Jan Jakubowski
5 na 5 gwiazdek3 lata temu
Duży ośrodek położony w centrum miasta . Dobrze umiejscowiony , jeśli chodzi o komunikację publiczna . Łatwo można tutaj dojechać . Stan techniczny boisk i wyposażenia zadbany . Tętni życiem .
Opinie o POSiR ORLIK, TEREN, NAJEM SAL
Goście chwalą ośrodek za centralną lokalizację, dobre oświetlenie i wielofunkcyjność — od piłki nożnej i bieżni tartanowej po korty tenisowe i siatkówkę plażową. Powracającymi zastrzeżeniami są trudności z parkowaniem (zamykany duży parking, płatna strefa), stan niektórych szatni oraz organizacja przy okazji większych imprez i turniejów.
4.6
Na podstawie 611 opinii Google
Ocena Playmore
9.2/10
Wyjątkowy
Goście chwalą ośrodek za centralną lokalizację, dobre oświetlenie i wielofunkcyjność — od piłki nożnej i bieżni tartanowej po korty tenisowe i siatkówkę plażową. Powracającymi zastrzeżeniami są trudności z parkowaniem (zamykany duży parking, płatna strefa), stan niektórych szatni oraz organizacja przy okazji większych imprez i turniejów.
Mocne strony
Na co zwrócić uwagę
Jan Jakubowski
5 na 5 gwiazdek3 lata temu
Duży ośrodek położony w centrum miasta . Dobrze umiejscowiony , jeśli chodzi o komunikację publiczna . Łatwo można tutaj dojechać . Stan techniczny boisk i wyposażenia zadbany . Tętni życiem .
Adrian Żakowski
5 na 5 gwiazdek4 lata temu
Przyjemny, kameralny stadion w centrum Poznania. Stan tartanu dobry, niewielkie trybuny, boiska do siatkówki plażowej i tenisa. Fajny obiekt do treningu dla lekkoatletów. Up: stan tartanu niestety coraz gorszy, widać, że piłkarze niszczą korkami i wkrętami tartan. Bardzo dużo gumy niestety leży na tartanie z racji sztucznego boiska.
Piotr Słodzinka
5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Fajne miejsce, ale z parkingiem slabo nawet we wczesnych godzinach w weekendy. Obok jest platny parking, mozna placic kartą. Od poniedzialku do soboty na ulicy jest płatna strefa 8:00-20:00.
Jacek Rola
5 na 5 gwiazdek4 lata temu
Fajne miejsce lecz szkoda że duży parking stoi zamknięty nie można tam postawić auta jak się przyjedzie na zawody z daleka. Niby należy do obiektu. Panowie którzy tego pilnują mówią że tam są powykupowane miejsca i nie mogą wpuścić bo im szefowa zabroniła. Parking na 200 aut stoi pusty. Przyjchałem po syna, przywiozłem kibiców dziadków 75 lat a panowie każą po Poznaniu szukać miejsca. Od czasu wystaawienia opinii byłem już trzy razy. Ostatnie dwa razy mogliśmy zaparkować na przynależnym parkingu, więc miejsce stało się kompletne. Dziękuję opiekunom obiektu i mam nadzieje że już tak będzie.
Achilles Wawrzyniak
5 na 5 gwiazdekw tym roku
Dzień dobry Panie Krzysztofie dziękuję za doskonale przygotowany kort tenisowy na Śródce przez cały sezon, mimo niesprzyjającej pogody. Granie na tak przygotowanym korcie to wielka frajda. Korty na Śródce górą. Zresztą muszę powiedzieć, że cały ośrodek prezentuje się wyśmienicie. Brawo, gratulacje!!! :-)
Debugger Mielnik
5 na 5 gwiazdekrok temu
Ogólnie to systematycznie korzystam z kortów, ceny są ok ale także można wykorzystać kartę ok Poznań i wtedy kort za złotówkę. Tartanowy jest oświetlony natomiast mączka jeszcze nie.
Rickardo S
4 na 5 gwiazdek2 lata temu
Bardzo dobra lokalizacja w zasadzie dla każdego mieszkańca Poznania. Dobra nawierzchnia, bramki stałe oraz przenośne, bardzo dobre oświetlenie (zweryfikowane w godzinach wieczornych w sezonie jesienno-zimowym), elektroniczna tablica wyników, szatnie z zapleczem sanitarnym itd. Polecam.
Martyna Figaj
4 na 5 gwiazdek3 lata temu
Bardzo dobra lokalizacja na trening dla mieszkających w centrum. Godziny otwarcia, oświetlenie na plus. Odejmuję gwiazdkę, ponieważ zrobienie treningu biegowego w trakcie treningu piłkarskiego (dzieci) to wyzwanie. I nie chodzi o dzieci, ale obserwujących. Niestety brak poszanowania dla osób wykonujących trening biegowy. Stanie na środku bieżni i rozmowy/obserwowanie boiska, spacery wokół całą szerokością bieżni, itd. Fajnie jakby zwracano na to uwagę.
Marcin „M Jey” Witczak
4 na 5 gwiazdek3 lata temu
Świetnie ulokowany ośrodek sportowy. Wokół dużo zieleni, alejek spacerowych I miejsc parkingowych- niestety w strefie. Kiedyś można było zaparkować na parkingu ,ale to się zmieniło. Na plus: + ilość i stan boisk + szatnie i ubikacja + miła i pomocna obsługa + punkt gastronomiczny na miejscu + większość wyposażenia na miejscu
Jakub Czaja
5 na 5 gwiazdekw tym roku
Super boisko. W tej chwili jest świeżo po modernizacji.
Wypozyczalnia namiotów Meble na event
5 na 5 gwiazdekw tym roku
Miałem przyjemność wystawić nasze namioty na Bieg lwa w tym roku😊
Dawid Robiński
5 na 5 gwiazdekrok temu
Sigiemka
Ada W
5 na 5 gwiazdekrok temu
Fajne miejsce na sport w sercu Poznania.
Mikołaj S
5 na 5 gwiazdekw tym roku
Super boisko
franek mikulski
5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Super miejsce
Barttass J
5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Świetne miejsce by aktywnie spędzić czas
Dilshod Ibragimov
5 na 5 gwiazdek4 lata temu
Good place
Mateusz Krotoschak
5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Bardzo ładny kompleks sportowy w centrum miasta.
Антоніна Лабарткава
5 na 5 gwiazdek4 lata temu
Чудова дитяча площадка, чисто і зручно, як для малбків, так і для діток старших
Michał Drozda
5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Mamy tu bieżnie oraz kilka boisk. Najpiękniejsze jest duże tzn. pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej. Sztuczna trawa jak z orlika. Szatnie były ok.
Konrad Płonka
5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Super obiekt
Filip Jeske
5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Super boisko do piłki nożnej
Piotr Grajewski
5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Fajne miejsce
Ewelina M
5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Warto
Źródło: Google
Na weekend lepiej przyjechać komunikacją lub wcześnie — okoliczne miejsca parkingowe szybko się zapełniają, a wokół obowiązuje płatna strefa.
Jeśli zależy Ci na grze wieczorem, sprawdź oświetlenie wybranego kortu — tartanowy jest oświetlony.