Opinie o FC Ślęza

Opinie graczy o FC Ślęza

Gracze cenią FC Ślęza za zadbaną sztuczną trawę i dobre warunki do gry przez cały rok, a obiekt często przewija się jako miejsce treningów, meczów i turniejów. W opiniach pojawiają się jednak powracające zastrzeżenia: oszczędne ogrzewanie i chłód zimą, słaba wentylacja latem, skromne zaplecze sanitarne oraz ciasny parking. Część osób wspomina też o trudnym kontakcie telefonicznym i problemach z rezerwacją.

Rozkład ocen

Ocena Playmore

9/10

Wyjątkowy

Gracze cenią FC Ślęza za zadbaną sztuczną trawę i dobre warunki do gry przez cały rok, a obiekt często przewija się jako miejsce treningów, meczów i turniejów. W opiniach pojawiają się jednak powracające zastrzeżenia: oszczędne ogrzewanie i chłód zimą, słaba wentylacja latem, skromne zaplecze sanitarne oraz ciasny parking. Część osób wspomina też o trudnym kontakcie telefonicznym i problemach z rezerwacją.

Mocne strony

  • Zadbana sztuczna trawa
  • Gra przez cały rok
  • Dobre warunki do meczów i turniejów

Na co zwrócić uwagę

  • Chłód zimą / oszczędne ogrzewanie
  • Słaba wentylacja latem
  • Skromne zaplecze sanitarne
  • Ciasny parking
  • Trudny kontakt i problemy z rezerwacją

Wybrane opinie

Ostatni Skaut

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Super balon

Vadim

5 na 5 gwiazdek

3 lata temu

Играл в матче Prestige против Juventus, I am playing in match Prestige VS Juventus

Po kar

5 na 5 gwiazdek

3 lata temu

Super miejsce na trening

Mateusz Stasica

5 na 5 gwiazdek

4 lata temu

Milo spędza się czas

forma mutant

5 na 5 gwiazdek

4 lata temu

Fajne boiska do gry, zadbana trawa, idealnie ma turfy i płaską podeszwe. Minus to siatka jako linia

zbynio Wojtasik

5 na 5 gwiazdek

5 lat temu

Jest dobrze

Piotr Ciosek

5 na 5 gwiazdek

5 lat temu

Jak zawsze zwycięsko.

Marek Krembuszewski

5 na 5 gwiazdek

5 lat temu

Super warunki

Slawomir Miedzinski

5 na 5 gwiazdek

5 lat temu

super boiska

Michał Dojnowicz

5 na 5 gwiazdek

3 lata temu

😎🇵🇱

Kamil Borowinski

5 na 5 gwiazdek

5 lat temu

Turniej.

Jakub Kubalus

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Ok.

Christoph Demantius

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Goated

Michał Lisowski

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Idealne

Marcin Iceman

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Super

Rafal Chwalinski

4 na 5 gwiazdek

rok temu

Fajne miejsce na rozgrywki sportowe.

Marcin Grubba

4 na 5 gwiazdek

3 lata temu

Miejsce top, ceny top, wentylacja latem niestety nie top.

Maciej Tomczyk

3 na 5 gwiazdek

5 lat temu

Sam balon, boisko, nawierzchnia są w porządku. Ale zaplecze już niejoniecznie: toaleta jest nadzwyczaj skromna ;), a parking wręcz beznadziejny.

Aga

3 na 5 gwiazdek

3 lata temu

Miejsce bardzo fajne, ale jak na imprezę mikołajkową dla dzieci za zimno. Parking przy obiekcie, zaplecze sanitarne, szatnia.

Michał Kardasz

2 na 5 gwiazdek

6 lat temu

Obiekt jak najbardziej w porządku, największym minusem jest to ze mimo wysokich cen za wynajęcie boiska i tak oszczędzają na ogrzewaniu w zimie. Czasami jest tak zimno że aż ciężko się gra.

Piotr Patla

1 na 5 gwiazdek

4 lata temu

Dokonalem rezerwacji po chwili zostala ona anulowana bez zadnej informacji zwrotnej. Pod wskazanym numerem telefonu nikt nie odbiera.

Tobiasz Dziurdziewski

1 na 5 gwiazdek

w tym roku

Absolutny brak kontaktu mimo wielu prób z osobą zarządzającą obiektem.

Źródło: Google

Tipy od bywalców

  1. Zimą warto ubrać się cieplej — gracze sygnalizują, że na obiekcie potrafi być chłodno.

  2. Latem licz się ze słabszą wentylacją podczas gry.

  3. Rezerwację najlepiej potwierdzić bezpośrednio z klubem — pojawiały się problemy z kontaktem telefonicznym.

Sprawdź terminy