bardzo zadbana
Zachariasz Mierzwicki
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Wspaniałe miejsce z genialną atmosferą i wyposażeniem, definitywnie warto przyjechać!
Oliwia
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
bardzo fajne miejsce, gorąco polecam. Akurat trafiliśmy ze nikogo z nami nie było więc cisza spokój można sobie ze soba rywalizować 😄
Przemysław
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Jest parking, są miłe dziewczyny na recepcji, jest kort, jest atmosfera, jest okejka 🙂
Deniel Hrazsky
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Super miła pani na recepcji, wszędzie czysto, podoba mi się styl i polecam wszystkim, głównie tenis stołowy i zajęcia dla dzieci
Lenka Stasova
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Fajne miejsce i atmosfera. Polecam
Piotr Romanowicz
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Super obiekt, profesjonalna obsługa i kadra
Paweł Górny
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Świetne miejsce i obsługa 😊👌 Polecam! 🥎🎾
Damian Wiórek
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Bardzo dobre korty!
Bartosz Olszewski
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Fajne miejsce i klimat. Polecam
F Rdmski
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Bardzo przyjemna i pomocna obsługa, ogólnie fajne i czyste miejsce
Krzysztof Malicki
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Super miejsce