Patrycja Madej
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Wspaniała obsługa, duża rekreacja sportowa. Miejsce położone w malowniczej okolicy, cały obiekt zadbany i czysty. Godny polecenia a przede wszystkim można czuć się tutaj komfortowo. Myślę że to miejsce ma duży potencjał 🙂 tylko jacuzzi brak :(
Patryk Mokrzycki
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Jest ok. Po remoncie aż miło się korzysta. Czysto i ładnie. Cena jak na Rzeszów konkurencyjna. Na korcie zimą mogłoby być cieplej 😀
Adam Stróż
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Fajna, mała wręcz kameralna siłownia. Zwykle jest niewiele ludzi i można poćwiczyć na spokojnie. Maszyny w dobrym stanie, na bieżąco naprawiane. Szatnie bardzo czyste.
Sauna dość mała i uruchamiana od 17 (co sprawia że sporo ludzi czasem jest).
Cały obiekt ładny, cichy i utrzymany w czystości.
Maurella
★★★★★5 na 5 gwiazdek6 lat temu
Byłam raz i na pewno wrócę. Fajna atmosfera, czysto i na poziomie. Na squasha w Rzeszowie tylko tutaj. Polecam!!!
Adam Marecki
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Fajna miejscówka w Rzeszowie - squash chyba najlepszy
Tomasz Bazylak
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Godne polecenia, sauna i siłownia w dobrym stanie technicznym, szatnie oraz prysznice są zadbane, ogromne podziękowania dla pani Klaudi z recepcji która poświęciła swój czas i pokazała mi cały obiekt.
Piotr Gie
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Silownia i squash super. Jest wszystko co potrzeba.
Szkoda ze sauna w sobotę bardzo ograniczona czasowo a w niedziele całkowicie zamknięta.
Joanna Pacyna
★★★★★5 na 5 gwiazdek6 lat temu
Super wyposażenie, fajna kadra - polecam szczególnie zajecia z aerobiku i squasha! ❤
Tomasz Hass
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Korzystam z kortu do squasha i jest super bardzo przyjemny system rezerwacji i czysta szatnia z prysznicami. Obsluga duży plus. Niestety na minus sauna ale to tylko ludzie, którzy nie potrafią zwrócić innym uwagi gdy ci wnoszą butelki albo wchodzą w klapkach i później skarżą się do obsługi 🤔 za uszy taką osobę do obsługi, a nie placz w opiniach języka nie macie? Podczas moich wizyt w saunie nie miałem takich sytuacji a ta na ten moment nieczynna :(
Laura Mos
★★★★★5 na 5 gwiazdek6 lat temu
Fajny klimat miejsca. Duża siłownia i sala do fitnessu. Przyjemnie się ćwiczy.
Alek KM
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Bardzo dobra siłownia obsługa bardzo miła polecam ceny też eleganckie
Deecuu
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Fantastyczna obsługa na recepcji! Szczególne podziękowania dla Pani Klaudii, która zawsze wita klientów z uśmiechem i ogromną życzliwością. Sama siłownia super wyposażona i kameralna. Napewno będę tu wracał!
1991majdan
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Suana Super siłownia Kameralna. Sauna niestety została zamknięta z względu na jeden negatywny komentarz bez wcześniejszej informacji czekamy na szybkie ponowne uruchomienie 😊
Piotr Ptak
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Byłem pierwszy raz na siłowni i saunie i odbieram obsługę i obiekt bardzo pozytywnie. Obsługa bardzo miła, siłownia fajna, sprzęt w porządku, sauna super, szatnie czyste i przestrzenne. Wszędzie czysto. Polecam wszystkim…
Czystatapicerka Detailing
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Korzystam z siłowni i sauny i polecam.
Krzysztof
★★★★★5 na 5 gwiazdek3 lata temu
Chodzę tam na siłownie. Bardzo miła obsługa, szczególnie Pani z recepcji 😃 Siłownia mała, ale wszystko idzie zrobić. Mało osób tam uczęszcza, dlatego lubię tam chodzić. 100% zadowolenia 😀
AnkaPolska
★★★★★5 na 5 gwiazdek3 lata temu
Świetne jedzenie w restauracji - żeberka sztos.
Najlepszy squosh w mieście ❤️
Michal Sobus
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Czysto ,duży parking. Na korcie w rogu była górka zamiecionego piasku? Na jednym i drugim??? Dlaczego? Myślę że z lenistwa. Wszystko inne w porządku.
Artur Chrusciel (Milik)
★★★★★5 na 5 gwiazdek6 lat temu
Miejsce do polecenia. Zajęcia, kadra i sprzęt bez zarzutu!
Katarzyna Klimowicz
★★★★★5 na 5 gwiazdek6 lat temu
Świetnie wyposażona siłownia, bardzo zadbany sprzęt i przede wszystkim jest tu bardzo czysto. Obsługa miła i pomocna. Polecam każdemu kto chce uciec od przepełnionych i nie zawsze zadbanych sieciowych siłowni!
Sara P.
★★★★★5 na 5 gwiazdek6 lat temu
Dobrze wyposażona siłownia z nowoczesnym sprzętem, fajnie prowadzone zajęcia cycling i zadbany budynek w ładnej lokalizacji
Seweryn Kolano
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Super miejsce na squash...
Maciej Rut
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Polecam fajna siłka, sauna przy szatniach, porządek, działa na Multisport.
Szymon Kuczma
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
W mojej opinii siłownia w Rzeszowie.
Byłem pod wrażeniem funkcjonalności i użyteczności maszyn. Na pewno wrócę!