Piotr Duranowski
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Półkolonie-ferie zimowe 2026 były mega... z tego co mówią moi synowie. Dałem się nawet namówić na drugi turnus. Chlopcy byli zachwyceni, ilość i poziom treningów piłkarskich, atmosfera, zajęcia dodatkowe i cudowni opiekunowie. Polecam głosem moich mega zadowolonych dzieci. Do zobaczenia.
Angler
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Świetne miejsce! Atmosfera super, sprzęt nowoczesny i zadbany, ale szczególnie muszę pochwalić dziewczynę z recepcji – zawsze uśmiechnięta, pomocna i miła, od razu robi się lepszy humor jak się wchodzi. Dzięki niej wizyta w Strefie Ruchu w Książenicach to sama przyjemność 👌
Hubert „n8n” J
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Sama siłownia świetna, ale rzucanie sztangami powoduje mocne trzęsienie się piętra (nie przesadzam) a korzystając z bieżni lub roweru nie raz aż podskoczyłem, na parterze spoko, ale na piętrze sugerowałbym odkładać, bo zaraz okaże się, że piętro do remontu...
Anna Kowalczyk
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Korzystam z siłowni, badmintona, Ping ponga :-) niesamowicie profesjonalne i uprzejme recepcjonistki :-) dziękuję za codzienny uśmiech i miłe słowa , a także pomoc jeśli szafka się zatrzaśnie :-), sprzęt bardzo dobry, miła atmosfera, wrażenie czystości duże , jest sporo osób czasami, ale każdy znajdzie coś dla siebie, czystość w toaletach :-), fajne miejsce no i to sushi 🍣 obok obłędnie smaczne
Beata Ja Tu
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Od niedawna korzystam ze Strefy Ruchu w Książenicach i bardzo podoba mi się to miejsce. Strefa stworzona z myślą o wielu aktywnościach ruchowych, dla dużych i małych, działa od rana do wieczora. Jest super siłownia, hala, sale do ćwiczeń itp. Ja korzystam na razie z zajęć z instruktorami i ujmuje mnie ich zaangażowanie, miłe podejście i profesjonalizm. Obsługa na pięć, warunki też, polecam!
w tym roku
Czytając niektóre opinie i opisy zastanawiam się, gdzie te osoby tak naprawdę były. 🤔
Pracownicy są bardzo sympatyczni, otwarci, kulturalni (zwłaszcza, gdy się ich traktuje dobrze). 🙂↕️, co się zepsuje, jest naprawiane na miarę możliwości i na bieżąco.👏🏻
Obiekt niedawno osiągnął dekadę funkcjonowania. 🎉 .Trudno wymagać żeby wszystko było jak nowe. 😝
Poza tym trenerzy super🫶🏻 nawet, gdy się u nich nie trenuje, ludzie, w dużej części sympatyczni i da się wszystko dogadać. 👍🏻🤝🏻
Siłownia jest na ⅔ frontu i z połowe budynku wgłąb.🙆🏻♀️
Szatnie, poza brakiem czegoś przyciągającego drzwi do zamknięcia, mają wszystko co trzeba, włącznie z sauną i podstawowym sprzętem łazienkowym.🫶🏻
Świetna jest oferta zajęć i atrakcji typu półkolonie, albo turnieje. Po to trzeba zajrzeć na stronę 😉
Ogólnie rzecz ujmując warto odwiedzić!
Svitlana Stetsiura
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
Świtne miejsce na czwiczenia. Strefa fitness na razie jest moim ulubioną. Pilates, yoga, zdrowy kręgosłup - zajęcia które można odwiedzieć w ramach karnetu porannego pomagają odczuwać ciało I napewniać go energią na cały dzień. W sobotę TRX wzmacnianie bardzo ciężke zajęcia do którego ciało ma być już trochę przygotowane. Polecam to miejsce!
EvE G
★★★★☆4 na 5 gwiazdekw tym roku
Po drugiej wizycie 4*:
poprawa o działające płyny do dezynfekcji i naklejki o stosowaniu ręczników choć odwiedzający średnio stosują do dbania o higienę :(
Pilna potrzeba naprawy pryszniców - zakamienione, woda leci we wszystkie strony i brak regulacji temperatury, leciał wrzątek :(
Po pierwszej wizycie 3*.
Sprzęty niektóre w bardzo dobrym stanie a niektóre powinny zostać niezwłocznie wymienione.
Płyny do dezynfekcji nie działające, zresztą i tak ich nikt nie używa.
Nikt z obsługi na to nie zwraca uwagi.
Tak samo jak ćwiczenie na ręcznikach - to wyjątek.
Ćwiczący młodsi użytkownicy więcej czasu przesiadują i zajmują sprzęty niż je faktycznie używają.
Najgorzej oceniam ten brak higieny i to że nikt na to nie zwraca uwagi co wyraźnie obniża standard tego miejsca.
Marlena Marla
★★★★☆4 na 5 gwiazdekw tym roku
Miejsce świetne, trener squasha genialny – nie zostawia na mnie suchej nitki (ani koszulki), ale po treningu czuję się jak nowo narodzona. Motywacja i progres gwarantowane.
Recepcja... tu już trochę mniej różowo. Każde pytanie spotyka się z odpowiedzią „wszystko jest na stronie”. Rozumiem, że technologia, XXI wiek i te sprawy – ale czy naprawdę nie można po prostu porozmawiać? Pani wręcz była zdziwiona, że pytam o zajęcia dla dzieci. A przecież dobra obsługa to nie tylko uśmiech, ale i podstawowa wiedza o tym, co oferuje firma, w której się pracuje.
Na szczęście są wyjątki! Pani z recepcji we wtorki popołudniu to prawdziwa perełka – pomocna, zaangażowana, otwarta. Gdyby mogła pracować codziennie, to pewnie i moja opinia byłaby pięciogwiazdkowa.
Podsumowując: wracam regularnie, głównie na squasha, ale z chęcią skorzystałabym z innych opcji – gdyby tylko ktoś był chętny, by o nich opowiedzieć. Strona www jest okej, ale rozmowa z człowiekiem – bezcenna 😊
w tym roku
Bardzo fajnie miejsce, super siłownia
Alastair Stewart
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
I've only used the gym but it's very good, well equipped and the staff are very helpful.
Adam Borkowski
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Super obiekt jak zwykle.
Paletkara
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Świetny obiekt! Uwielbiam tam grać i wracać, zawsze korzystam z każdej minuty pobytu tam. Bardzo miła obsługa obiektu!
w tym roku
Nice
paintball toryo
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Bardzo fajne miejsce.
Karol Koroś
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Miła obsługa i atmosfera POLECAM!
Marcin Pogorzelec
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Byłem tam na dziecięcych urodzinach, ale obiekt robi bardzo dobre wrażenie. Czysty, zadbany i nowoczesny obiekt.
Jacek Sadowy
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Fajne miejsce do pobiegania na bieżni. Sympatyczna obsługa.
Mateusz Rosłonek
★★★★★5 na 5 gwiazdekw tym roku
Wszystko spoko, korty do tenisa z dobrym podłożem, wyposażenie siłowni bogate. Ludzie z recepcji mili i pomocni.
Robert Nowocień
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Bardzo przyjemnie, czyste i dobrze wyposażone miejsce... polecam
Agata Podscianska
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Dobre miejsce do ćwiczeń. Zajęcia prowadzone przez fajnych instruktorów. Hala do badmintona jasna, wygodna.Polecam!
Paulina Kusznerow-Tober
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Bardzo dobrze wyposażona siłownia, fajne zajęcia - każdy znajdzie coś dla siebie 😉
Tadeusz Kowalewski
★★★★★5 na 5 gwiazdek2 lata temu
Siłownia na bardzo dobrym poziomie. Sporo sprzętu i ciężarów, wszystko w dobrym stanie. Ponadto dobra wentylacja i szatnia z komfortowymi szafkami.
Andrzej Wojciechowski
★★★★★5 na 5 gwiazdekrok temu
najlepszy my ośrodek w okolicy Grodziska.