Hotel Sokół Wellness & SPA — kort Tenis w Łańcucie

Hotel Sokół Wellness & SPA

Łańcut, Łańcut

Tenis

Sprawdź dostępność telefonicznie

Rezerwacje napędza PlaymoreMasz swój obiekt?Wypróbuj Playmore

Lokalizacja — Hotel Sokół Wellness & SPA

Łańcut, Łańcut

O klubie Hotel Sokół Wellness & SPA

Hotel Sokół Wellness & SPA to klub sportowy w Łańcucie, specjalizujący się w Tenis. Hotel Sokół Wellness & SPA akceptuje karty partnerskie (Multisport, FitProfit, Medicover Sport) z rabatem -15 zł za każdą odbijaną kartę.

Zarezerwuj tenis w Łańcucie online — sprawdź dostępność i zarezerwuj kort w kilka sekund przez Playmore.

Tenis ŁańcutKorty tenis ŁańcutHotel Sokół Wellness & SPA cennikRezerwacja kortów Łańcutcennik tenis Łańcutmultisport tenis Łańcut

Co mówią gracze

Synteza 130 opinii Google

Mocne strony klubu

  • Obsługa – profesjonalizm i życzliwość85 wzmianek
    „Obsługa stoi na bardzo wysokim poziomie – recepcjonista był niezwykle miły i w ciekawy sposób opowiedział nam historię tego miejsca" — Irina P
  • Jedzenie i śniadania65 wzmianek
    „Śniadania w formie szwedzkiego stołu, przepyszne, dostępna różnorodność potraw, sałatek, owoców, regionalnych serów, wędlin. Świeżo wyciskane soki, smoothie." — czarna nitka
  • Strefa SPA, sauny i basen60 wzmianek
    „Strefa SPA jest fantastyczna – sauny są świetnie zaprojektowane, każda dopracowana w szczegółach, dzięki czemu naprawdę można się w pełni zregenerować" — Irina P
  • Czystość i komfort pokoi50 wzmianek
    „Pokoje są czyściutkie, pachnące i bardzo przytulne, widać dbałość o każdy detal. Wygodne łóżka, świeża pościel, zadbana łazienka" — Pawel Domalewski
  • Atmosfera i wystrój wnętrz35 wzmianek
    „Od razu widać dbałość o najmniejsze szczegóły, kwiaty, świece, przepiękny zapach unoszący się w całym hotelu" — Joanna Rymarz
  • Organizacja eventów, konferencji i wesel18 wzmianek
    „Powiedzieć że hotel przeszedł samego siebie to jak nic nie powiedzieć. Bardzo wysoki standard przygotowania, bardzo wysoki standard obsługi od A-Z!" — Miłosz Skowronek
  • Lokalizacja (blisko zamku, centrum, spokój)15 wzmianek
    „hotel ze świetną lokalizacją, w centrum miasta, ale zaciszny, przytulny, otoczony piękną, zadbaną zielenią" — Dariusz Borkowski
  • Seanse i ceremonie saunowe10 wzmianek
    „Turecka noc saunowa była prawdziwą ucztą dla zmysłów – niesamowity klimat, cudowne zapachy, świetnie dobrana muzyka, dopracowane rytuały" — Aneta Sokół

Warto wiedzieć

  • Mały basen i ograniczona strefa wodna4 wzmianek
    „strefa saun i schładzania się była fantastyczna. Do tego samo spa… basen był dosyć mały i mało leżaków co przy większej ilości osób może być problematyczne" — Patrycja Odrobina
  • Braki w uzupełnianiu śniadań i kolejki3 wzmianek
    „o godzinie 9 już brakowało jedzenia i trzeba było prosić żeby Panie doniosły pieczywo, masło, szynkę czy owoce – po przekazaniu prośby trzeba było czekać 10/15 minut" — Przemysław M.
  • Ograniczone godziny / limity wejść do SPA3 wzmianek
    „limit wejść się już wyczerpał i nie mogę wejść… pani z uśmiechem na ustach informuje mnie, że informacja jest na Facebooku (od 29 minut!!!)" — Robert „Ciastek”
  • Niedostateczne wyposażenie pokoi (brak kosmetyków, herbaty)2 wzmianek
    „no disposable dental kit, no cosmetic tissues, and no complimentary tea. It's a small thing, but it makes a noticeable difference" — Валентина Гирич
  • Jakość zabiegów / skrócony czas masażu1 wzmianek
    „Masaż i peeling który miał trwać 1 godz zakończył się po 43 min… zero przeprosin czy zniżki" — joanna Ozog

Opinie graczy o Hotel Sokół Wellness & SPA

Opinie z Google Maps
4.8z 1166 opinii w Google
  • Irina P · w tym roku

    Byliśmy w wielu hotelach, ale pobyt w hotelu Sokół był dla nas naprawdę wyjątkowym zaskoczeniem. Obsługa stoi na bardzo wysokim poziomie – recepcjonista był niezwykle miły i w ciekawy sposób opowiedział nam historię tego miejsca oraz poinformował o nadchodzących sezonowych wydarzeniach w hotelu, przez co od razu chce się tu wracać. Pokój był czysty i schludny, a śniadania bardzo smaczne. Strefa SPA jest fantastyczna – sauny są świetnie zaprojektowane, każda dopracowana w szczegółach, dzięki czemu naprawdę można się w pełni zregenerować i odpocząć zarówno fizycznie, jak i psychicznie. I głównie, wszystko działało, też są przestrzegane zasady saunowania, a w całej strefie jest zachowaną wysoka kultura. Na szczególną uwagę zasługuje strefa z prysznicami – jest niesamowita! Jeszcze nigdy nie spotkaliśmy się z możliwością wyboru takiej metody chłodzenia, jaka najbardziej nam odpowiada. Strefa relaksu również spełnia swoją rolę w 100%. Zdecydowanie polecamy i na pewno jeszcze tu wrócimy.

  • Joanna Rymarz · w tym roku

    Świetny hotel w centrum Łańcuta. Pokoje zadbane i bardzo komfortowe. Śniadania bardzo smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Strefa spa w 100% spełniła nasze oczekiwania, kameralna przestrzeń, w której niczego nie brakuje. Od razu widać dbałość o najmniejsze szczegóły, kwiaty, świece, przepiękny zapach unoszący się w całym hotelu. Na ogromne docenienie zasługuje obsługa hotelu, od samego wejścia można poczuć się zaopiekowanym, czuć że pracują tam osoby z doświadczeniem, witające Was uśmiechem.

  • Aneta Sokół · w tym roku

    Z całego serca polecam pobyt w hotelu oraz udział w nocy saunowej – to był absolutnie wyjątkowy czas! Już od pierwszych chwil można było poczuć wspaniałą atmosferę i dbałość o każdy detal. Pokoje komfortowe, czyste i bardzo przytulne, a obsługa niezwykle uprzejma i pomocna. Turecka noc saunowa była prawdziwą ucztą dla zmysłów – niesamowity klimat, cudowne zapachy, świetnie dobrana muzyka, dopracowane rytuały oraz przepyszne jedzenie. Całość dopełniały fantastyczne atrakcje, które sprawiły, że wieczór był nie tylko relaksujący, ale i pełen pozytywnej energii. Saunamistrzowie ZiK Zbyszek i Krzysiek oraz Paweł wykonali świetną pracę – pełen profesjonalizm, pasja i zaangażowanie były widoczne w każdym seansie. Często bywam w tym miejscu również na wieczorkach saunowych i za każdym razem jestem pod ogromnym wrażeniem. Każde wydarzenie jest inne, urozmaicone i dopracowane w najmniejszych szczegółach. Za każdym razem wychodzę stamtąd mega zrelaksowana, odprężona i z szerokim uśmiechem na twarzy. Ogromne podziękowania należą się również Przewspaniałej Ani, która zawsze z uśmiechem i troską dba o gości, sprawiając, że każdy czuje się wyjątkowo i swobodnie. Wyrazy uznania także dla Marianki – menager z ogromną dawką pozytywnej energii, która zaraża entuzjazmem i tworzy cudowną atmosferę tego miejsca. To był niezapomniany pobyt i z pewnością jeszcze tu wrócę! ❤️

  • Patrycja Odrobina · w tym roku

    Byłyśmy w hotelu z przyjaciółką z pakietu “kobiecy weekend” czy coś w tym stylu. Byłyśmy bardzo zaskoczone jak ten hotel się prezentował. Bardzo ładny budynek, w środku czysto, pokoje duże i czyste plus miałyśmy duży taras z którego rano było słychać mnóstwo śpiewających ptaków. Obsługa była bardzo miła i sympatyczna, Pani pozwoliła nam zostać dłużej w niedzielę z racji tego że miałyśmy zabiegi w strefie spa a nikt nie przyjeżdżał do tego pokoju w kolejny dzień więc zamiast siedzieć na walizkach mogłyśmy spokojnie poczekać w pokoju. Śniadanie dobre i różnorodne, byłyśmy zaskoczone kolacją która była w pakiecie bo porcje były bardzo duże i jedzenie było pyszne. Sama strefa spa bardzo fajna chociaż basen był dosyć mały i mało leżaków co przy większej ilości osób może być problematyczne ale za to strefa saun i schładzania się była fantastyczna. Do tego samo spa w którym miałyśmy zabiegi było bardzo przytulne a same zabiegi i osoba która je nam robiła bardzo profesjonalne i odprężające. Ogólnie polecam i zdecydowanie sama wrócę i będę innym polecać :)

  • Teresa Płóciennik · w tym roku

    Hotel 4-gwiazdkowy ale obsługa jest na 5 gwiazdek, cały obsluga hotelowa miła oraz uśmiechnięta, kompetentna oraz kulturalna. Pokoje czyste i schludne tak samo w łazience. W restauracji hotelowej śniadanie jest serwowane w formie byfetu, wszytko jest świeże oraz smaczne, obad podany w sposób elegancki, smaczny oraz podany w odpowiednich porcjach. Polecam jak będę mogła to przyjade jeszcze raz. Polecam ☺️

  • Elżbieta Banaś-Pasławska · w tym roku

    Weekend z rodziną w hotelu Sokół był niesamowitym doświadczeniem od samego wejścia do hotelu aż do ostatniej minuty pobytu! Apartament przestronny, czysty, przytulny. Kuchnia wyśmienita, różnorodna, smaczna, na wysokim poziomie. Obsługa zarówno w restauracji jak i recepcji zawsze uśmiechnięta, pomocna. Spa relaksujące po dniu zwiedzania. Hotel bardzo elegancki z historią, która robi wrażenie. Pożegnał nas pan na recepcji bardzo miłą pogawędką historyczną. Zdecydowanie wart odwiedzin!

  • Miłosz Skowronek · w tym roku

    Miałem bardzo dużą przyjemność zorganizowania po raz pierwszy międzynarodowej konferencji w Hotelu Sokół przez cały tydzień. Konferencja była zorganizowana dla 24 osób z 9 krajów / 4 kontynentów - osoby na stawiskach VP / Dyrektor / Manager. Powiedzieć że goście zachwyceni to jak nic nie powiedzieć. Powiedzieć że hotel przeszedł samego siebie to jak nic nie powiedzieć. Bardzo wysoki standard przygotowania, bardzo wysoki standard obsługi od A-Z ! Mogłem liczyć na pełne wsparcie w każdym momencie. Specjalne podziękowania dla: p. Anny Mroszczyk - pełen profesjonalizm, mega zaangażowanie, przygotowanie imprezy i wsparcie 24/7h. Dla Pani Ani nie było rzeczy niemożliwej o każdej porze dnia i nocy ! Pani Ania ze swoimi zespołem zrobiła tą konferencję ! Zespół: p. Sebastian, p. Roksana, p. Aleksandra, p. Agata. - mega zaangażowanie 24/7h Szef Kuchni p. Kasper - rozwalił system ! p. Asia oraz p. Marcin przy współpracy p. Ani - zapewnili każdy możliwy transport. Nie było łatwo ale świetnie dali radę ! Duże brawa dla p. Ani oraz całego zespołu hotelu i transportu. DZIĘKUJĘ !

  • Agnieszka Berdak · w tym roku

    Wracamy z hotelu Sokół, nasze miejsce gdzie możemy złapać oddech po całym tygodniu bycia rodzicami i pracownikami. Szczerze to jesteśmy z mężem średnio raz w miesiącu w tym uroczym miejscu. Hotel jest naprawdę na wysokim poziomie ale tylko dzięki Ludziom,♥️którzy tam pracują. Wczoraj był wieczór saunowy 🤩🫠brawo Panie Pawle, Pani na recepcji SPA - nie spotkaliśmy w żadnym innym hotelu bardziej milszej i kontaktowej osoby, zaś cała głowna recepcja to przemili i ciepli ludzie/ Pani Aniu♥️/ . Ponadto wczoraj późno zajechaliśmy i obsługa restauracji pomimo, iż już pora była bliska zamknięcia Pergoli to obsluga z uśmiechem na twarzy nie odmówiła nam kolacji 🤗. Sokół jest hotelem 4 - gwiazdkowym a ten wysoki poziom tworzą przede wszystkim Ludzie ♥️, którzy tam pracują. Dzięki takim miejscom łapiesz oddech dla siebie, z drugą połową, z siostrą, przyjaciółką, i z paczką przyjaciół. Bardzo dziękujemy Wam za to miejsce, w którym możemy odpocząć i czuć się zaopiekowani♥️🤗. Do zobaczenia wkrótce 🤗♥️.

  • Paweł Palacz · w tym roku

    Spędziliśmy 2 noce w pokoju rodzinnym, czyli dwoma pokojami połączonymi wewn.drzwiami. Jest to super rozwiązanie na pobyt z dziećmi lub większą grupą. Hotel położony pomiedzy blokami i domami jednorodzinnymi, dosłownie 6minut spacerkiem od parku. Całość budynku, pokoje, strefa spa i restauracja DOPIESZCZONE. Wszędzie świece i świeże kwiaty. W pokojach i na korytarzach unosi się przyjemny zapach. Pokoje czyściutkie, o typowych rozmiarach i wyposażeniu. Cały personel usmiechnięty, pomocny i kompetentny - BRAVO!! Jedzenie w restauracji - prze pysz ne :-) zarówno z karty jak i luchowe. Room serwice też działał prawidłowo. Duży parking (chyba w cenie) też na plus. Mamy jedną uwagę. Temperatura w pokojach to 20-21stC i ciężko ją podnieść. Jak dla osoby dorosłej jest to ok, to dla dziecka troszkę za nisko. Mimo to był to Bardzo udany pobyt. Polecem w 100%

Najczęściej zadawane pytania — Hotel Sokół Wellness & SPA

Gdzie znajduje się Hotel Sokół Wellness & SPA?
Hotel Sokół Wellness & SPA znajduje się przy Łańcut, Łańcut.
Jak zarezerwować kort w Hotel Sokół Wellness & SPA?
Zarezerwuj kort online przez Playmore. Wybierz datę, godzinę i sport, a następnie potwierdź rezerwację.
W jakie sporty można grać w Hotel Sokół Wellness & SPA?
W Hotel Sokół Wellness & SPA (Łańcut) zagrasz w: Tenis. Sprawdź dostępne terminy i zarezerwuj kort online przez Playmore.