Anna Kowalczyk
5 na 5 gwiazdekw tym roku
Korzystam z siłowni, badmintona, Ping ponga :-) niesamowicie profesjonalne i uprzejme recepcjonistki :-) dziękuję za codzienny uśmiech i miłe słowa , a także pomoc jeśli szafka się zatrzaśnie :-), sprzęt bardzo dobry, miła atmosfera, wrażenie czystości duże , jest sporo osób czasami, ale każdy znajdzie coś dla siebie, czystość w toaletach :-), fajne miejsce no i to sushi 🍣 obok obłędnie smaczne
