
Zdjęcia — POSiR ORLIK, TEREN, NAJEM SAL
Sprawdź dostępność telefonicznie
O klubie POSiR ORLIK, TEREN, NAJEM SAL
Klub jest czynny w godzinach: Pn–Nd 07:00–22:00. POSiR ORLIK, TEREN, NAJEM SAL akceptuje karty partnerskie (Multisport, FitProfit, Medicover Sport) z rabatem -15 zł za każdą odbijaną kartę.
Zarezerwuj w Poznaniu online — sprawdź dostępność i zarezerwuj kort w kilka sekund przez Playmore.
Co mówią gracze
Synteza 65 opinii Google
Mocne strony klubu
- Dobra lokalizacja w centrum miasta12 wzmianek
„Duży ośrodek położony w centrum miasta. Dobrze umiejscowiony, jeśli chodzi o komunikację publiczną." — Jan Jakubowski
- Stan i jakość boisk oraz nawierzchni11 wzmianek
„Dobra nawierzchnia, bramki stałe oraz przenośne, bardzo dobre oświetlenie, elektroniczna tablica wyników." — Rickardo S
- Dobrze przygotowane korty tenisowe5 wzmianek
„Dziękuję za doskonale przygotowany kort tenisowy na Śródce przez cały sezon. Granie na tak przygotowanym korcie to wielka frajda." — Achilles Wawrzyniak
- Miła i pomocna obsługa5 wzmianek
„Super trawa i miła obsługa." — Karol Daszkiewicz
- Oświetlenie obiektu4 wzmianek
„Świetnie oświetlony obiekt." — Krzysztof K
- Zaplecze gastronomiczne na miejscu4 wzmianek
„Punkt gastronomiczny na miejscu." — Marcin „M Jey” Witczak
- Szatnie i zaplecze sanitarne3 wzmianek
„Szatnie były ok." — Michał Drozda
- Przystępne ceny / karta OK Poznań2 wzmianek
„Ceny są ok, ale także można wykorzystać kartę OK Poznań i wtedy kort za złotówkę." — Debugger Mielnik
Warto wiedzieć
- Problemy z parkowaniem4 wzmianek
„Fajne miejsce lecz szkoda że duży parking stoi zamknięty, nie można tam postawić auta jak się przyjedzie na zawody z daleka." — Jacek Rola
- Zły stan bieżni / tartanu3 wzmianek
„Stan tartanu niestety coraz gorszy, widać że piłkarze niszczą korkami i wkrętami tartan." — Adrian Żakowski
- Słabe szatnie i toalety2 wzmianek
„1 gwiazdka mniej za szatnie, tu niestety dużo do nadrobienia bo tragedia." — Luki St
- Brak poszanowania bieżni przez innych użytkowników / obsługa gasi oświetlenie2 wzmianek
„Brak poszanowania dla osób wykonujących trening biegowy. Stanie na środku bieżni i rozmowy/obserwowanie boiska." — Martyna Figaj
- Zła organizacja turnieju (jedzenie, toalety)1 wzmianek
„Organizacja dzisiejszego turnieju to jakiś dramat!!! Toalety wyglądały jak w najgorszej 'melinie'." — Irena
Opinie graczy o POSiR ORLIK, TEREN, NAJEM SAL
Opinie z Google Maps- Piotr Słodzinka · 2 lata temu
Fajne miejsce, ale z parkingiem slabo nawet we wczesnych godzinach w weekendy. Obok jest platny parking, mozna placic kartą. Od poniedzialku do soboty na ulicy jest płatna strefa 8:00-20:00.
- Achilles Wawrzyniak · w tym roku
Dzień dobry Panie Krzysztofie dziękuję za doskonale przygotowany kort tenisowy na Śródce przez cały sezon, mimo niesprzyjającej pogody. Granie na tak przygotowanym korcie to wielka frajda. Korty na Śródce górą. Zresztą muszę powiedzieć, że cały ośrodek prezentuje się wyśmienicie. Brawo, gratulacje!!! :-)
- Jacek Rola · 4 lata temu
Fajne miejsce lecz szkoda że duży parking stoi zamknięty nie można tam postawić auta jak się przyjedzie na zawody z daleka. Niby należy do obiektu. Panowie którzy tego pilnują mówią że tam są powykupowane miejsca i nie mogą wpuścić bo im szefowa zabroniła. Parking na 200 aut stoi pusty. Przyjchałem po syna, przywiozłem kibiców dziadków 75 lat a panowie każą po Poznaniu szukać miejsca. Od czasu wystaawienia opinii byłem już trzy razy. Ostatnie dwa razy mogliśmy zaparkować na przynależnym parkingu, więc miejsce stało się kompletne. Dziękuję opiekunom obiektu i mam nadzieje że już tak będzie.
- Jan Jakubowski · 3 lata temu
Duży ośrodek położony w centrum miasta . Dobrze umiejscowiony , jeśli chodzi o komunikację publiczna . Łatwo można tutaj dojechać . Stan techniczny boisk i wyposażenia zadbany . Tętni życiem .
- Adrian Żakowski · 4 lata temu
Przyjemny, kameralny stadion w centrum Poznania. Stan tartanu dobry, niewielkie trybuny, boiska do siatkówki plażowej i tenisa. Fajny obiekt do treningu dla lekkoatletów. Up: stan tartanu niestety coraz gorszy, widać, że piłkarze niszczą korkami i wkrętami tartan. Bardzo dużo gumy niestety leży na tartanie z racji sztucznego boiska.
- Debugger Mielnik · rok temu
Ogólnie to systematycznie korzystam z kortów, ceny są ok ale także można wykorzystać kartę ok Poznań i wtedy kort za złotówkę. Tartanowy jest oświetlony natomiast mączka jeszcze nie.
- Rickardo S · 2 lata temu
Bardzo dobra lokalizacja w zasadzie dla każdego mieszkańca Poznania. Dobra nawierzchnia, bramki stałe oraz przenośne, bardzo dobre oświetlenie (zweryfikowane w godzinach wieczornych w sezonie jesienno-zimowym), elektroniczna tablica wyników, szatnie z zapleczem sanitarnym itd. Polecam.
- Marcin „M Jey” Witczak · 3 lata temu
Świetnie ulokowany ośrodek sportowy. Wokół dużo zieleni, alejek spacerowych I miejsc parkingowych- niestety w strefie. Kiedyś można było zaparkować na parkingu ,ale to się zmieniło. Na plus: + ilość i stan boisk + szatnie i ubikacja + miła i pomocna obsługa + punkt gastronomiczny na miejscu + większość wyposażenia na miejscu
- Martyna Figaj · 3 lata temu
Bardzo dobra lokalizacja na trening dla mieszkających w centrum. Godziny otwarcia, oświetlenie na plus. Odejmuję gwiazdkę, ponieważ zrobienie treningu biegowego w trakcie treningu piłkarskiego (dzieci) to wyzwanie. I nie chodzi o dzieci, ale obserwujących. Niestety brak poszanowania dla osób wykonujących trening biegowy. Stanie na środku bieżni i rozmowy/obserwowanie boiska, spacery wokół całą szerokością bieżni, itd. Fajnie jakby zwracano na to uwagę.
Najczęściej zadawane pytania — POSiR ORLIK, TEREN, NAJEM SAL
- Gdzie znajduje się POSiR ORLIK, TEREN, NAJEM SAL?
- POSiR ORLIK, TEREN, NAJEM SAL znajduje się przy os. Piastowskie 106a, Poznań.
- Jak zarezerwować kort w POSiR ORLIK, TEREN, NAJEM SAL?
- Zarezerwuj kort online przez Playmore. Wybierz datę, godzinę i sport, a następnie potwierdź rezerwację.
- W jakich godzinach otwarty jest POSiR ORLIK, TEREN, NAJEM SAL?
- POSiR ORLIK, TEREN, NAJEM SAL jest czynny w godzinach: Pn–Nd 07:00–22:00.