Patrycja Zając
5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Dobre miejsce dla dzieci do uprawiania sportu i spotkań w gronie przyjaciół. Bardzo miła obsługa klubu dodatkowo można zjeść pyszna szarlotkę robiona przez Panią z obsługi na miejscu. Dzieci bawią się pod okiem rodziców na dość sporym terenie rodzice w tym czasie mogą również korzystać z uroków miejsca tenis siłownia squash bądź pobiegać po pobliskim wale wiślanym. Polecam !!!!