Opinie o Padlovnia

Opinie graczy o Padlovnia

Padlovnia to czołowy klub padlowy Warszawy z klimatem rodem z Hiszpanii — graczy zachwyca unikalny mix kortów krytych i odkrytych, wyjątkowa atmosfera oraz kawiarnia z tarasem i widokiem na grę. Ocena 4,79/5 na 180 opinii Google mówi sama za siebie: to miejsce, do którego wraca się regularnie. Zarezerwuj kort taniej online na Playmore i przekonaj się, dlaczego Padlovnia zbiera tyle 5-gwiazdkowych recenzji.

Rozkład ocen

Ocena Playmore

9.6/10

Wyjątkowy

Oceny szczegółowe

Korty
9.5
Obsługa
8.9
Atmosfera
10
Rezerwacja / cena
9
Lokalizacja / parking
10

Padlovnia to czołowy klub padlowy Warszawy z klimatem rodem z Hiszpanii — graczy zachwyca unikalny mix kortów krytych i odkrytych, wyjątkowa atmosfera oraz kawiarnia z tarasem i widokiem na grę. Ocena 4,79/5 na 180 opinii Google mówi sama za siebie: to miejsce, do którego wraca się regularnie. Zarezerwuj kort taniej online na Playmore i przekonaj się, dlaczego Padlovnia zbiera tyle 5-gwiazdkowych recenzji.

Mocne strony

  • Wyjątkowa atmosfera — gracze porównują klub do ducha padlowych kortów w Hiszpanii
  • Korty wysokiej jakości — zarówno kryte całoroczne, jak i zewnętrzne z nową nawierzchnią
  • Darmowy, obszerny parking bezpośrednio przy obiekcie
  • Profesjonalne i przyjazne podejście właścicieli obecnych na miejscu
  • Kawiarnia z tarasem i plac zabaw — komfort dla całej rodziny

Na co zwrócić uwagę

  • Dojazd bywa utrudniony — okoliczne ulice były w trakcie remontów (obecnie poprawiony)
  • Rezerwacja krytych kortów w sezonie jesienno-zimowym — szybko się wypełniają
  • Sporadyczne uwagi dotyczące obsługi telefonicznej przy zapisach na zajęcia

Wybrane opinie

Jaroslaw Szmyt

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

"Cymbalistów było wielu, ale żaden nie śmiał zagrać przy Jankielu" pisał swego czasu nasz wieszcz, podobnie jest z klubami do Padla w Warszawie - jest ich coraz więcej niektóre są fajnę, inne są takie sobie, ale Padlownia jest klasą samą dla siebie. Od pierwszej wizyty w tym klubie widać, albo lepiej czuć, że klub został zbudowany i jest prowadzony przez pasjonatów tego sportu. Większość klubów w W-wie mieści się w większych bądź mniejszych halach magazynowych - tu mamy mix kortów odkrytych i zadaszonych, co jest zaletą przez 9 miesięcy w roku, budynek klubowy plus korty zadaszone mają swój urok są funkcjonalne i po prostu ładne :)

Yuliia

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

I liked the place, especially the couches in the lobby where you can sit and wait. The locker room was warm, and while it was a bit chilly on the courts, that’s actually a plus—once you start playing, it feels comfortable.

Kowal Faza

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Nie licząc problematycznego ( w tym momencie, do około remontują ulice) dojazdu to najlepsze/najfajniejsze miejsce w jakim grałem w Padla. Korty czyste, wysoki dach, ładnie oświetlone i jest ciepło 😁 Szerokie odstępy między kortami w hali, plus możliwość gry na dworze. Na pewno wrócę.

Alla Berdychevska

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Чудове місце для активного відпочинку. Чотири корти для паделу в приміщенні, роздягальні, затишне фойє з баром, міні магазином зі спортивними товарами. Тренажерний зал. Декілька відкритих кортів.

Janusz Kwiek

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Bardzo fajne miejsce z opcją jedzenia picia i posiedzenia. UWAGA - lądujące często samoloty są na prawdę głośne. Ja jaki wielki fan lotnictwa to uwielbiam ale piszę bo niektórzy mogą nie lubi.

Juri Juri

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Do polecenia!!! przewiewnie, obie strony krytych kortów były otwarte więc przyjemnie powietrze się ruszało. Trzeba będzie jeszcze spróbować odkrytych. Łazienka nowa, zadbana. Obsługa pomocjai mila. Multisport zniżka na kort :) Ceny konkurencyjne. Przestrzeń na spędzenia czasu poza kortem więc z małymi dziećmi bez problemu.

WON auz

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Świetne miejsce na grę, również na świeżym powietrzu. Dookoła mogą bawić się dzieci, parking jest strzeżony, a po grze mozna napic się hiszpańskiego piwa (także 0.0%), jedną z wielu herbat, albo zjeść pyszna zapiekankę lub domowe ciasto. Świetna atmosfera idealnie oddająca społeczność padlową w Hiszpanii. Po prostu chce się przyjechać i zostać dłużej.

Piotr Zet

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Bardzo profesjonalny klub padlowy. Mamy 4 korty wewnętrzne i 4 zewnętrzne - wszystkie bardzo wysokiej jakości z bardzo dobrą nawierzchnią. Niezbyt obszerne ale czyściutkie szatnie. Miła obsługa w recepcji klubu.

Grz Kry

3 na 5 gwiazdek

3 lata temu

Fajne miejsce żeby się umiarkowanie poruszać i odstresować. Peronel w kratkę albo bardzo otwarty, przyjazny i pomocny, albo zmęczony, śpiący na kanapach i traktujący klientów jak niechciane zło. Korty kryte i otwarte. Zdecydowanie warto spróbować - jak traficie na tę miłą obsługę, to będziecie wracać, jak na młodego-zmęczonego, to jest też kilka innych padlovni w okolicy 😉 Ja jeszcze dam im szansę

Krzysztof Guzowski

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Mój ulubiony klub padlowy! Za klimat, świetne korty, pyszności w barze i oczywiście wyjątkowych gospodarzy!

Robert Makowski

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Miejsce trochę na uboczu ale samochodem jest dobry i szybki dojazd z Mokotowa. Sporo miejsc do parkowania. Sporo kortów, możliwość wypożyczenia rakietek na miejscu.

Kevin Galazka

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Very nice place to.play Padel. It has change rooms, small restaurant and place to.sit and relax. The korts are new and well.maintained.

Piotr Misiuk

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Tip top! Barek kawowy, napoje, rakiety, piłki ( również wypożyczalnia ) i siłownia. Czekamy tylko na troszkę niższe ceny kortów ale to z czasem. I tak polecam !!! Jest godnie.

Katarzyna Zawadzka

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Super miejsce, miła atmosfera

Dmytro

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Прекрасное место для игроков в падел. Хороший, отзывчивый персонал.

Jacek Kilinowski

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Najlepszy kluba padlowy w Warszawie

M K

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Polecam! Fajnie zorganizowana przestrzeń, przyjemna obsługa, przyjazna atmosfera, a padel sam w sobie to świetna rozrywka!

Pawel Wierzbicki

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Świetny klub padla. Super warunki do grania, przyjazna atmosfera i dobry bar z jedzeniem i piciem. Miejsc parkingowych też pod dostatkiem

Robert Piorkowski

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Super miejsce, dużo kortów wewnątrz i na zewnątrz, choć dojazd mógłby być lepszy.

Maciej

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Extra miejsce. Instruktor Przemek K. profesjonalne podejście do naszej licznej grupki początkujących.

Michał Lenartowicz

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Korty zewnętrzne są świetne, samoloty dopełniają klimatu

Tomasz Wojtkowski

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Wreszcie fajne zewnętrzne korty do padla

David Yearn

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Awesome venue, great people, Ola and Mateusz are great hosts and make sure everything is perfect.

Martin Almond Production

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Fantastyczne miejsce. Klub z prawdziwego zdarzenia. Cudowni właściciele zawsze obecni w klubie. Korty najwyższej jakości . Polecam Bardzo 🙌

Źródło: Google

Tipy od bywalców

  1. Kryte korty są szczególnie oblegane w sezonie jesienno-zimowym — rezerwuj z wyprzedzeniem, zwłaszcza na wieczorne godziny

  2. Na miejscu wypożyczysz rakiety i kupisz piłki — możesz przyjechać bez własnego sprzętu

  3. Skorzystaj z kart Multisport i FitProfit — obniżają cenę wejścia na kort

  4. Zapatrz się na panoramę z tarasu kawiarni — świetne miejsce na kawę lub zapiekankę po grze

Sprawdź terminy