Opinie o Lechia Tennis Club

Opinie graczy o Lechia Tennis Club

Gracze chwalą Lechia Tennis Club za zadbane korty ceglane, kameralny klimat przy lesie oraz doświadczoną i sympatyczną kadrę trenerską, a także czyste, ogrzewane szatnie z prysznicami. Powracającym minusem jest trudny dojazd — wąski, niewielki parking i stroma droga, która zimą bywa oblodzona i niebezpieczna. Część gości zgłasza też sporadyczne problemy z nieobsadzoną recepcją.

Rozkład ocen

Ocena Playmore

9.2/10

Wyjątkowy

Gracze chwalą Lechia Tennis Club za zadbane korty ceglane, kameralny klimat przy lesie oraz doświadczoną i sympatyczną kadrę trenerską, a także czyste, ogrzewane szatnie z prysznicami. Powracającym minusem jest trudny dojazd — wąski, niewielki parking i stroma droga, która zimą bywa oblodzona i niebezpieczna. Część gości zgłasza też sporadyczne problemy z nieobsadzoną recepcją.

Mocne strony

  • Zadbane korty ceglane
  • Kameralny klimat przy lesie
  • Doświadczona kadra trenerska
  • Czyste, ogrzewane szatnie z prysznicami
  • Bar na miejscu

Na co zwrócić uwagę

  • Niewielki parking
  • Trudny, zimą oblodzony dojazd
  • Sporadycznie pusta recepcja

Wybrane opinie

Leszek Machalski

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

T29 to kawałek Ziemi w Sercu Wrzeszcza , prawdziwa Ziemia obiecana, miłość po wsze czasy kibiców z biało zielonym sercem.

Małgorzata Cisak

5 na 5 gwiazdek

7 lat temu

Super zadbane korty, cieplutka przytulna recepcja która ma oszklony widok na grających (super rozwiązanie dla rodziców którzy chcą oglądać swoje maluchy w akcji) oraz odnowione szatnie z prysznicem i nawet suszarką do włosów (!). Do tego doświadczona kadra trenerska i sympatyczna lokalizacja blisko lasu. Polecam serdecznie 😊

daniel kurban

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Witam. Serdecznie polecam Pana trenera Michała Sorokę. Trenowałem przez 9 lat z wieloma trenerami i mam porównanie. Pełen profesjonalizm. Treningi indywidualne dopasowane pod potrzeby i umiejętności zawodnika. Obiekt zawsze super przygotowany. Polecam.

Mateusz

5 na 5 gwiazdek

4 lata temu

Jedno z nielicznych miejsc do gry w tenisa, gdzie oprócz wynajmu kortu istnieje możliwość skorzystania z prysznica i szatni 🙂

Natalia Borzyszkowska

5 na 5 gwiazdek

5 lat temu

przyjemna atmosfera i profesjonalne podejście. Trochę ciężko trafić za pierwszym razem. Trzeba wejść bramą nr 4. Polecam :D

Wi Wa

5 na 5 gwiazdek

7 lat temu

Polecam jako miejsce treningu dla dzieci. Trenerzy z bardzo dobrym podejściem, cierpliwi, uśmiechnięci. Na stałe działają 2 korty z zadaszeniem plus korty otwarte. Na miejscu bar gdzie można spokojnie poczekać na dziecko w trakcie treningu.

Mirek Płocharczyk

5 na 5 gwiazdek

8 lat temu

Pierwszy raz trudno trafić, szczególnie gdy nie zna się okolicy. Trzeba wjeżdżać od szpitala bramą nr 4. Miła obsługa, korty z nawierzchnią ceglaną równe, balon ogrzewany. Problemem jest mały parking, czasami trzeba parkować na drodze bądź zastawić inne auto. Toalety oraz szatnie czyste, pomieszczenia ogrzewane. Ogólnie pozytywne wrażenia.

Malwina Ornowska

4 na 5 gwiazdek

7 lat temu

Switnie utrzymane korty ziemne. Dobry I latwy system rejestracji. Czyste przestronne szatnie z prysznicami. Minus dla mnie to korty z dywanem/wykladzina, hala na ktorej sa ma metalowe zebrowanie po bokach.

Ania G.

4 na 5 gwiazdek

5 lat temu

Bardzo zadbane korty ziemne, świetny obiekt tenisowy. Duży szacunek za piękną inicjatywę w postaci organizowania charytatywnych turniejów tenisowych. Problematyczny może być dojazd dla osób bez samochodu, ale to jedynie mały minusik.

Marcin

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Super, bardzo lubię to miejsce na fantastyczne treningi. Pozdrawiam

Pawel Pawel

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Fajne miejsce

M N

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Nie wiem jak tenis ale ostatnio byłem tam na meczu TLG 👍👍👊👊💪💪. NIECH SPORT SIĘ ROZWIJA. 😁

M. N.

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

TLG. byle dalej do przodu. ✌️👍😁🤣

Ariane Hinz

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Bardzo fajne korty, łazienki zadbane szkoda tylko, że nie można wypożyczyć piłki.

karol szajna

5 na 5 gwiazdek

3 lata temu

Pań Wojtek mistrzem świata trenerów. Polecam serdecznie.

Kriss Sikora

5 na 5 gwiazdek

7 lat temu

Oki

Krzysztof Stawiski

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Super miejsce na mapie tenisowej Trójmiasto

aleksandra winiarska

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Bardzo przyjemny klub!

Katarzyna Kawczak

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Gram regularnie. Treningi i sparingi, mój ulubiony klub. Ma klimacik

Damian Czura

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Polecam to miejsce.LG

TENISET

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Mój ulubiony klub w Trójmieście.petarda.

Mikołaj Anoinm

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Korty przy lesie, równa mączka, ekstra klimat, polecam

Jola Kuźdub

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Wielofunkcyjny obiekt

Patryk Zagroba

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Git

Źródło: Google

Tipy od bywalców

  1. Wjeżdżaj bramą nr 4 od strony szpitala — za pierwszym razem łatwo się pomylić.

  2. Przyjedź z zapasem czasu — parking jest niewielki.

  3. Zimą zachowaj ostrożność na dojeździe; droga bywa stroma i oblodzona.

  4. Na sezon zimowy zarezerwuj kort w ogrzewanej hali.

Sprawdź terminy