Maciej Harasimowicz
5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Świetne miejsce by pograć. Kort dobrze wykonany, sporo miejsca, dobra infrastruktura towarzysząca - parkingi, szatnie :) Bardzo miła i pomocna obsługa.
Opinie o OSiR Ursus
Korty OSiR Ursus to jeden z nowszych miejskich obiektów tenisowych w Warszawie — cztery korty ze sztucznej trawy i kort do squasha w całorocznej hali z otwieranymi bokami, oddane w 2020 roku. Goście chwalą przede wszystkim czystość, nowoczesne szatnie z prysznicami, duży darmowy parking i sympatyczną obsługę recepcji, a ceny uchodzą za rozsądne jak na stolicę. Powracającym tematem w słabszych opiniach jest temperatura na kortach zimą oraz nierównomiernie rozsypany piasek na nawierzchni. To solidny wybór na rekreacyjny mecz i naukę gry, zwłaszcza dla mieszkańców Ursusa i okolic.
4.47
Na podstawie 176 opinii Google
Ocena Playmore
8.9/10
Świetny
Korty OSiR Ursus to jeden z nowszych miejskich obiektów tenisowych w Warszawie — cztery korty ze sztucznej trawy i kort do squasha w całorocznej hali z otwieranymi bokami, oddane w 2020 roku. Goście chwalą przede wszystkim czystość, nowoczesne szatnie z prysznicami, duży darmowy parking i sympatyczną obsługę recepcji, a ceny uchodzą za rozsądne jak na stolicę. Powracającym tematem w słabszych opiniach jest temperatura na kortach zimą oraz nierównomiernie rozsypany piasek na nawierzchni. To solidny wybór na rekreacyjny mecz i naukę gry, zwłaszcza dla mieszkańców Ursusa i okolic.
Mocne strony
Na co zwrócić uwagę
Maciej Harasimowicz
5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Świetne miejsce by pograć. Kort dobrze wykonany, sporo miejsca, dobra infrastruktura towarzysząca - parkingi, szatnie :) Bardzo miła i pomocna obsługa.
Kon Q
5 na 5 gwiazdek4 lata temu
Miejsce jakiego od lat brakowało w Ursusie. Nowy obiekt, a przede wszystkim miła atmosfera - szczególnie Panie z recepcji - uczynne, życzliwe i niezmiernie cierpliwe w relacjach z klientami. O klimacie takiego miejsca decyduje bowiem nie tylko nowoczesność obiektu, ale również poziom obsługi! Szczerze polecam.
Marek Perczak
5 na 5 gwiazdek3 lata temu
4 korty tenisowe i jeden do squash. Miła obsługa przy wejściu, dużo zajęć dla dzieci doszkalających dla dorosłych. dostępny jest czysta toaleta, szatnie Osobne dla mężczyzn i kobiet. Za rezerwację czy zajęcia Można płacić kartą.
Eduardo Bioprondelli
5 na 5 gwiazdek3 lata temu
Świetny, nowoczesny obiekt sportowy. Jedynym mankamentem jest cena za wynajęcie kortów tenisowych, zimą, w weekend o 7:00 rano. Często tu grywam i niestety cena odstrasza potencjalnych graczy i korty świecą pustkami. Sugestia: Z całą pewnością zrównanie ceny do 80 zł (tak jak w tygodniu rano) przyciągnęła by wielu graczy, którzy rezerwują inne korty. Obiekt, niezależnie czy grają 4 korty czy 1 i tak trzeba ogrzać. Pozdrawiam.
Michał Kopecki
5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Wszystko na najwyższym poziomie, zachowany reżim sanitarny, szatnie czyste. Pani na recepcji bardzo miła i profesjonalna. Rezerwacja przez internet jest świetną opcją. Nie miałem problemu żeby zaparkować praktycznie przed samym obiektem. Dla mnie najlepszy obiekt w Warszawie i okolicach.
Alicja Leśniak
5 na 5 gwiazdek3 lata temu
Świetne korty, bardzo czyste szatnie i łazienki. Dodatkową zaletą jest duży parking, który jest darmowy przy rezerwacji kortu. Ceny wynajmu kortu bardzo dobre jak na Warszawę. Polecam.
Ignacio Kojro Zagorski
5 na 5 gwiazdek3 lata temu
Super korty tenisowe ze sztucznej trawy z takim piaskiem. Fajnie się gra. Czyste toalety i prysznic. Z kartą MultiSport i medicover sport wychodzi taniej.
Mateusz Wojciechowski
3 na 5 gwiazdek4 lata temu
Niestety od pewnego czasu da się zauważyć spadek jakości świadczonych usług, po pierwsze temperatura na kortach spadła odczuwalnie- na początku zimy było dobrze nawet przy temperaturach -10 na zewnatrz, po nowym roku mimo wyższej temperatury, w środku jest po prostu chłodno. Druga kwestia to przygotowanie kortów: piach jest rozsypany nierównomiernie, przez co na tym samym korcie mamy do czynienia z różną przyczepnością oraz odbijaniem się piłki. Zwłaszcza to pierwsze jest problematyczne, bowiem niebezpieczne dla zdrowia. Ostatnia kwestia to rezerwacja: w ostatnich dniach danego miesiąca trudno zarezerwować wizytę na następny tydzień gdyż nie ma grafiku na kolejny miesiąc. Ogólnie szkoda bo miejsce do niedawna było bardzo fajne, teraz zastanawiamy się poważnie nad szukaniem innego.
Michał
1 na 5 gwiazdekrok temu
Na kortach jest za zimno. Gram na różnych kortach, ale na żadnych nie jest tak zimno jak tu. Wszędzie temp. min. to ok 14st.C a tu jest tylko 10st.C, co jest stanowczo za mało. Piłki po kilku minutach przestają się dobrze odbijać, co uniemożliwia normalne granie. Od 1 października pobierana jest wyższa opłata za sezon grzewczy, więc albo korty wystarczająco ogrzewajcie, albo nie pobierajcie za to opłaty.
Krzysztof
5 na 5 gwiazdekrok temu
Bardzo fajne miejsce do pogrania, szczególnie polecam treningi z trenerem Łukaszem. Mega pozytywny, profesjonalny i zaangażowany.
Żani Janette
5 na 5 gwiazdekrok temu
Świetny kort do Squasha można się wyszaleć. Polecam!
Tom Krakowiak
5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Fajne miejsce , miła obsługa 😀
Barbara Belz
5 na 5 gwiazdekrok temu
Wspaniałe 4 korty tenisowe.Można wykupić lekcję indywidualne z trenerem.W cenie jest kort,trener i sprzęt.Bardzo miła atmosfera.Kto nie był z czystym sumieniem polecam.
Emilia Nowak
5 na 5 gwiazdekrok temu
Czysto, obsługa na recepcji bardzo miła i pomocna, zawsze uśmiechnięta. Profesjonalny ośrodek. Polecam
Meti Meti
5 na 5 gwiazdekrok temu
Rewelka! czyściutko, nowocześnie, można wypożyczyć dobry sprzęt od przemiłych Pań. Najciekawszy squash w okolicy.
Nina Vasilevskaya
5 na 5 gwiazdekrok temu
Normalne korty tenisowe. Nie rozumiem tych, którzy piszą o niskiej temperaturze na kortach. Jak można zmarznąć, grając w tenisa? ✅Szatnie są czyste ✅ Przystępna cena wynajmu kortów i zajęć indywidualnych.
Kasia Ostaszewska
5 na 5 gwiazdekrok temu
Miła atmosfera. Panie w recepcji bardzo sympatyczne. Chce się korzystać z obiektu. Szatnie i łazienki bardzo czyste. Nowoczesne miejsce i duzy parking. Same plusy! Na pewno wrócę ponownie!
Aneta K.
5 na 5 gwiazdekrok temu
Nowoczesne korty tenisowe:) Bardzo miła obsługa. Czyste toalety i prysznice
Aleksandra Knapik
5 na 5 gwiazdekrok temu
Super miejsce! Zaczynając od recepcji kończąc na kortach. Jest bardzo czysto, obsługa na recepcji bardzo kompetentna i miła (akurat obsługiwała mnie Pani w ciemnych włosach). Wszystko na wysokim poziomie! Bardzo polecam
Agnieszka Dąbrowska
5 na 5 gwiazdekrok temu
Jak dla mnie miejsce MEGA , czysto ,obsługa rewelacja kobitki z poczuciem humoru wiem że nie byłam tam ostatni raz POLECAM TO MIEJSCE
Tadashi Namada
5 na 5 gwiazdekrok temu
Korty tenisowe OSiR Ursus to świetne miejsce dla miłośników sportu! Obiekty są dobrze utrzymane, a atmosfera sprzyja aktywności fizycznej. BAAARDZO profesjonalna obsługa i dogodna lokalizacja sprawiają, że to idealne miejsce na trening lub rekreacyjny mecz. Polecam każdemu!
Krzysztof
5 na 5 gwiazdek9 lat temu
DO niedawna jedyne miejsce do gry w Ursusie, teraz jest już konkurencja
Adrian Maksymiuk
5 na 5 gwiazdekw tym roku
Nowe i zadbane korty do tenisa i squasha. Na minus bardzo mała szatnia, ale w ciepłym sezonie to nie przeszkadza, bo można przebrać się gdzie indziej.
Aleksandra Zakłos
5 na 5 gwiazdekw tym roku
kort do squasha super, zawsze czysto w szatniach jak i na korcie
Źródło: Google
Zimą ubierz się cieplej i graj świeższymi piłkami — w hali bywa chłodno.
Najtaniej grasz w dni powszednie rano; weekendowe poranki potrafią być droższe.
Z kartą Multisport lub Medicover Sport wynajem wychodzi taniej — odbij ją na recepcji.
Parking przy obiekcie jest darmowy przy rezerwacji kortu, miejsca zwykle tuż przy wejściu.
Sprzęt do squasha i tenisa wypożyczysz na miejscu, więc zagrasz prosto z pracy.