Grzegorz Wojciechowski
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Świetne miejsca na grę w piłkę. Zadaszone, bardzo duże boisko ze wspaniałą nawierzchnię tzw. sztuczną trawą. Bardzo dobrze oświetlone. Szatnie urządzony ze smakiem, pachną nowością, tak jak i bardzo ładne prysznice. Boiska najczęściej podzielone jest na trzy części, czyli równocześnie mogą odbywać się trzy mecze. Na każdej części najlepiej gra się w szesnastu czyli po ośmiu w każdej drużynie. Polecam wszystkim grającym w piłkę odwiedzić to miejsce.
Sereniusia
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Oceniam miejsce pod względem padla, nie boiska do piłki nożnej :) Nowe korty, duży plus za kort dla 2 osób, jednak w dwie osoby na mniejszym korcie gra się przyjemniej ;) Podczas gdy było zimno, ale pani z recepcji wytłumaczyła, że nagrzewnice będą dopiero od przyszłego tygodnia, więc już powinno mi być ciepło na następnej grze :)
Konrad Komorowski
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Mógłbym powiedzieć że tu mieszkam. Świetna ekipa do grania z bardzo dużą różnorodnością poziomu, także każdy znajdzie partnera i przeciwnika na swoim poziomie. Korty w dobrym stanie, sprzęt do wypożyczenia też przyjemny. No i oczywiście obsługa top tier, począwszy od pracowników po menagerów, klasa światowa 😁
Edit: gram tu od roku i jest nadal tak samo dobrze, o ile nie lepiej!
Mały podróżnik Jacek
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Miejsce tętniące sportem, rekreacją, emanujące ruchem i pozytywna wibracją - warte odwiedzenia i skorzystania - może nie jest to najtańsze ale ruch to zdrowie więc korzystajmy 👍 warto sprawdzać promocje na Fb i obserwować bo są okazje cenowe i czemu by z nich nie skorzystać ?
Marika Dur
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Super miejsce na aktywne spędzenie czasu wolnego. Świetna atmosfera, dobrej jakości korty do padla oraz miła obsługa. Korzystałam z obiektu w celach rekreacyjnych, jak i również uczestniczyłam w treningu z trenerem Łukaszem w celu doskonalenia moich umiejętności „padlowych”. 😄 Polecam serdecznie Pleka.
5 lat temu
Pierwsza wizyta na tym obiekcie i już na samym wejściu duże zaskoczenie na plus. Termometr, funkcjonalne szatnie, murawa cięta chyba przez barbera ;-) obiekt duży, można się nagrać. Czysto i bufet na miejscu. Jedyne co do poprawy to oznakowanie dojazdu, będąc już na ul.Gorajskiej brak jakiegokolwiek szyldu/strzałki/znaku... (jak jest ciemno można przejechać wjazd i trzeba nadrabiać ładny kawałek drogi). Mimo wszystko polecam obiekt , wart odwiedzenia.
Adam Więckowski
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Chodzę regularnie i to zdecydowanie moje ulubione miejsce na sportowej mapie Poznania. Korty gotowe do gry od rana do późnych godzin wieczornych. Nie straszna pogoda, czy chłód - dziękujemy bardzo Hani za przygotowanie pysznych rozgrzewających herbat. Do zobaczenia :)
Mateusz
★★★★☆4 na 5 gwiazdekrok temu
Obiekt ładny, duży z dużymi możliwościami. Całościowo 4/5. Parę kwestii do poprawy.
Takich jak:
-> w zimne dni temperatura na kortach naprawdę bardzo niska
-> komunikacja i informację o wydarzeniach w aplikacji playtomic pojawiają się dość późno
-> poranne americano, bez osoby obsługującej i pilnującej rozgrywki - fajnie jakby jakaś osoba się pojawiała - jedna osoba na recepcji wszystkiego nie jest w stanie załatwić
-> lepsza kawa
-> dość wysokie ceny w godzinach porannych (do 14 kwietnia cena była niższa mimo wysokiego sezonu)
Jest coraz lepiej! Ale jeszcze parę kwestii pozostaje! Można by pomyśleć o miejscu do rozgrzewki - ściana, od której można odbijać piłkę - coś podobnego jak znajduje się przy obiekcie Akademia Padla!
Maciej Sielicki
★★★☆☆3 na 5 gwiazdekw tym roku
Bardzo fajne miejsce, miła i profesjonalna obsługa. Podczas świąt było wyłączone ogrzewanie, może to jednorazowy epizod. Mam taką nadzieję. Wystarczyło by dać jakiś bonus i by było ok.
Bardzo głośno podczas piłkarskich imprez, można trochę przyciszyć głośniki. Podczas gry człowiek nie słyszy samego siebie. Przy tych cenach to trochę dziwne. Generalnie korty super, ale cena do tego co dzieje się w około trochę zaporowa.
Gniewomir Bon
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Super miejsce. Bardzo profesjonalne. Polecam
Mikołaj Kucharski
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Mega warunki, świetna atmosfera
Bartosz Strzelczak
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Polecam !
Sharif Ahmed
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
👍🏻
Aleksander Ratajczyk
★★★★★5 na 5 gwiazdek4 lata temu
Boisko duże, dobrze wyposażone. Szatnie zadbane, z łazienkami. Temperatura wewnątrz kilka stopni wyższa niż zewnatrz. Murawa miekka.
Piotr Chwiłkowski
★★★★★5 na 5 gwiazdek4 lata temu
Świetne warunki: boisko, szatnie👍
Adrian Czarnecki
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Bardzo dobrze mi się grało w piłkę. Fantastyczna murawa, dobrze wyposażona szatnia, prysznice, dobre oświetlenie. Super miejsce.
Dawid Nowakowski
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Super obiekt. Polecam
mlodystasiu
★★★★★5 na 5 gwiazdek4 lata temu
Sponsorują Słodką Polskę charetatywnie dziękujemy fajni ludzie w barze 5
Wojciech Piechocki
★★★★★5 na 5 gwiazdek6 lat temu
Miła obsługa
Michał Jagielski
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Super miejsce, wszystko nowe, jedno dużo boiska albo 3 mniejsze wielkości "orlika" - murawa super, choć odrobinę za miekka.
szatnie super, czyste
Arkadiusz Gruszczynski
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Fantastyczne miejsce dla rozwoju fizycznego. Jedyne takie miejsce w Wielkopolsce.
Leszek Florian
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
👍
Samira Darwish
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Profesjonalne, przyjazne miejsce, dużym plusem jest kort singlowy do padla.
Marcin Wojtalik
★★★★★5 na 5 gwiazdek6 lat temu
Super miejsce