Opinie o Park Tenisowy Olimpia

Opinie graczy o Park Tenisowy Olimpia

Gracze cenią wyjątkową atmosferę otoczenia leśnego i wysoką jakość kortów ceglanych. Klub jest chętnie wybierany zarówno przez rekreantów, jak i amatorów biorących udział w ligach.

Ocena Playmore

9/10

Wyjątkowy

Gracze cenią wyjątkową atmosferę otoczenia leśnego i wysoką jakość kortów ceglanych. Klub jest chętnie wybierany zarówno przez rekreantów, jak i amatorów biorących udział w ligach.

Mocne strony

  • Piękna lokalizacja w lesie Golęcińskim z widokiem na jezioro Rusałka
  • Różnorodność kortów — cegła i hard court, lato i zima
  • Profesjonalna kadra trenerska i prestiżowe turnieje ATP Challenger

Na co zwrócić uwagę

  • Surowa polityka anulacji rezerwacji zgłaszana przez część graczy

Wybrane opinie

nitronstormer

5 na 5 gwiazdek

w ostatnim tygodniu

Super miejsce

Piotr Górecki

5 na 5 gwiazdek

miesiąc temu

Polecam przystępne ceny i dobry sprzet

Dawid Cichocki

5 na 5 gwiazdek

3 miesiące temu

Bardzo dobrze przygotowane korty. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Duży plus za zainstalowanie balonów na kortach nr 1 i 2. Dzięki temu w sezonie zimowym mamy dodatkowo czynne dwa korty.

Smart Landlord

5 na 5 gwiazdek

3 miesiące temu

Enea Open - najlepszy turniej tenisa w Polsce. Obejrzałem ćwierćfinały i półfinały na żywo, niestety mój zespół firmowy nie dotarł na finał. Pani dyrektor Ewelina zwróciła nam środki. Dziękuję ponownie za indywidualne podejscie i do zobaczenia w czerwcu ;)

Sebastian Górski

1 na 5 gwiazdek

3 miesiące temu

Mieliśmy nieprzyjemność skorzystania z kortów do badmintona. Niestety z badmintonem kort ten nie ma nic wspólnego i jest to ewidentne wprowadzanie konsumenta w błąd. Korty wykonane są z szorstkiej "betonowej" nawierzchni, gdzie minimalny kontakt rakiety z tym podłożem skończył się uszkodzeniem rakiety i naciągu, co przy normalnej nawierzchni absolutnie nie występuje. W tak dynamicznym sporcie, pełnym skakania taka nawierzchnia jest również niebezpieczna dla zdrowia. Dodatkowo sam wymiar boiska jest wątpliwy, brak jest również linii wyznaczających pole singlowe/deblowe a w szczególności brak jest linii pola serwisu co całkowicie uniemożliwia jakąkolwiek grę. Siatka, pomijając to, że jest dziurawa jest takiej jakości, nie pozwala na jej poprawne ustawienie. Mieliśmy rezerwacje na 2 godziny, po pierwszej zrezygnowaliśmy dla bezpieczeństwa swojego jak i rakiet. Oczywiście dostaliśmy informację zwrotna, że rezerwacja była na 2h i musimy zapłacić za obie, mimo, iż oferta wprowadza w błąd i to, że kort do badmintona nie jest kortem do badmintona nikogo nie interesuje. Napomnieć można również o czystości samego obiektu, który wygląda niczym nieuporządkowany składzik, pełen różnorakiego, rzuconego w kąt, sprzętu sportowego. Podsumowując, oferta kortów wprowadza klienta w błąd, korzystanie z takiego kortu jest wręcz niebezpieczne.

Minialek 82

1 na 5 gwiazdek

5 miesięcy temu

Klub to jakiś dramat ostatnimi czasy. Zastanawiam się często kto tu jest klientem - ja czy klub, bo generalnie jest tak, ze jak place to moge czegos wymagac a tutaj wymagania są tylko od strony klubu w strone tych co z niego korzystają! Szkółki to jakas porazka - polecam przeczytac regulamin w ktorym generalnie klub moze wszystko a klient ma tylko placic i chodzic na zajecia. A jak mu nie odpowiada to ze korty sa dziurawe, jest na nich zimno, nie slyszy sie trenera bo albo zajecia na korcie obok maja dzieci albo graja ludzie w pickeballa - to nic z tym nie robia. Nie mam nic do dzieci ani pickeballowcow - super ze sa i się uczą tylko klub nie zapewnia komfortu treningow ani dla jednych ani dla drugich i to jest slabe. Jestes chory? Musisz zaplacic za lekcje! A ze przeziebiles sie bo na kortach bylo zimno (zimą) to juz Twoj problem. Nie podoba sie? Mozesz zrezygnowac. Takie jest podejscie klubu. Trenerzy zimą uczą podopiecznych w czapkach, rekawiczkach i kurtkach, Ci co graja co chwile podziebieni a klub twierdzi, ze temperatura jest odpowiednia (jak para leci z ust to chyba nie jest najcieplej?). Tak funkcjonuje ten klub od kilku miesiecy. Zero elastycznego podejscia do klienta. Z klubu odchodza i trenerzy i stali klienci. Popatrzcie na ostatnie komentarze. Wg mnie to najgorszy klub tenisowy w Polsce. Gralem w wielu miastach ale czegos takiego nie doswiadczylem. To naprawde przykre

Patryk Feliczek

1 na 5 gwiazdek

miesiąc temu

Samo miejsce czy korty są na całkiem przyzwoitym poziomie. Natomiast recepcja to jakiś dramat, Pani ma focha na stałe przypiętego do twarzy. Lepiej jakby była możliwość w ogóle nie korzystania z recepcji, bo to psuje tylko wizerunek całości. I czytając poprzednie opinie widać że dramatyczna obsługa na recepcji to standard. To samo jest jak się dzwoni na recepcję żeby np dowiedzieć się o możliwości zapisania do grupy.

Maciek M

1 na 5 gwiazdek

miesiąc temu

Moja opinia dotyczy tylko Kortu do badmintona i stwierdzam że jest kiepski. Nawierzchnia zła, oświetlenie do badmintona straszne. Nie polecam badmintonistom. Być może sprawdzi się w innych dyscyplinach

NataliaW

1 na 5 gwiazdek

4 miesiące temu

Obsługa dramat! Umówiłam zajęcia z trenerem, które musiałam odwołać mniej niż 24h wcześniej, ponieważ drogi były tak oblodzone, że nie dało się wyjechać. Mimo że powód był niezależny ode mnie, a dojazd zagrażał mojemu bezpieczeństwu, nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za zajęcia, które kosztowały 235zł. To absurdalne, żeby obciążać klienta takimi kwotami, choć problem na drogach był ewidentny. Samochody ślizgały się na prawo i lewo i większość znajomych tak samo jak ja była zmuszona pracować zdalnie i zrezygnować z planów.

Źródło: Google

Tipy od bywalców

  1. Rezerwuj online przez Playmore lub parktenisowy.pl — zaoszczędzisz 5 zł/h

  2. Latem warto zarezerwować kort przed 15:00 — niższe ceny i mniejsze obłożenie

Sprawdź terminy