Artur Paw
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Jestem stałym bywalcem Royal Tennis Club i za każdym razem jestem bardzo zadowolony! Korty są w bardzo dobrym stanie, idealnie przygotowane do gry. Obsługa jest zawsze miła i pomocna – czuję się tu mile widziany :) Trenerka Tereza, którą bardzo polecam, ma profesjonalne podejście i jest chętna do udzielania wskazówek, co pomaga mi doskonalić umiejętności. Obiekt jest czysty i zadbany. Polecam wszystkim miłośnikom tenisa, niezależnie od poziomu zaawansowania!
Dominika Szkaradnik
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Zdecydowanie polecam!
Świetne korty tenisowe- zadbane i bardzo dobrze utrzymane. Rezerwacja online działa sprawnie, a obsługa jest bardzo miła i pomocna. Duży plus za oświetlenie – można grać nawet wieczorem bez problemu. Idealne miejsce zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Szatnie czyste i przestronne. W kawiarence można się napić kawki. Wracamy regularnie! Szczególnie na treningi z Terezka 🥰
Katarzyna Dworecka
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Z pełnym przekonaniem polecam te korty tenisowe oraz trenerkę Teresę!
Same korty są świetnie przygotowane – nawierzchnia jest równa i zadbana, co zapewnia komfortową oraz bezpieczną grę. Widać, że obiekt jest regularnie pielęgnowany i utrzymany na wysokim poziomie. Dodatkowym atutem jest przyjazna atmosfera oraz dobre zaplecze, które sprawia, że czas spędzony na treningu to czysta przyjemność.
Trenerka Teresa to prawdziwa profesjonalistka z pasją do tenisa. Jest cierpliwa, zaangażowana i potrafi doskonale dopasować trening do poziomu oraz potrzeb zawodnika. Jej wskazówki są jasne i konkretne, a zajęcia prowadzone w motywującej i pozytywnej atmosferze. Dzięki jej wsparciu widać realne postępy już po kilku treningach.
To miejsce tworzą ludzie z sercem do sportu – zdecydowanie warto tu trenować i rozwijać swoje umiejętności! 🎾
Marzena
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Jestem bardzo zadowolona! Uprzejma obsługa, pyszna kawa i świetny sprzęt. W wielu miejsach które odwiedzam ciężko o porządek przez mączkę przenoszoną z kortów - tu nie mam się czego doczepić - jest naprawdę czysto! Polecam odwiedzić to miejsce, naprawdę warto. A nowo otwarty padel to strzał w dziesiątkę! Czekam na więcej nowości Royal Tennis!
Bb 77
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Świetne miejsce do gry zarówno w squasha, jak i padla! Korty są nowoczesne, dobrze utrzymane i komfortowe. Idealne warunki do gry, niezależnie od poziomu zaawansowania. Obsługa bardzo miła i pomocna , szczególnie pani w okularach– chętnie doradzają i dbają o przyjazną atmosferę. Rezerwacja kortów szybka i bezproblemowa. Można tu naprawdę aktywnie spędzić czas i świetnie się bawić. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka sportowej energii i pozytywnego klimatu!
Allegro Polkob
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Świetne miejsce gdzie oprócz gry w tenisa można również spróbować gry w squasha lub padla. Możliwość zajęć z trenerem to dodatkowy atut tego miejsca. Wisienką ta torcie jest przemiła obsługa w recepcji. Obiekt na bardzo wysokim poziomie przy czym ceny są bardzo atrakcyjne.
Michał Marszałek
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Świetne miejsce do gry w tenisa! Trenerka Teresa w zaledwie 2 lata doprowadziła mnie do poziomu, na którym mogę już rywalizować – ogromne doświadczenie i świetne podejście. Lekcje u niej to najlepsze co mnie mogło spotkać decydując się na podniesienie tenisowego poziomu. Budynek i cały obiekt są znakomicie utrzymane, wszystko zorganizowane z pomysłem i w najlepszym stylu. Na miejscu naciągnięcie rakiety, wypijecie pyszną kawę ale też w świetnych warunkach weźmiecie prysznic po treningu.
Polecam Każdemu!
Wiktoria Kasperek
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Bardzo polecam, nawierzchnia jest dobrze utrzymana, a korty spełniają wszystkie potrzeby zarówno amatorów, jak i bardziej zaawansowanych graczy. Obsługa jest miła i pomocna, zawsze dbając o komfort klientów. Idealne miejsce na aktywne spędzenie czasu 😊
M. A.
★★★★☆4 na 5 gwiazdek5 lat temu
Oceniam pod kątem squasha, inaczej jeszcze nie korzystaliśmy. Obiekt piękny, nowoczesny, zadbany, dysponują tylko dwoma kortami, dużo to nie jest, ale zawsze udaje nam się zarezerwować kort. Brak jednej gwiazdki za światła, nie wiem co jest przekombinowane, ale na korcie zamontowali je tak blisko ścianki, że dosłownie razi podczas gry... Moj partner mówi że mu nie przeszkadza, ja mam załzawione oczy po 15 min gry i dlatego byłam raz, drugi, żeby się upewnić i niestety wróciłam na bielskie korty. A szkoda, bo obiekt sam w sobie świetny.
Bartek Jabłoński
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Świetne miejsce, bardzo przyjemna obsługa i pyszna kawka po treningu. Zaczęliśmy przygodę z tenisem i napewno będziemy odwiedzać Royal Club znacznie częściej.
Maciej Nikiel
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Niesamowity klub dla każdego! Profesjonalna obsługa i świetna atmosfera.
Paweł Grabowski
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Mega atmosfera, przemiła obsługa. Korty świetnie przygotowane, wspaniali trenerzy. Polecam
Der Meister
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Najlepsze korty w okolicy 🔥
karol strag
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Polecam
Bartosz Danel
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Miejscówka godna polecenia w 100 % - świetnie przygotowane korty, na miejscu wszystko to czego potrzeba i dodatkowo super atmosfera. Trenerka Teresa jest dobrym duchem tego miejsca - profesjonalizm, umiejętności, osobowość klasa sama w sobie.
Andrzej Zbierański
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Super obsługa, świetni trenerzy - obiekt bomba! Na pewno będę regularnie - super miejsce!
Jakub Szalbot
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Super miejsce
Wojtek Wawak
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Kort jest świetnie przygotowany, a treningi z panią Teresą to czysta przyjemność – profesjonalna, zaangażowana i pełna pozytywnej energii. Zdecydowanie polecam!
kasia everdeen
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Moje ulubione miejsce w Kozach 💚 Nowoczesny, zadbany klub, dodatkowo z kortami do padla 🎾 a trenerka Tereza najlepsza!
Paweł Mus
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Bardzo przyjemny ośrodek, nowoczesny z parkingiem
Aleksander Wadoń
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Super. Naprawdę super!
Justyna Kocoń
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Super obsługa, pyszne kawy i super miejsce na trening 😌
Adrian Witkowski (Pan Prezes)
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Super miejsce, doskonale profesjonalna i miła obsługa:) Korty w doskonałej kondycji oraz przystępne ceny. Naprawdę polecam :)
Karolina K.
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Super lokal i przede wszystkim niezwykle profesjonalna obsługa Pani w okularach😍Wrócimy tu na pewno! 😁