Jaroslaw Szmyt
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
"Cymbalistów było wielu, ale żaden nie śmiał zagrać przy Jankielu" pisał swego czasu nasz wieszcz, podobnie jest z klubami do Padla w Warszawie - jest ich coraz więcej niektóre są fajnę, inne są takie sobie, ale Padlownia jest klasą samą dla siebie. Od pierwszej wizyty w tym klubie widać, albo lepiej czuć, że klub został zbudowany i jest prowadzony przez pasjonatów tego sportu.
Większość klubów w W-wie mieści się w większych bądź mniejszych halach magazynowych - tu mamy mix kortów odkrytych i zadaszonych, co jest zaletą przez 9 miesięcy w roku, budynek klubowy plus korty zadaszone mają swój urok są funkcjonalne i po prostu ładne :)
Yuliia
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
I liked the place, especially the couches in the lobby where you can sit and wait.
The locker room was warm, and while it was a bit chilly on the courts, that’s actually a plus—once you start playing, it feels comfortable.
Kowal Faza
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Nie licząc problematycznego ( w tym momencie, do około remontują ulice) dojazdu to najlepsze/najfajniejsze miejsce w jakim grałem w Padla. Korty czyste, wysoki dach, ładnie oświetlone i jest ciepło 😁 Szerokie odstępy między kortami w hali, plus możliwość gry na dworze. Na pewno wrócę.
Alla Berdychevska
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Чудове місце для активного відпочинку. Чотири корти для паделу в приміщенні, роздягальні, затишне фойє з баром, міні магазином зі спортивними товарами. Тренажерний зал. Декілька відкритих кортів.
Janusz Kwiek
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Bardzo fajne miejsce z opcją jedzenia picia i posiedzenia. UWAGA - lądujące często samoloty są na prawdę głośne. Ja jaki wielki fan lotnictwa to uwielbiam ale piszę bo niektórzy mogą nie lubi.
Juri Juri
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Do polecenia!!! przewiewnie, obie strony krytych kortów były otwarte więc przyjemnie powietrze się ruszało. Trzeba będzie jeszcze spróbować odkrytych. Łazienka nowa, zadbana. Obsługa pomocjai mila. Multisport zniżka na kort :) Ceny konkurencyjne. Przestrzeń na spędzenia czasu poza kortem więc z małymi dziećmi bez problemu.
WON auz
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Świetne miejsce na grę, również na świeżym powietrzu. Dookoła mogą bawić się dzieci, parking jest strzeżony, a po grze mozna napic się hiszpańskiego piwa (także 0.0%), jedną z wielu herbat, albo zjeść pyszna zapiekankę lub domowe ciasto. Świetna atmosfera idealnie oddająca społeczność padlową w Hiszpanii. Po prostu chce się przyjechać i zostać dłużej.
Piotr Zet
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Bardzo profesjonalny klub padlowy.
Mamy 4 korty wewnętrzne i 4 zewnętrzne - wszystkie bardzo wysokiej jakości z bardzo dobrą nawierzchnią.
Niezbyt obszerne ale czyściutkie szatnie.
Miła obsługa w recepcji klubu.
Grz Kry
★★★☆☆3 na 5 gwiazdek3 lata temu
Fajne miejsce żeby się umiarkowanie poruszać i odstresować. Peronel w kratkę albo bardzo otwarty, przyjazny i pomocny, albo zmęczony, śpiący na kanapach i traktujący klientów jak niechciane zło.
Korty kryte i otwarte. Zdecydowanie warto spróbować - jak traficie na tę miłą obsługę, to będziecie wracać, jak na młodego-zmęczonego, to jest też kilka innych padlovni w okolicy 😉
Ja jeszcze dam im szansę
Krzysztof Guzowski
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Mój ulubiony klub padlowy! Za klimat, świetne korty, pyszności w barze i oczywiście wyjątkowych gospodarzy!
Robert Makowski
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Miejsce trochę na uboczu ale samochodem jest dobry i szybki dojazd z Mokotowa. Sporo miejsc do parkowania. Sporo kortów, możliwość wypożyczenia rakietek na miejscu.
Kevin Galazka
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Very nice place to.play Padel. It has change rooms, small restaurant and place to.sit and relax. The korts are new and well.maintained.
Piotr Misiuk
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Tip top!
Barek kawowy, napoje, rakiety, piłki ( również wypożyczalnia ) i siłownia. Czekamy tylko na troszkę niższe ceny kortów ale to z czasem.
I tak polecam !!! Jest godnie.
Katarzyna Zawadzka
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Super miejsce, miła atmosfera
Dmytro
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Прекрасное место для игроков в падел. Хороший, отзывчивый персонал.
Jacek Kilinowski
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Najlepszy kluba padlowy w Warszawie
w tym roku
Polecam! Fajnie zorganizowana przestrzeń, przyjemna obsługa, przyjazna atmosfera, a padel sam w sobie to świetna rozrywka!
Pawel Wierzbicki
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Świetny klub padla. Super warunki do grania, przyjazna atmosfera i dobry bar z jedzeniem i piciem.
Miejsc parkingowych też pod dostatkiem
Robert Piorkowski
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Super miejsce, dużo kortów wewnątrz i na zewnątrz, choć dojazd mógłby być lepszy.
Maciej
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Extra miejsce.
Instruktor Przemek K. profesjonalne podejście do naszej licznej grupki początkujących.
Michał Lenartowicz
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Korty zewnętrzne są świetne, samoloty dopełniają klimatu
Tomasz Wojtkowski
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Wreszcie fajne zewnętrzne korty do padla
David Yearn
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Awesome venue, great people, Ola and Mateusz are great hosts and make sure everything is perfect.
Martin Almond Production
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Fantastyczne miejsce. Klub z prawdziwego zdarzenia. Cudowni właściciele zawsze obecni w klubie. Korty najwyższej jakości . Polecam Bardzo 🙌