
Zdjęcia — Marina Gorzów
Dostępność kortów
Godziny otwarcia — Marina Gorzów
| Pn | Zamknięte |
|---|---|
| Wt | 10:00–18:00 |
| Śr | 10:00–18:00 |
| Cz | 10:00–18:00 |
| Pt | 10:00–18:00 |
| Sob | 10:00–18:00 |
| Nd | 10:00–18:00 |
Udogodnienia — Marina Gorzów
- Klimatyzacja
- Cafe bar
O klubie Marina Gorzów
Marina Gorzów to klub sportowy w Gorzowie Wielkopolskim, specjalizujący się w Tenis. Marina Gorzów to Kompleks Hotelowo-Rekreacyjny z Przystanią Jachtową usytuowany nad rzeką Wartą w Gorzowie Wielkopolskim. Na terenie obiektu znajdują się dwa korty tenisowe pokryte masą ceglaną, boisko wielofunkcyjne oraz plac zabaw dla dzieci. Korty dostępne są zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów, a na jednym z nich zamontowana jest ścianka do samodzielnych treningów. W kompleksie działa również restauracja oraz klimatyzowane sale bankietowe i weselne. Obiekt oferuje 2 korty do rezerwacji online. Klub jest czynny w godzinach: Wt–Nd 10:00–18:00. Ceny za kort zaczynają się od 40 zł/h. Marina Gorzów akceptuje karty partnerskie (Multisport, FitProfit, Medicover Sport) z rabatem -15 zł za każdą odbijaną kartę.
Zarezerwuj tenis w Gorzowie Wielkopolskim online — sprawdź dostępność i zarezerwuj kort w kilka sekund przez Playmore.
Co mówią gracze
Synteza 115 opinii Google
Mocne strony klubu
- Pyszne jedzenie85 wzmianek
„Jedzenie to chyba najlepsze jakie w życiu jadłem na zorganizowanej imprezie" — Jakub Pater
- Profesjonalna i miła obsługa80 wzmianek
„Obsługa cały czas uśmiechnięta, podczas imprezy była na każde zawołanie i spełniali nasze prośby bez zawahania" — Marta Ł
- Piękne miejsce i wystrój sali55 wzmianek
„Przepiękny obiekt z ogromnym zadbanym ogrodem i stylową zachwycającą salą bankietową" — Anna Suszczyńska
- Idealne miejsce na uroczystości (wesela, komunię, urodziny)50 wzmianek
„Chcielibyśmy z całego serca podziękować całemu zespołowi Sali Marina za perfekcyjne przygotowanie naszego wesela" — Monika Bednarska
- Właścicielka Pani Ania – pomocna i sympatyczna25 wzmianek
„Właścicielka Pani Ania bardzo sympatyczna, spokojna, ciepła. Już po pierwszej rozmowie czuliśmy, że dobrze trafiliśmy" — Kinga Szydełko
- Lokalizacja nad rzeką Wartą i tereny zewnętrzne20 wzmianek
„Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka miejsca z charakterem i widokiem na Wartę!" — Karol Studziński
- Plac zabaw i przestrzeń dla dzieci8 wzmianek
„Jest świetny plac zabaw i dużo przestrzeni zielonej" — Karolina Kijewska
- Korty tenisowe4 wzmianek
„Świetnie przygotowane korty tenisowe! Bardzo polecam" — Marian Wielkopolski
Warto wiedzieć
- Wysokie ceny (nocleg kajaka)1 wzmianek
„za przenocowanie kajaka zapłaciliśmy 60 zł, wg. mnie przesada" — Marek Michta
- Niezabezpieczony brzeg rzeki1 wzmianek
„Lokal jest przy rzece, niestety nie jest zabezpieczony brzeg" — Wiktoria Słowik
- Problem z rezerwacją kortu1 wzmianek
„zadzwoniłem zarezerwowałem kort... Pan informuje ze wcześniejsi Panstwo którzy nie potwierdzili rezerwacji sms muszą ten kort mieć" — Grzegorz Nowakowski
- Wnętrze nieco szare1 wzmianek
„Elegancko choć trochę szaro" — Antoni Hołyński
Opinie graczy o Marina Gorzów
Opinie z Google Maps- Jakub Pater · rok temu
Mieliśmy dziką przyjemność zorganizować nasze wesele w Marinie Obsługa pomocna, uśmiechnięta widać ze nie obsługują za karę Z każdą pierdola można było sie zgłosić i bez żadnego problemu było to realizowane nawet jak godzinę przed ceremonia zaczęło padać nie poddali sie zeby tylko uroczystość odbyła sie na ogrodzie Pani Ania twarda negocjatorka ale ze wszystkim doradziła i pomogła wybrać piękne dekoracje Obsługa kelnerska była podczas samej zabawy praktycznie niewidoczna i mówię to w pozytywnym aspekcie Na stołach zawsze czysto i napoje zawsze zimne Jedzenie to chyba najlepsze jakie w życiu jadłem na zorganizowanej imprezie Wszystko przepyszne oraz ciepłe to co miało być cieple A na następny dzień dostaliśmy tyle pudełek z jedzeniem ze można by kolejne dwie imprezki zrobić Z całego serca 5 gwiazdek
- Patryk M · w tym roku
Od pierwszego kontaktu z Panią Anią zostaliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. W pełni nas wysłuchano oraz zanotowano wszelkie życzenia bez narzucania własnej wizji. Każdy, najmniejszy szczegół był z nami uzgadniany. Spośród kilku przedstawionych nam ofert w różnych miejscach, ta była zdecydowanie bezkonkurencyjna. Szeroki wybór dań w bardzo dobrej cenie. Sam wystrój nas zachwycił. Przyjęcie odbyło się w świeżo wyremontowanej sali z przepięknym widokiem na rzekę. Goście byli zachwyceni udekorowaniem sali, jakością i ilością jedzenia oraz PRZEMIŁĄ obsługą która fachowo doradzała i czuwała nad komfortem naszym oraz gości. Ten szczególny dla nas dzień wypadł dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy. Serdecznie dziękujemy <3
- Katarzyna Gajewska · w tym roku
Serdecznie polecam restaurację na organizację przyjęcia weselnego. Pani Ania świetnie doradzała nam w tym szczególnym przedsięwzięciu. Dekoracje i kwiaty były przepiękne, sala i plener wyglądały cudownie z dbałością o detale. Jedzenie było naprawdę pyszne (wszyscy goście bardzo chwalili i do dzisiaj wspominają, a to co zostało z wielką chęcią zabierali ze sobą) :) Pokoje dla gości ładne, nowoczesne i czyste. Na poprawinach duża część gości siedziała prawie do końca, co też świadczy o tym, że z miejscem trafiliśmy w 10. Nasze wesele uważamy za naprawdę udane i nie słyszeliśmy żadnego negatywnego komentarza. Sami chętnie wrócimy do tego miejsca przy okazji innych wydarzeń.
- Anna · rok temu
KOMUNIA POD WIATĄ!!! Komunia pod Wiatą to strzał w dziesiątkę!!! Wyjątkowy nastrój miejsca, cała przestrzeń tylko dla NAS. Bardzo ładnie przygotowany stół, zaskoczona byłam głośnikiem z muzyką ❤️. Obsługa wspaniała - pogubiłam się co kiedy podać, ale doradzono mi ze spokojem co jak i kiedy więc wyszło super. Jedzenie bardzo dobre, świeże i urozmaicone menu. Niezależnie od pogody miejce wyjątkowe. Gdy jest chłodniej stoją przygotowane nagrzewnice lub można podwinąć "folię" aby poczuć bryzę świeżego powietrza 😁 Miejce na pewno sprawdzi się dla dzieci pud względem swobody w poruszania się po całym obiekcie. Z Wiaty widać gdzie znajdują się pociechy 😊 Mogłabym tak się rozpisywać... SZCZERZE POLECAM - syn był bardzo zadowolony !!!
- Monika Bednarska · w tym roku
Chcielibyśmy z całego serca podziękować całemu zespołowi Sali Marina oraz kierownictwu za perfekcyjne przygotowanie naszego wesela. Dziękujemy za każdy, nawet najmniejszy, dopracowany detal, który sprawił, że ten dzień był po prostu magiczny. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, z jakim poprowadziliście całą uroczystość – wszystko odbyło się dokładnie tak, jak powinno być, z ogromną klasą i spokojem. Dzięki Wam mogliśmy w pełni cieszyć się naszym świętem, wiedząc, że jesteśmy w najlepszych rękach. Marina to nie tylko piękne miejsce, ale przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy tworzą niezapomniany klimat. Dziękujemy! ❤️❤️❤️
- Durka Studio (Fotografia i Film Ślubny) · w tym roku
Rewelacyjne miejsce na imprezę! Byliśmy w Marinie niedawno, realizując reportaż zdjęciowy z 18-stki. Przepiękny urok samego lokalu i super zagospodarowane tereny zewnętrzne to ogromny plus. Oprócz świetnego klimatu musimy pochwalić przepyszne jedzenie i naprawdę pomocną, uśmiechniętą obsługę, z którą rewelacyjnie się współpracowało podczas zlecenia. Z czystym sumieniem polecamy Mariny pod kątem organizacji imprez!
- Paulina Ko · rok temu
Dekoracje były przepiękne podobnie jak cała sala wszystko wyglądało jak z bajki, jedzenie również przepyszne wszystko pięknie podane a smak niesamowity. Panie kelnerki również świetnie pracowały cały czas z chęcią pomogły z uśmiechami i miłym nastawieniem profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tym miejscem i dziękuję właścicielce pani za cały trud i pomoc który włożyła żeby mój ślub był taki jaki sobie wymarzyłam. Serdecznie każdemu polecam :)
- Irmina p · rok temu
Z całym sercem mogę polecić zorganizowanie imprezy w Marinie. Piękne miejsce, jedzenie na naszym weselu było przepyszne. Wszyscy zajadali się po same uszy. Cała oprawa dekoracja pierwsza klasa. Pani Ania to najcudowniejsza osoba na odpowiednim stanowisku. We wszystkim pomogła, doradziła ciepła i przesympatyczna osoba. Cała obsługa bardzo miła. Wszyscy pomocni i gotowi do działania. Menu jest tak wyjątkowe, kuchnia jest wyborna. Wszystkie dania elegancko podane. Irmina i Maciej 14.09.24
- Kinga Szydełko · rok temu
Z całego serca POLECAM to miejsce na każdą uroczystość !! Gdy pojechaliśmy wybrać salę na swoje wymarzone wesele, zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia. To była pierwsza i ostatnia sala jaką oglądaliśmy, a plusem było to, ze była bardzo blisko miejsca zamieszkania. Miejsce i lokalizacja strzał w dziesiątkę. Poza przepięknym plenerem i sali, nie zawiodło Nas jedzenie, było tak pysznie, że wszystkim gościom bardzo smakowało (a wszystkim ciężko dogodzić). Z obsługi również jesteśmy zadowoleni. Dbali o każdy detal. Właścicielka Pani Ania bardzo sympatyczna, spokojna, ciepła. Już po pierwszej rozmowie czuliśmy, że dobrze trafiliśmy. Jeśli ktoś szuka miejsca na wesele i się zastanawia nad tym, nie zastanawiajcie się ! Jeszcze raz POLECAM!!
Najczęściej zadawane pytania — Marina Gorzów
- Ile kosztuje tenis w Marina Gorzów?
- Ceny tenis w Marina Gorzów zaczynają się od 40 zł/h. Z kartą partnerską obniżysz cenę o 15 zł za każdą kartę.
- Gdzie znajduje się Marina Gorzów?
- Marina Gorzów znajduje się przy Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski.
- Jak zarezerwować kort w Marina Gorzów?
- Zarezerwuj kort online przez Playmore. Wybierz datę, godzinę i sport, a następnie potwierdź rezerwację.
- W jakie sporty można grać w Marina Gorzów?
- W Marina Gorzów (Gorzów Wielkopolski) zagrasz w: Tenis. Sprawdź dostępne terminy i zarezerwuj kort online przez Playmore.
- Jakie udogodnienia oferuje Marina Gorzów?
- Marina Gorzów oferuje m.in.: Klimatyzacja, Cafe bar.
- W jakich godzinach otwarty jest Marina Gorzów?
- Marina Gorzów jest czynny w godzinach: Wt–Nd 10:00–18:00.