Leszek Machalski
5 na 5 gwiazdekw tym roku
T29 to kawałek Ziemi w Sercu Wrzeszcza , prawdziwa Ziemia obiecana, miłość po wsze czasy kibiców z biało zielonym sercem.
Opinie o Lechia Tennis Club
Gracze chwalą Lechia Tennis Club za zadbane korty ceglane, kameralny klimat przy lesie oraz doświadczoną i sympatyczną kadrę trenerską, a także czyste, ogrzewane szatnie z prysznicami. Powracającym minusem jest trudny dojazd — wąski, niewielki parking i stroma droga, która zimą bywa oblodzona i niebezpieczna. Część gości zgłasza też sporadyczne problemy z nieobsadzoną recepcją.
4.6
Na podstawie 165 opinii Google
Ocena Playmore
9.2/10
Wyjątkowy
Gracze chwalą Lechia Tennis Club za zadbane korty ceglane, kameralny klimat przy lesie oraz doświadczoną i sympatyczną kadrę trenerską, a także czyste, ogrzewane szatnie z prysznicami. Powracającym minusem jest trudny dojazd — wąski, niewielki parking i stroma droga, która zimą bywa oblodzona i niebezpieczna. Część gości zgłasza też sporadyczne problemy z nieobsadzoną recepcją.
Mocne strony
Na co zwrócić uwagę
Leszek Machalski
5 na 5 gwiazdekw tym roku
T29 to kawałek Ziemi w Sercu Wrzeszcza , prawdziwa Ziemia obiecana, miłość po wsze czasy kibiców z biało zielonym sercem.
Małgorzata Cisak
5 na 5 gwiazdek7 lat temu
Super zadbane korty, cieplutka przytulna recepcja która ma oszklony widok na grających (super rozwiązanie dla rodziców którzy chcą oglądać swoje maluchy w akcji) oraz odnowione szatnie z prysznicem i nawet suszarką do włosów (!). Do tego doświadczona kadra trenerska i sympatyczna lokalizacja blisko lasu. Polecam serdecznie 😊
daniel kurban
5 na 5 gwiazdekrok temu
Witam. Serdecznie polecam Pana trenera Michała Sorokę. Trenowałem przez 9 lat z wieloma trenerami i mam porównanie. Pełen profesjonalizm. Treningi indywidualne dopasowane pod potrzeby i umiejętności zawodnika. Obiekt zawsze super przygotowany. Polecam.
Mateusz
5 na 5 gwiazdek4 lata temu
Jedno z nielicznych miejsc do gry w tenisa, gdzie oprócz wynajmu kortu istnieje możliwość skorzystania z prysznica i szatni 🙂
Natalia Borzyszkowska
5 na 5 gwiazdek5 lat temu
przyjemna atmosfera i profesjonalne podejście. Trochę ciężko trafić za pierwszym razem. Trzeba wejść bramą nr 4. Polecam :D
Wi Wa
5 na 5 gwiazdek7 lat temu
Polecam jako miejsce treningu dla dzieci. Trenerzy z bardzo dobrym podejściem, cierpliwi, uśmiechnięci. Na stałe działają 2 korty z zadaszeniem plus korty otwarte. Na miejscu bar gdzie można spokojnie poczekać na dziecko w trakcie treningu.
Mirek Płocharczyk
5 na 5 gwiazdek8 lat temu
Pierwszy raz trudno trafić, szczególnie gdy nie zna się okolicy. Trzeba wjeżdżać od szpitala bramą nr 4. Miła obsługa, korty z nawierzchnią ceglaną równe, balon ogrzewany. Problemem jest mały parking, czasami trzeba parkować na drodze bądź zastawić inne auto. Toalety oraz szatnie czyste, pomieszczenia ogrzewane. Ogólnie pozytywne wrażenia.
Malwina Ornowska
4 na 5 gwiazdek7 lat temu
Switnie utrzymane korty ziemne. Dobry I latwy system rejestracji. Czyste przestronne szatnie z prysznicami. Minus dla mnie to korty z dywanem/wykladzina, hala na ktorej sa ma metalowe zebrowanie po bokach.
Ania G.
4 na 5 gwiazdek5 lat temu
Bardzo zadbane korty ziemne, świetny obiekt tenisowy. Duży szacunek za piękną inicjatywę w postaci organizowania charytatywnych turniejów tenisowych. Problematyczny może być dojazd dla osób bez samochodu, ale to jedynie mały minusik.
Marcin
5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Super, bardzo lubię to miejsce na fantastyczne treningi. Pozdrawiam
Pawel Pawel
5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Fajne miejsce
M N
5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Nie wiem jak tenis ale ostatnio byłem tam na meczu TLG 👍👍👊👊💪💪. NIECH SPORT SIĘ ROZWIJA. 😁
M. N.
5 na 5 gwiazdek2 lata temu
TLG. byle dalej do przodu. ✌️👍😁🤣
Ariane Hinz
5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Bardzo fajne korty, łazienki zadbane szkoda tylko, że nie można wypożyczyć piłki.
karol szajna
5 na 5 gwiazdek3 lata temu
Pań Wojtek mistrzem świata trenerów. Polecam serdecznie.
Kriss Sikora
5 na 5 gwiazdek7 lat temu
Oki
Krzysztof Stawiski
5 na 5 gwiazdekw tym roku
Super miejsce na mapie tenisowej Trójmiasto
aleksandra winiarska
5 na 5 gwiazdekw tym roku
Bardzo przyjemny klub!
Katarzyna Kawczak
5 na 5 gwiazdekw tym roku
Gram regularnie. Treningi i sparingi, mój ulubiony klub. Ma klimacik
Damian Czura
5 na 5 gwiazdekw tym roku
Polecam to miejsce.LG
TENISET
5 na 5 gwiazdekrok temu
Mój ulubiony klub w Trójmieście.petarda.
Mikołaj Anoinm
5 na 5 gwiazdekrok temu
Korty przy lesie, równa mączka, ekstra klimat, polecam
Jola Kuźdub
5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Wielofunkcyjny obiekt
Patryk Zagroba
5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Git
Źródło: Google
Wjeżdżaj bramą nr 4 od strony szpitala — za pierwszym razem łatwo się pomylić.
Przyjedź z zapasem czasu — parking jest niewielki.
Zimą zachowaj ostrożność na dojeździe; droga bywa stroma i oblodzona.
Na sezon zimowy zarezerwuj kort w ogrzewanej hali.