Albert Wojtysiak
5 na 5 gwiazdek3 miesiące temu
Bardzo fajny basen z darmowymi seansami saunowymi oraz wanną z lodem do chłodzenia po seansach. Basen zewnętrzny to duży plus w każdą porę roku. Super miejsce na relaks przed i po pracy.
Opinie o OSIR Wawer
Gracze doceniają wieloletnie tradycje Szkoły Tenisa Kurek, dostępność cenową dla posiadaczy kart miejskich oraz szeroki wybór nawierzchni — od ziemi po halę — przez cały rok.
Ocena Playmore
8.6/10
Świetny
Gracze doceniają wieloletnie tradycje Szkoły Tenisa Kurek, dostępność cenową dla posiadaczy kart miejskich oraz szeroki wybór nawierzchni — od ziemi po halę — przez cały rok.
Mocne strony
Na co zwrócić uwagę
Albert Wojtysiak
5 na 5 gwiazdek3 miesiące temu
Bardzo fajny basen z darmowymi seansami saunowymi oraz wanną z lodem do chłodzenia po seansach. Basen zewnętrzny to duży plus w każdą porę roku. Super miejsce na relaks przed i po pracy.
Jakub W
5 na 5 gwiazdek3 miesiące temu
Strefa Saun w OSIR Wawer to zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc do relaksu w tej części Warszawy. Widać, że obiekt stale się rozwija i dba o wysoki poziom usług. Ogromnym atutem są ceremonie saunowe prowadzone przez saunamistrzynię – pełen profesjonalizm, świetnie dobrana muzyka i zapachy oraz niesamowita atmosfera sprawiają, że każdy seans to prawdziwe przeżycie. Na duży plus zasługuje również balia z zimną wodą oraz całoroczna możliwość schłodzenia się po saunie. To idealne uzupełnienie całego rytuału i świetna opcja dla osób, które chcą spróbować morsowania. Cała strefa jest zadbana, a zasady prawidłowego saunowania są coraz lepiej respektowane, co znacząco podnosi komfort korzystania. Czuć dobrą energię tego miejsca i zaangażowanie osób, które je tworzą. Z przyjemnością wracam i mam nadzieję na dalszy rozwój oraz kolejne udoskonalenia – potencjał jest naprawdę duży!
Jacek Roszkowski
5 na 5 gwiazdek3 miesiące temu
Strefa saun w OSIR Wawer to naprawdę świetne miejsce do relaksu! Ogromnym atutem są seanse saunowe prowadzone przez mistrzynię Małgorzatę – tworzy niesamowity klimat, pełen profesjonalizmu, energii i wyjątkowej atmosfery. Każdy seans to prawdziwa przyjemność i chwila totalnego odprężenia. Na duży plus zasługuje również balia. To świetne uzupełnienie strefy i dodatkowa atrakcja dla korzystających. Widać też, że coraz bardziej przestrzegane są zasady prawidłowego saunowania, co znacząco podnosi komfort i kulturę korzystania z tego miejsca. Trzymam kciuki za dalszy rozwój strefy saun i kolejne udoskonalenia – to miejsce ma ogromny potencjał!
Kamil
4 na 5 gwiazdek5 miesięcy temu
Zjeżdżalnia super chociaż system zarządzający bramkami to nieporozumienie. Mimo że czeka się na dole to na górze i tak się czeka i co chwila głupieje. Lepiej sprawdziłoby się zwykle dwie lampki na górze i przyciski z boku do wyboru rodzaju oświetlenia i muzyki. Dotykowy ekran na pływalni to średni pomysł. W zimie dojście po schodach jest średnio przyjemne płytki są lodowate. Ratownicy pomocni i uprzejmi, w szatniach czysto.
Zosia
3 na 5 gwiazdektydzień temu
Nic zachwycającego basen jak basen. Fajna kawiarenka z możliwością oglądania basenu. W basenie rekreacyjnym woda powinna być trochę cieplejsza, na basenie sportowym temperatura jest idealna. Sam w sobie ośrodek jest czysty i zadbany. Basen jest głęboki co jest extra. Minusem jest to że niemożna skakać.
Agnieszka Mastalerz
4 na 5 gwiazdekw ostatnim tygodniu
Bardzo czysty i zadbany kompleks. Jedna sugestia: byłoby super, gdyby ratownicy zwracali uwagę osobom, które nie biorą prysznica przed wejściem na płytę basenu 🤍
Julia Aleksandrowicz
1 na 5 gwiazdek2 tygodnie temu
W internecie jest informacja, że ostatnie wejście o 21, na ladzie stoi kartka, że 20:45. Bylam o 20:55, przede mną pani wchodzila, mnie nie wpuszczono z małym dzieckiem, dla którego pół godziny basenu to więcej niż dość. Pół biedy, że bieglam bez sensu, ale pani na recepcji była dla mnie bardzo nieprzyjemna. Ostatni raz tu przyszłam, z roku na rok jest coraz gorzej
Mateusz Rudzki
1 na 5 gwiazdek2 tygodnie temu
Od dzisiaj basen jest nieprzyjazny rodzicom z mniejszymi dziećmi. Ze względu na nową idiotyczną zasadę, rodzic może pomóc dzieciom tylko przez 10 minut.
Źródło: Google
Jedź koleją SKM do stacji Warszawa Falenica — korty są 5 minut pieszo, unikasz parkingowego stresu
Posiadacze Karty Warszawiaka oszczędzają 20% — warto zarejestrować kartę przed pierwszą wizytą