Opinie o OSiR Ursus

Opinie graczy o OSiR Ursus

Korty OSiR Ursus to jeden z nowszych miejskich obiektów tenisowych w Warszawie — cztery korty ze sztucznej trawy i kort do squasha w całorocznej hali z otwieranymi bokami, oddane w 2020 roku. Goście chwalą przede wszystkim czystość, nowoczesne szatnie z prysznicami, duży darmowy parking i sympatyczną obsługę recepcji, a ceny uchodzą za rozsądne jak na stolicę. Powracającym tematem w słabszych opiniach jest temperatura na kortach zimą oraz nierównomiernie rozsypany piasek na nawierzchni. To solidny wybór na rekreacyjny mecz i naukę gry, zwłaszcza dla mieszkańców Ursusa i okolic.

Rozkład ocen

Ocena Playmore

8.9/10

Świetny

Oceny szczegółowe

Czystość i zaplecze
9.3
Nawierzchnia i stan kortów
8.2
Obsługa i recepcja
8.4
Komfort cieplny
6.9
Cena i lokalizacja
8.7

Korty OSiR Ursus to jeden z nowszych miejskich obiektów tenisowych w Warszawie — cztery korty ze sztucznej trawy i kort do squasha w całorocznej hali z otwieranymi bokami, oddane w 2020 roku. Goście chwalą przede wszystkim czystość, nowoczesne szatnie z prysznicami, duży darmowy parking i sympatyczną obsługę recepcji, a ceny uchodzą za rozsądne jak na stolicę. Powracającym tematem w słabszych opiniach jest temperatura na kortach zimą oraz nierównomiernie rozsypany piasek na nawierzchni. To solidny wybór na rekreacyjny mecz i naukę gry, zwłaszcza dla mieszkańców Ursusa i okolic.

Mocne strony

  • Nowoczesny obiekt z 2020 roku — czyste szatnie, prysznice i toalety
  • Cztery korty tenisowe ze sztucznej trawy z piaskiem, do tego kort do squasha
  • Miła i pomocna obsługa recepcji — często wymieniana jako atut
  • Duży, darmowy parking tuż przy wejściu (przy rezerwacji kortu)
  • Dobre ceny jak na Warszawę i honorowanie kart Multisport oraz Medicover Sport
  • Szkółka i zajęcia dla dzieci oraz dorosłych prowadzone przez zaangażowanych trenerów

Na co zwrócić uwagę

  • Temperatura na kortach zimą bywa za niska — gracze skarżą się na oszczędzanie na ogrzewaniu
  • Nierówno rozsypany piasek na nawierzchni — miejscami dołki i wzniesienia
  • Część gości trafiła na nieuprzejmą obsługę, mimo że większość chwali recepcję

Wybrane opinie

Maciej Harasimowicz

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Świetne miejsce by pograć. Kort dobrze wykonany, sporo miejsca, dobra infrastruktura towarzysząca - parkingi, szatnie :) Bardzo miła i pomocna obsługa.

Kon Q

5 na 5 gwiazdek

4 lata temu

Miejsce jakiego od lat brakowało w Ursusie. Nowy obiekt, a przede wszystkim miła atmosfera - szczególnie Panie z recepcji - uczynne, życzliwe i niezmiernie cierpliwe w relacjach z klientami. O klimacie takiego miejsca decyduje bowiem nie tylko nowoczesność obiektu, ale również poziom obsługi! Szczerze polecam.

Marek Perczak

5 na 5 gwiazdek

3 lata temu

4 korty tenisowe i jeden do squash. Miła obsługa przy wejściu, dużo zajęć dla dzieci doszkalających dla dorosłych. dostępny jest czysta toaleta, szatnie Osobne dla mężczyzn i kobiet. Za rezerwację czy zajęcia Można płacić kartą.

Eduardo Bioprondelli

5 na 5 gwiazdek

3 lata temu

Świetny, nowoczesny obiekt sportowy. Jedynym mankamentem jest cena za wynajęcie kortów tenisowych, zimą, w weekend o 7:00 rano. Często tu grywam i niestety cena odstrasza potencjalnych graczy i korty świecą pustkami. Sugestia: Z całą pewnością zrównanie ceny do 80 zł (tak jak w tygodniu rano) przyciągnęła by wielu graczy, którzy rezerwują inne korty. Obiekt, niezależnie czy grają 4 korty czy 1 i tak trzeba ogrzać. Pozdrawiam.

Michał Kopecki

5 na 5 gwiazdek

5 lat temu

Wszystko na najwyższym poziomie, zachowany reżim sanitarny, szatnie czyste. Pani na recepcji bardzo miła i profesjonalna. Rezerwacja przez internet jest świetną opcją. Nie miałem problemu żeby zaparkować praktycznie przed samym obiektem. Dla mnie najlepszy obiekt w Warszawie i okolicach.

Alicja Leśniak

5 na 5 gwiazdek

3 lata temu

Świetne korty, bardzo czyste szatnie i łazienki. Dodatkową zaletą jest duży parking, który jest darmowy przy rezerwacji kortu. Ceny wynajmu kortu bardzo dobre jak na Warszawę. Polecam.

Ignacio Kojro Zagorski

5 na 5 gwiazdek

3 lata temu

Super korty tenisowe ze sztucznej trawy z takim piaskiem. Fajnie się gra. Czyste toalety i prysznic. Z kartą MultiSport i medicover sport wychodzi taniej.

Mateusz Wojciechowski

3 na 5 gwiazdek

4 lata temu

Niestety od pewnego czasu da się zauważyć spadek jakości świadczonych usług, po pierwsze temperatura na kortach spadła odczuwalnie- na początku zimy było dobrze nawet przy temperaturach -10 na zewnatrz, po nowym roku mimo wyższej temperatury, w środku jest po prostu chłodno. Druga kwestia to przygotowanie kortów: piach jest rozsypany nierównomiernie, przez co na tym samym korcie mamy do czynienia z różną przyczepnością oraz odbijaniem się piłki. Zwłaszcza to pierwsze jest problematyczne, bowiem niebezpieczne dla zdrowia. Ostatnia kwestia to rezerwacja: w ostatnich dniach danego miesiąca trudno zarezerwować wizytę na następny tydzień gdyż nie ma grafiku na kolejny miesiąc. Ogólnie szkoda bo miejsce do niedawna było bardzo fajne, teraz zastanawiamy się poważnie nad szukaniem innego.

Michał

1 na 5 gwiazdek

rok temu

Na kortach jest za zimno. Gram na różnych kortach, ale na żadnych nie jest tak zimno jak tu. Wszędzie temp. min. to ok 14st.C a tu jest tylko 10st.C, co jest stanowczo za mało. Piłki po kilku minutach przestają się dobrze odbijać, co uniemożliwia normalne granie. Od 1 października pobierana jest wyższa opłata za sezon grzewczy, więc albo korty wystarczająco ogrzewajcie, albo nie pobierajcie za to opłaty.

Krzysztof

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Bardzo fajne miejsce do pogrania, szczególnie polecam treningi z trenerem Łukaszem. Mega pozytywny, profesjonalny i zaangażowany.

Żani Janette

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Świetny kort do Squasha można się wyszaleć. Polecam!

Tom Krakowiak

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Fajne miejsce , miła obsługa 😀

Barbara Belz

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Wspaniałe 4 korty tenisowe.Można wykupić lekcję indywidualne z trenerem.W cenie jest kort,trener i sprzęt.Bardzo miła atmosfera.Kto nie był z czystym sumieniem polecam.

Emilia Nowak

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Czysto, obsługa na recepcji bardzo miła i pomocna, zawsze uśmiechnięta. Profesjonalny ośrodek. Polecam

Meti Meti

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Rewelka! czyściutko, nowocześnie, można wypożyczyć dobry sprzęt od przemiłych Pań. Najciekawszy squash w okolicy.

Nina Vasilevskaya

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Normalne korty tenisowe. Nie rozumiem tych, którzy piszą o niskiej temperaturze na kortach. Jak można zmarznąć, grając w tenisa? ✅Szatnie są czyste ✅ Przystępna cena wynajmu kortów i zajęć indywidualnych.

Kasia Ostaszewska

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Miła atmosfera. Panie w recepcji bardzo sympatyczne. Chce się korzystać z obiektu. Szatnie i łazienki bardzo czyste. Nowoczesne miejsce i duzy parking. Same plusy! Na pewno wrócę ponownie!

Aneta K.

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Nowoczesne korty tenisowe:) Bardzo miła obsługa. Czyste toalety i prysznice

Aleksandra Knapik

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Super miejsce! Zaczynając od recepcji kończąc na kortach. Jest bardzo czysto, obsługa na recepcji bardzo kompetentna i miła (akurat obsługiwała mnie Pani w ciemnych włosach). Wszystko na wysokim poziomie! Bardzo polecam

Agnieszka Dąbrowska

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Jak dla mnie miejsce MEGA , czysto ,obsługa rewelacja kobitki z poczuciem humoru wiem że nie byłam tam ostatni raz POLECAM TO MIEJSCE

Tadashi Namada

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Korty tenisowe OSiR Ursus to świetne miejsce dla miłośników sportu! Obiekty są dobrze utrzymane, a atmosfera sprzyja aktywności fizycznej. BAAARDZO profesjonalna obsługa i dogodna lokalizacja sprawiają, że to idealne miejsce na trening lub rekreacyjny mecz. Polecam każdemu!

Krzysztof

5 na 5 gwiazdek

9 lat temu

DO niedawna jedyne miejsce do gry w Ursusie, teraz jest już konkurencja

Adrian Maksymiuk

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Nowe i zadbane korty do tenisa i squasha. Na minus bardzo mała szatnia, ale w ciepłym sezonie to nie przeszkadza, bo można przebrać się gdzie indziej.

Aleksandra Zakłos

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

kort do squasha super, zawsze czysto w szatniach jak i na korcie

Źródło: Google

Tipy od bywalców

  1. Zimą ubierz się cieplej i graj świeższymi piłkami — w hali bywa chłodno.

  2. Najtaniej grasz w dni powszednie rano; weekendowe poranki potrafią być droższe.

  3. Z kartą Multisport lub Medicover Sport wynajem wychodzi taniej — odbij ją na recepcji.

  4. Parking przy obiekcie jest darmowy przy rezerwacji kortu, miejsca zwykle tuż przy wejściu.

  5. Sprzęt do squasha i tenisa wypożyczysz na miejscu, więc zagrasz prosto z pracy.

Sprawdź terminy