Mirosław Mordak
★★★★★5 na 5 gwiazdek3 lata temu
Byłem wiele razy. Najlepsze miejsce dla aktywnych, dla rodzin z dziećmi.. większe i mniejsze domki ładnie urządzone, kryte i całoroczne korty tenisowe, boiska piłkarskie i badminton.. Idealne miejsce dla spacerowiczów - duży park wzdłuż morza bezpośrednio przy centrum sportowym, deptak, wiata grillowa, jeziorka, w pobliżu wiele restauracji, itd..
Małgorzata Cisak
★★★★★5 na 5 gwiazdek7 lat temu
Świetna kadra trenerską i bardzo miłe dziewczyny w recepcji 😊 a same korty bardzo zadbane
Slawa Rafalak
★★★★★5 na 5 gwiazdek8 lat temu
Dobrze przygotowane korty,bardzo miła i pomocna obsługa,kompetentni właściciele.
Szkółki dla dzieci,obozy,półkolonie.
Duży teren,dobry parking,ceny ok.
Polecam!
Koksik
★★★★★5 na 5 gwiazdek4 lata temu
Cena do jakości na bardzo wysokim poziomie. Obok są korty, ale nam to nie przeszkadzało, dodać muszę, że miejsce służyło nam głównie jako nocleg i nie spędzaliśmy tam dużo czasu. Mieszkaliśmy w domku nr 1. Znajdowało się tam sypialnia (jedno duże łóżko małżeńskie i jedno piętrowe) oddzielona jest drzwiami suwanymi. Pokój dzienny wraz z rozkładana sofa, TV i stół przy którym pomieści się nawet 4 osobowa rodzina. Aneks kuchenny jest mały. Jest też łazienka, a na zew plac zabaw. Blisko do morza obok bardzo ładny park. Właściciele są mili, choć widać, że nakierowanie są bardziej na działaność związana z tenisem
Slawomir Wanat
★★★★★5 na 5 gwiazdek7 lat temu
Dedykowane korty do badmintona, dobra przyczepność, pomimo, że pod balonem to da się grać nawet w upały.
Lucy J
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Korty do badmintona super. Posadzka nie jest śliska, kontrastowe kolory sie dobrze sprawdzają. Jest gdzie usiąść między meczami, są ławki, pufy i haczyki na rzeczy.
Parking duży i wygodny.
Sprawnie działa rezerwacja on-line.
Szatnia jest, choć nie w najwyższym standardzie.
Ale jest podstawowa wada towarzysząca - brak toalety i prysznica w miejscu gdzie się gra. Można pobiec 50m do innego budynku, ale w zimie jest tam zimno a samo wychodzenie spoconym na deszcz jest słabe.
W zimie grzeją wystarczająco. Ale w lecie nie ma tam jak wytrzymać - nawet jak otworzą boki.
-
Marek Heliński
★★★★★5 na 5 gwiazdek4 lata temu
Blisko parku i niedaleko od morza bardzo sympatyczne centrum sportu. Tenis, badminton, piłka nożna. Polecam półkolonie!
Maciej K.
★★★★★5 na 5 gwiazdek8 lat temu
Trafiliśmy tutaj po perturbacjach z innymi klubem tenisowym...
Jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Recepcja, poczekalnia, szatnia, kort, oświetlenie, czystość, parking, akcesoria treningowe....Wszystko SUPER! Ceny też:) Wykupiliśmy stałą rezerwację do kwietnia na 3 godziny w tygodniu. Bardzo polecamy!
Dariusz Burakowski
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Bardzo fajne miejsce do gry w tenisa. Obsługa miła i pomocna. Korty fajne do gry rekreacyjnej, treningu i nauki.
PRODUKCJETV
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Bardzo sympatycznie. Świetne miejsce do grania w badmintona.
Arek C
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Fajny klub
Marek Sobesto
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Korzystałem zarówno z badmintona jak i tenisa podczas swojej wizyty w Gdańsku. Super miejsce
Pan Mateusz
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Można w piłeczkę fajnie pograć. Panie w obsłudze są bardzo miłe. Polecam.
Spartanin Gdańsk
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Bardzo dobre miejsce rekreacyjne
Fajny parking strzeżony
Andzia
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Bajeczne miejsce, miła obsługa, polecam!
Edyta
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Super miejsce do uprawiania sportu. Miła obsługa.
Jerzy Stasiek
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Korty do badmintona ok.
Sylwia RU
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Można zagrać w tenisa i w paletki. Dość sensownie cenowo to wygląda. Na miejscu można wypożyczyć cały sprzęt, pełna infrastruktura. Prawdopodobnie jeszcze tu wrócimy 💚
Maja Wysocka
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Jedno z niewielu miejsc, gdzie można pograć w badmintona
Radek Orzęcki
★★★★★5 na 5 gwiazdek4 lata temu
Doskonałe korty. Świetna jakość 👍
Kukibus
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Niby w mieście a jednak trochę schowana. Kolejna integracja w tym miejscu. Tym razem trochę trudniej było z rozpaleniem grilla ale miejscówka ok.
Татьяна Калашникова
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Хороший корт работающий весь год, в теплое время года есть возможность играть на улице, вечером корт освещается. Есть возможность аренды ракеток.
Michał Malinowski
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Świetne miejsce. Organizują kolonie dla dzieci stacjonarne. Poza tym można miło spędzić czas na graniu w tenisa... Polecam... Dobrze jest zarezerwować kort wcześniej
Rafał Węglarek
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Moje korty💪💪💪