Opinie o POSiR ORLIK, TEREN, NAJEM SAL

Opinie graczy o POSiR ORLIK, TEREN, NAJEM SAL

Goście chwalą ośrodek za centralną lokalizację, dobre oświetlenie i wielofunkcyjność — od piłki nożnej i bieżni tartanowej po korty tenisowe i siatkówkę plażową. Powracającymi zastrzeżeniami są trudności z parkowaniem (zamykany duży parking, płatna strefa), stan niektórych szatni oraz organizacja przy okazji większych imprez i turniejów.

Rozkład ocen

Ocena Playmore

9.2/10

Wyjątkowy

Goście chwalą ośrodek za centralną lokalizację, dobre oświetlenie i wielofunkcyjność — od piłki nożnej i bieżni tartanowej po korty tenisowe i siatkówkę plażową. Powracającymi zastrzeżeniami są trudności z parkowaniem (zamykany duży parking, płatna strefa), stan niektórych szatni oraz organizacja przy okazji większych imprez i turniejów.

Mocne strony

  • Centralna lokalizacja
  • Dobre oświetlenie
  • Wiele dyscyplin
  • Punkt gastronomiczny
  • Miła obsługa

Na co zwrócić uwagę

  • Trudny parking
  • Stan szatni
  • Organizacja imprez
  • Hałas pociągu obok

Wybrane opinie

Jan Jakubowski

5 na 5 gwiazdek

3 lata temu

Duży ośrodek położony w centrum miasta . Dobrze umiejscowiony , jeśli chodzi o komunikację publiczna . Łatwo można tutaj dojechać . Stan techniczny boisk i wyposażenia zadbany . Tętni życiem .

Adrian Żakowski

5 na 5 gwiazdek

4 lata temu

Przyjemny, kameralny stadion w centrum Poznania. Stan tartanu dobry, niewielkie trybuny, boiska do siatkówki plażowej i tenisa. Fajny obiekt do treningu dla lekkoatletów. Up: stan tartanu niestety coraz gorszy, widać, że piłkarze niszczą korkami i wkrętami tartan. Bardzo dużo gumy niestety leży na tartanie z racji sztucznego boiska.

Piotr Słodzinka

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Fajne miejsce, ale z parkingiem slabo nawet we wczesnych godzinach w weekendy. Obok jest platny parking, mozna placic kartą. Od poniedzialku do soboty na ulicy jest płatna strefa 8:00-20:00.

Jacek Rola

5 na 5 gwiazdek

4 lata temu

Fajne miejsce lecz szkoda że duży parking stoi zamknięty nie można tam postawić auta jak się przyjedzie na zawody z daleka. Niby należy do obiektu. Panowie którzy tego pilnują mówią że tam są powykupowane miejsca i nie mogą wpuścić bo im szefowa zabroniła. Parking na 200 aut stoi pusty. Przyjchałem po syna, przywiozłem kibiców dziadków 75 lat a panowie każą po Poznaniu szukać miejsca. Od czasu wystaawienia opinii byłem już trzy razy. Ostatnie dwa razy mogliśmy zaparkować na przynależnym parkingu, więc miejsce stało się kompletne. Dziękuję opiekunom obiektu i mam nadzieje że już tak będzie.

Achilles Wawrzyniak

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Dzień dobry Panie Krzysztofie dziękuję za doskonale przygotowany kort tenisowy na Śródce przez cały sezon, mimo niesprzyjającej pogody. Granie na tak przygotowanym korcie to wielka frajda. Korty na Śródce górą. Zresztą muszę powiedzieć, że cały ośrodek prezentuje się wyśmienicie. Brawo, gratulacje!!! :-)

Debugger Mielnik

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Ogólnie to systematycznie korzystam z kortów, ceny są ok ale także można wykorzystać kartę ok Poznań i wtedy kort za złotówkę. Tartanowy jest oświetlony natomiast mączka jeszcze nie.

Rickardo S

4 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Bardzo dobra lokalizacja w zasadzie dla każdego mieszkańca Poznania. Dobra nawierzchnia, bramki stałe oraz przenośne, bardzo dobre oświetlenie (zweryfikowane w godzinach wieczornych w sezonie jesienno-zimowym), elektroniczna tablica wyników, szatnie z zapleczem sanitarnym itd. Polecam.

Martyna Figaj

4 na 5 gwiazdek

3 lata temu

Bardzo dobra lokalizacja na trening dla mieszkających w centrum. Godziny otwarcia, oświetlenie na plus. Odejmuję gwiazdkę, ponieważ zrobienie treningu biegowego w trakcie treningu piłkarskiego (dzieci) to wyzwanie. I nie chodzi o dzieci, ale obserwujących. Niestety brak poszanowania dla osób wykonujących trening biegowy. Stanie na środku bieżni i rozmowy/obserwowanie boiska, spacery wokół całą szerokością bieżni, itd. Fajnie jakby zwracano na to uwagę.

Marcin „M Jey” Witczak

4 na 5 gwiazdek

3 lata temu

Świetnie ulokowany ośrodek sportowy. Wokół dużo zieleni, alejek spacerowych I miejsc parkingowych- niestety w strefie. Kiedyś można było zaparkować na parkingu ,ale to się zmieniło. Na plus: + ilość i stan boisk + szatnie i ubikacja + miła i pomocna obsługa + punkt gastronomiczny na miejscu + większość wyposażenia na miejscu

Jakub Czaja

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Super boisko. W tej chwili jest świeżo po modernizacji.

Wypozyczalnia namiotów Meble na event

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Miałem przyjemność wystawić nasze namioty na Bieg lwa w tym roku😊

Dawid Robiński

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Sigiemka

Ada W

5 na 5 gwiazdek

rok temu

Fajne miejsce na sport w sercu Poznania.

Mikołaj S

5 na 5 gwiazdek

w tym roku

Super boisko

franek mikulski

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Super miejsce

Barttass J

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Świetne miejsce by aktywnie spędzić czas

Dilshod Ibragimov

5 na 5 gwiazdek

4 lata temu

Good place

Mateusz Krotoschak

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Bardzo ładny kompleks sportowy w centrum miasta.

Антоніна Лабарткава

5 na 5 gwiazdek

4 lata temu

Чудова дитяча площадка, чисто і зручно, як для малбків, так і для діток старших

Michał Drozda

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Mamy tu bieżnie oraz kilka boisk. Najpiękniejsze jest duże tzn. pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej. Sztuczna trawa jak z orlika. Szatnie były ok.

Konrad Płonka

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Super obiekt

Filip Jeske

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Super boisko do piłki nożnej

Piotr Grajewski

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Fajne miejsce

Ewelina M

5 na 5 gwiazdek

2 lata temu

Warto

Źródło: Google

Tipy od bywalców

  1. Na weekend lepiej przyjechać komunikacją lub wcześnie — okoliczne miejsca parkingowe szybko się zapełniają, a wokół obowiązuje płatna strefa.

  2. Jeśli zależy Ci na grze wieczorem, sprawdź oświetlenie wybranego kortu — tartanowy jest oświetlony.

Sprawdź terminy