Bartek T
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Obiekt sprawdza się zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych graczy. Dużym atutem jest również przyjazna atmosfera oraz profesjonalne podejście obsługi. Korty stanowią wartościowe miejsce do aktywności sportowej, integracji oraz popularyzacji padla w regionie. 😀
Zdecydowanie miejsce warte polecenia!
Norberto Torre Sanso
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
I was playing there from the beginning, Maciej organize very well everything, i feel like home there
Karolina
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Najlepsze korty w okolicy. Bardzo dobra lokalizacja, przystępna cena, powierzchnia zawsze wysprząta. Państwo z obsługi bardzo mili i dbają o dobrą atmosferę. Polecam serdecznie ;)
Dr. Momson
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Bardzo fajne miejsce - dobrze przygotowane korty :) może kiedyś uda się aby były również zadaszone
3nkbaϟ
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Clean court, very friendly staff
We had an amazing time,
Definitely will come back again,
Totally recommend.
Wojciech Jędrzejczyk
★★★★★5 na 5 gwiazdek4 lata temu
Parking jest, dwa korty są, automat z napojami jest, atmosfera jest (i to jaka!), ludzi fajni... czego chcieć więcej?
👍💪
Piotr Żyziński
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Najlepsze korty do padła na jakich byłem, a Pan odpowiedzialny za obiekt jest na 6 gwiazdek! Polecam z całego serca 😁
w tym roku
Świetna lokalizacja, obsługa z poczuciem humoru, bardzo miła i uprzejma. Korty czyste, zadbane, spokojne (w sobotnie południe praktycznie pusto). Przystępne ceny i możliwość wypożyczenia sprzętu jest dodatkowym atutem. Takich miejsc w każdym naszym śląskim mieście powinno być conajmniej kilka.
Zbyszek Łacisz
★★★☆☆3 na 5 gwiazdek2 lata temu
Korty w porządku- przystępna cena, dostepny parking. Przydałoby się poprostować wygięte kraty i nie spasowane szyby. Największy problem to brak kontroli klubu nad pustymi rezerwacjami. Chcesz rezerwować korty - wszystko zajęte. Okazuje się na miejscu- korty stoją wolne. Dzieje się to nagminnie ze szkodą dla grających i dla klubu- prostych rozwiązań jest wiele- zróbcie coś z tym...
Michael Ljungquist
★★★★★5 na 5 gwiazdek5 lat temu
Very nice court.
w tym roku
Świetne miejsce, dobre zaplecze sanitarne
Oby więcej takich obiektów samorządowych w Polsce 🙂
ewa w
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Super korty, najlepszy kortowy, świetna atmosfera i długie godziny otwarcia!💜🌸🎾🎾
Piotrek
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Konkret obsługa, nigdy nie było z niczym problemów.
Kamil Pinkos
★★★★★5 na 5 gwiazdek3 lata temu
bardzo miło spedzilismy czas, wpadniemy znowu z wielką chęcią
Michał Niestolik
★★★★★5 na 5 gwiazdek3 lata temu
Świetne miejsce żeby pograć ze znajomymi
Norberto Sanso Torre
★★★★★5 na 5 gwiazdek4 lata temu
Best ever, Maciej great organizer, nice enviroment
Michal
★★★★★5 na 5 gwiazdek3 lata temu
Jedyny minus to rezerwację na dwa tygodnie do przodu
Spurchlak Bokoloch
★★★★★5 na 5 gwiazdek4 lata temu
Bardzo ładne korty.