Wojciech Pawlak
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Kolejny raz odwiedzałem to miejsce że względu na turniej BNP Paribas Warsaw Open z udziałem Igi Świątek. Pierwszy raz widziałem na żywo zewnętrzne korty twarde - robota została bardzo dobrze wykonana. W perspektywie turnieju przydałoby się więcej trybun, gdyż bilety rozeszły się bardzo szybko, ale marzenie pewnie długo będzie czekało na realizację. Dojazd w miarę dobry, choć trwający już długi remont dróg w pobliżu obiektu nie ułatwia sprawnym przejazdów na i z kortów.
Kowal Faza
★★★★★5 na 5 gwiazdek3 lata temu
Świetne miejsce na tenis i relaks w saunie po aktywnym wypoczynku😁 Korty dobrze przygotowane (na 8 jest lekko "wyślizgane" od strony wejścia -może tak trafiłem poprostu), super zaplecze sanitarne, plus strefa relaksu.
aneta mscichowska
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
W poniedziałek 16 grudnia byliśmy na Wiglii zorganizowanej przez Legia Tenis&Golf i Legia Athletics.
Było pyszne jedzenie i ciepła atmosfera. Jako mama młodych zawodników Legia Athletics trzymam kciuki za dalszą współpracę obu sekcji. Takie inicjatywy budują prawdziwą sportową społeczność!
Dziękujemy za zaproszenie!
Tomasz Wronowski
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Dobre korty i ceny przystępne. Godni polecenia. Poza tym honoruja kartę Warszawiaka.
Adrian Obermeler
★★★★☆4 na 5 gwiazdek4 lata temu
Bardzo miła obsługa! Czysto. Porządek. Spora i komfortowa szatnia oraz prysznice wyposażone w żel, gdyby ktoś zapomniał. Dla rezerwujących korty atrakcyjna zniżka na strefę spa - 29zl za 2h. Niestety -1 gwiazdka za korty, o które wypada zadbać. Kort nr 5 - sporo dziur. Kort nr 4 - beton z odrobiną mączki. Między kortem 1 i 2 brak siatki odgradzającej.
W sezonie zimowym, a nawet po nim- pełno wody przy ścianach balonów- wystarczyłoby rozłożyć jakieś siatki, bannery aby zapobiec niszczeniu wielu piłek.
eR. Ha.
★★★★☆4 na 5 gwiazdek5 lat temu
Nowe balony i oświetlenie, ciepło. Naprawdę dobre korty.
Niestety obsługa wyganiająca Cię z kortu 5 minut przed pełną godziną kolejnej rezerwacji, to mocne rozczarowanie. 3,5/5
DelaWell DelaSport
★★★★☆4 na 5 gwiazdek7 lat temu
To jeden z fajniejszych obiektów tenisowych w Warszawie 10 kortów mączkowych. Dwa na stadionie głównym 8 za trybuną B. Cztery korty są przykryte balonem cały rok. Jest jeszcze jeden kort z nawierzchnią hard.
Obiekt posiada zaplecze na wysokim poziomie. Czyste, ciepłe szatnie, saunę, siłownie co nie jest częstym zjawiskiem na Polskich kortach. Na obiekcie jest również zaplecze gastronomiczne, polecam restaurację "Return". Pod trybuną A mieści się jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów tenisowych w Polsce, a pod trybuną B przychodnia rehabilitacyjna Enel-Sport.
Janusz Szaton
★★☆☆☆2 na 5 gwiazdekw tym roku
Nie mogę polecić tych kortów. Jakość nawierzchni ziemnej jest katastrofalna i daleko odbiega od nawet przeciętnie dobrych standardów. Cena 200 PLN za godzinę gry w tym stanie jest absolutnie absurdalna, to zwykłe wyzyskiwanie klientów przy zupełnie nieadekwatnej jakości usług.
Marcin
★☆☆☆☆1 na 5 gwiazdekw tym roku
Sam jestem wychowankiem kortów na Legii i darze je dużym sentymentem ale to co dzieje się z kortami to żal ściska wiadomo co. Jedne z najdroższych a zarazem najbardziej dziurawych kortów w Warszawie, zero przyjemności z gry . Jak tak można ? Gdzie są kortowi ? gdzie jest remont nawierzchni ? Wystarczy postać 15 minut i zaraz ktoś z grających mówi że każda piłka w inną stronę leci.
Roman Federiakin
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
bardzo dobre miejsce, wszystko jest wygodne i dostępne
Jerzy Mariola
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Bardzo przyjemna, kameralna sauna. Sauny suche i mokre z pokojem relaksu. Beczka, prysznice. Restauracja na miejscu. Wspaniałe rytuały hammam u Piotra hammam (fb). Polecam seanse saunow sobota i niedziela.peelingi.
Karol Masri
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Super korty i trenerzy pozdrawiam L
Katarzyna Maskalan
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Turniej tenisowy fajnie zorganizowany, miejsce przyjazne i nawet w toaletach czysto.
2 lata temu
Świetny obiekt.Dobra organizacja turnieju.
Elżbieta Skowyra
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Takich miejsc w Polsce powinno być więcej
rejcham
★★★★★5 na 5 gwiazdek3 lata temu
Dobre miejsce na spędzenie wolnego czasu.
Andrii Shevchyk
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Хорошие корты! Рекомендую
Menachem Misinkiewicz
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Idealne miejsce na grę w tenisa, dobry pomysł na spędzenie letnich dni
Anna Obuchowicz
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Świetna sekcja lekkoatletyczna dla młodzieży
Patrycja O
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
5/5 super bar, robią aperola bez lodu, dosc tani 28 zl plus mozna sobie popatrzec jak ludzie graja w tenisa!
nawet pan z baru zrobil dostawę drinkow na trybuny haha mega polecam mega klimacik i mega przyjemna obsługa polecam do poczilowania sobie!
korty nie wiem bo nie gram w tenisa haha ale mega super ogólnie
Wkp Odra
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Bardzo fajne korty miła recepcja no i oczywiście doskonale położony w samym centrum na szybki sparing w środku tygodnia sam raz polecam
rok temu
Super korty❤️✨
Ola B
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Polecam, naprawde chyba najbardziej czyste balony i schudne miejsce, pod balonem czy na powietrzu, milo i fajnie
Gabriela Gab
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Jakie fantastyczne saunarium tu jest!