Majkel
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Jeśli tylko pogoda dopisuje, to chyba nie ma lepszego miejsca w Krakowie do gry na świeżym powietrzu. Wokół bardzo dużo zieleni, korty są położone pośród drzew, więc na chwilę można zapomnieć o tym, że jest się w mieście. Zawsze świetnie przygotowane do gry, dzięki czemu można tylko czerpać z niej przyjemność.
Nazar Kordiumov
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Świetne miejsca na padel w Krakowie. Trochę schowane i dzięki temu zyskuje na klimacie. Są 4 korty dostępne. Na miejscu można wypozyczyc rakiety + piłeczki. Są szatnie żeby się przebrać oraz schować rzeczy w szafkach. Mnóstwo miejsc parkingowych, jest możliwość odbicia Multisporta/Medicover. A nawet przyjść pooglądać grających na leżakach.
Roman Jarosz
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Świetne miejsce dla miłośników padla w otoczeniu zieleni. Bardzo dobrze przygotowane korty, profesjonalni trenerzy, miła i przyjazna atmosfera. Możliwość przetestowania i zakupu sprzętu. Na spragnionych czeka kawa oraz napoje. Wracam tam zawsze z przyjemnością. Polecam
ANETA KOSYL
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Super miejsce! Gospodarze bardzo mili i profesjonalni. Super atmosfera, czysto i chce się tam spędzać czas. Przyjechaliśmy z Łodzi na turniej, bardzo nam się podobało.
Kamil Góra
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Po pierwsze, widać, że klub prowadzą pasjonaci, a nie janusze biznesu, jak to ma miejsce w niektórych krakowskich klubach - ekipa jest bardzo pomocna, stara się umilić czas na korcie i wesprzeć gości przy okazji jakichkolwiek problemów: mega propsy za akcję z herbatką przy niskiej temperaturze i awarii światła na kortach, czy też nieodpłatne wypożyczenie piłek z powodu mokrej nawierzchni. Po drugie, wygląda na to, że ekipa chce stworzyć miejsce z lokalną społecznością graczy, co jest znów ogromnym plusem. Reasumując, inni powinni się od Was uczyć, jak wchodzić w biznes padlowy :) Do zobaczenia na kortach i powodzenia!
Maja Sulikowska
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Świetne miejsce, fajne eventy i super obsługa. Widać, że właściciele prowadzą to z pasji a nie tylko żeby zarobić bo traktują klienta bardzo dobrze: wywali na chwilkę światło albo muszą sprzątnąć liście podczas Twojej rezerwacji, nie ma sprawy możesz pograć dłużej, co jest wielkim plusem bo jednak takie czynniki nie są od nikogo zależne.
Ania Leśnodorska
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Nowe sportowe doświadczenie, które polecam wszystkim.
Super miejsce. Pięknie położone w parku. Nowe korty. Sprzęt do wypożyczenia.
No i obsługa miła, uśmiechnięta i profesjonalna.
Można załapać się również na dobre rady profesjonalistów.
Polecam!!!!! 😊😊😊 🎾
Sylwia Stawinoga
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Świetna lokalizacja, obsługa z poczuciem humoru, bardzo miła i uprzejma. Korty czyste, zadbane. Możliwość wypożyczenia sprzętu jest dodatkowym atutem, a różowy kort skradł mi serce ♥️ polecam jak najbardziej
Anita Kogut
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Fajne miejsce! wszystko na luzie i bez spiny. Ludzie są profesjonalni, mega pozytywni i otwarci, dzięki czemu od razu można się poczuć swobodnie 🙌 Super miejsce zarówno na grę, jak i 'po chillowanie' zaraz po niej, bo klub jest położony w fajnym otoczeniu 🌳☀️
Paulina Gruszka
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Fajne miejsce, fajni ludzie! Na pewno wrócimy!
Martyna Stawska
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Super obiekt, korty na wysokim poziomie i świetna obsługa. Idealne miejsce do gry i na aktywne spotkania ze znajomymi 😀
łukasz mirga
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Super miejsce :)
Julia Ogi
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Najpiękniejsze miejsce do gry w padla ❤️ czyste i zadbane korty, super kadra trenerów, luzikowa obsługa 😎
Piotr Pacia
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Polecam to miejsce, widać zaangażowanie i otwartość prowadzących klub co jest bardzo istotne i to się ceni. Bardzo ładne otoczenie wokół kortów :)
Paulina Szeląg
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Super korty, klimatyczne miejsce, sympatyczni ludzie! Chce się grać :D
Radek S
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Fajne korty, fajne eventy, fajna ekipa
Artur Pawlik
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Super miejsce i obsługa na najwyższym poziomie
Olaf Tobolewski
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Rewelacyjne miejsce! Korty na światowym poziomie, profesjonalna ekipa i niesamowite otoczenie drzew 🌳🎾 Idealne miejsce do gry i relaksu!
Tomasz Gruszczyński
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Probably the best padel in the world, a już na pewno w Krakowie :) Polecam!